ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bubina1
13. okt 2009

no hned po transfere vecer mi kazali dat si ho

takitak
13. okt 2009

insolka - nechápem prečo treba čakať 24 hodín - mňa len doráža že oni to dnes už o 13,00 vedia a teba nechajú čakať - ja som im totiž povedala že určite tt nie som a ona mi kázala teda tých 24 h čakať, ale nakoniec mi volala v ten deň na obed že nejaké hcg tam je ...nakoniec mi to o 24 h potvrdili presnú takú výšku hcg ako v deň odberu ... takže oni to vedia, len to nechápem prečo nás tak trápia (a to nehovorím že ja som potom šla na opakovačku čo znamená nervy ďaších 10 dní !!!) ... je to nespravodlivé ... som zaujatá voči tým kto ani nevie a je tehu - pretože je to tak ... tak sa drž ... a netestovala si?

insolka
13. okt 2009

....ahoj takitak no testovala som včera najprv tam nebolo nič a ked som to už vzdala ,že sa to nepodarilo tak vystupila ešte jedna ale strasne slabulinka na oboch testoch .Ide ma slaktrafit teraz neviem či sa mam tesit ....ved to je na nervy 😠 😠

soni1
13. okt 2009

Ahojte, mala by som otázočku. Mali mi robiť tento mesiac IVF, ale doc. to zrušil, lebo vraj tam mám cystu. Najprv mi vravel, že urobíme IVF aj s tou cystou a po mesiaci sa rozhodol cystu odstrániť odsatím, mala by som ísť budúci týždeň. Moja otázka, je možné, aby mi na ďalší mesiac IVF urobili, alebo sa potom odsatí musí čakať nejakú dobu?

insolka
14. okt 2009

..no pekne ma natahuju ☹ ☹ ☹ ževraj je to neiste idem sa zblazniť v piatok idem znovu na krv 😉

majka21
14. okt 2009

insolka držím ti palčeky a zachovaj klud. Nerozčuluj sa. treba vyčkať a s kludom. Mysli na to, že tam to bábo máš a stres mu neprospieva.

insolka
14. okt 2009

majka dakujem ale je to strasne tažke byt kludna ked som si tak neista ......ano mi nepovedala kolko mam HCG len že je to medzi + -

mib
14. okt 2009

ahojte kocky,

no to su pekne nervy... drzim palce, aby testy potvrdili ze ste tehu. drzte sa. 🙂 bubina, kedy ides na krvicku ty?

soni, neviem ci ti niektora z nas bude vediet odpovedat. je to velmi specificka otazka. 😖 tvoj doki ti nepovedal, kedy by si mohla ist znovu na ivf? preco sa teraz tak nahle rozhodol dat to von? doslo k nejakej zmene alebo nechce riskovat?

bubina1
14. okt 2009

cafte baby....
mib...ja som bola dnes na krvičke...do zajtra cakam....
insolka...jasne, žiadne stresy, ved aj test doma ti ukazal pozit vysledok......majka vie o čom hovorí...aj ona stresovala pre nizke hcg.....a vidís ani sa nenazdáme a o 4 mes. rodí.... 🙂

insolka
14. okt 2009

kočky strasne mi pomahate veeeeeeeeelmi vááááám dakujem

majka212
14. okt 2009

ahojte dievcata!

insolka a to ti ani nepovedali vysku hcg? tak ako pise bubina.. ja som bola na krvi po prvom raze min. este dva krat, co mi stale nevedeli povedat, ci z toho nieco bude alebo nie. Ale nastastie to vyslo, a drzim palce, nech to vyjde aj tebe!!!!!! a necitaj si na nete tabulky, kedy je hcg Ok a kedy nie... na mna to vobec nesedelo a tak som sa zbytocne stresovala... podstatne bude, ked ti hcg stupne 🙂
posielam tehu virusik..... 😵 😵 😵 😵 tebe aj bubine... nech vam to obom dobre dopadne a coskoro si tu zacnete pisat o rastucich bruskach. VELMI VAM TO PRAJEM!!!!

insolka
14. okt 2009

.........chytáááááááááááááám dakujem 😀 😀 😀 😀 😀

insolka
14. okt 2009

Majka a ked si isla na opakovany test tiež si tak dlho čakala?Myslim tych 24 h

majka212
14. okt 2009

No, ked som bola na krvi ja, tak som kvoli vysledkom telefonovala este v ten isty den... a na opakovanom odbere tiez... a panikarila som... bo hcg mi vystupilo, ale nie takym geometrickym radom, ako by malo podla tabuliek... slo mi hore pomalsie. tak som musela ist na opakovacku este raz.. ale uz si nepamatam, po akom case som sla na krv treti krat... vtedy som bola na krvi neskor, nie hned rano, tak mi povedali vysledky az na druhy den... ale je to fakt nefer, ze vas natahuju tak dlho, ked uz vysledky maju....

insolka
14. okt 2009

no sa chystam povedat nech mi to povedia už v piatok ved to to je na nervy stačí tych 15 dni a ked to umelo predlžuju ........ ☹ ☹ ☹

majka212
14. okt 2009

insolka to fakt... a tu krv mas este pred vikendom... radsej nech ti to povedia v piatok... nie ze ta budu natahovat do pondelka...

insolka
14. okt 2009

.no dufam že sa mi podari ,aby som nemusela čakať do pondelka 😅 😅 😅

bubina1
15. okt 2009

Baby....volali mi z iscaru.....budeme rodičmi..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 (aké je to divné takto napísat)
Test je pozitívny.... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

majka212
15. okt 2009

bubina blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

a insolka, dufam, ze bude hcg stupat aj tebe a budeme mat dve uspesne tehulky 😉

bubina1
15. okt 2009

Insolka myslím na teba strasne sííííííííííííííílno......musíme vylepšiť štatistiky predsa.....

kaciatko81
15. okt 2009

bubina, moc, moc gratulujem 🙂 tesim sa 😵

scarlette
15. okt 2009

bubina gratulujem 🙂 davaj si na seba opizor a setri sa 😉

insolka
15. okt 2009

bubina gratulujem 🙂) tesím sa s tebou 🙂 🙂 🙂 🙂

insolka
15. okt 2009

.no bubina neviem neviem začína ma pobolievať pod bruškom .......začínam pochybovať 😒 😒 😒

bubina1
15. okt 2009

insolka...to nevadí, že ta pobolieva podbrusko...ja som mala pocit, že mi vypadne maternica cela....nevzdavaj a mysli pozitívne.....

insolka
15. okt 2009

.no bubina snažim sa mysliet pozitývne len je to už strasne dlho .stale som v neistote 😒 😒

bubina1
15. okt 2009

ja viem, že je neistota zla zla zla, ale ... nevzdavaj sa.....ved naozaj si vezmi priklad z majky.....ani ona nemala vysoké hodnoty a trikrát musela ist na test....a predsa sa podarilo...

majka212
15. okt 2009

insolka aj ja ti siiiiiiiiiiiiiilno drzim palce!!! pobolievanie podbruska je v tehu normalne...

scarlette ako sa maju drobcekovia?

insolka
15. okt 2009

dakujem kočky .stale si hovorim že doteraz som nemala ani dve ciarky že sa možno neskor drobcek uhniezdil .......tak dufam že tam je a caka na mna o 9 mesiacov 😀 😀 😀

szilvia31
15. okt 2009

bubina1 gratulujem 😀 ,setri sa a davaj na vas pozor,drzim palce i nadalej 🙂
insolka tiez ti drzim palce,urcite ti hcg stuplo,treba verit 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre