ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bubina1
21. okt 2009

...aj ja pijem zdravu vodu priamo z vodovodu 😀 😀 😀 😀 😀
ja idem na utz. o týžde v stredu 🙂
o nič nerobeni mi nič nevrav...sa prevalujem len pred telkou...max navarím... 🙂 ale do roboty sa ani nechystam...ja do roboty cestujem a to sa mi teda v zime nechce stresovat na ceste.
takže začínam planovat nejaké nenáročné aktivity... 😀

zojec
21. okt 2009

no ja tiez kazde rano sadam za volant a cestujem... no hadam to zvladnem.. skor sa obavam ze lekari ma nikam nepustia.. ale to si potom clovek zvykne na nic nerobenie.. 🙂 potom daj tip na nejaku nenarocnu aktivitu.. lebo taka je len citanie knihy, pozeranie telky, alebo netovat.. 🙂

bubina1
21. okt 2009

tak tieto tri činnosti patria už do mojho repertoaru....este k nim pridavam spanie..varenie, žehlenie...a najnovšie uvažujem o samoučení sa angličtiny..... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zojec
21. okt 2009

🙂 hm.. good idea.. s tou anglinou.. mozno sa mi podari aj nejaky certifikat dokoncit, len keby som nebola taka leniva ako vos.. :( no a mozno zacnem aj zehlit, na to som doteraz nikdy nemala cas... 😎

bubina1
21. okt 2009

no s tou anglinou by to bol u mna určite 746 965 pokus.... 🙂))) a na to, čo by som mala vyžehlit kukam niekolko dni.... 😀 😀 😀 😀

emulienka99
22. okt 2009

baby, koľko injekcii cetrotide sa asi spotrebuje pri krátkom protokole ?

insolka
22. okt 2009

Emulienka to je ťažke povedať ale ak Ti to pomože ja som brala raz tri a raz 4 cetrrotaidy 😉 😉 😉

zojec
22. okt 2009

emanulienka ja som mala 5, lekar ale predpisuje 7 ks.. u kazdeho je to ine a individualne

flock
22. okt 2009

ahojte babulky,

krvicka bola zvysena, takze som zacala brat antibiotika, mali by to byt take, co neprechadzaju cez placentu, aby malemu neublizili. kaslem stale, najhorsie je to v noci, chudacik malicky, kontrola o tyzden ☹ ☹ ☹
na poradni - vsetko ok, trosku hranicne hodnoty zeleza, tak budem brat aktiferin kazdy druhy den, ale inak sme este zatvoreni, hlavickou dole, dalsia poradna o 2 tt.
a uz som zacala matersku dovolenku, takze uz nemusim riesit vychadzky ale co z toho, ked som chora?

jaja, mib- poctivo sa liecime, aby sme na stretko boli fit. od zajtra som zasa sama doma 😀

insolka
22. okt 2009

flock držím palčeky len sa obaja s maličkym pekne držte a rychlo sa vylieč držím place 😉 😉

mib
22. okt 2009

ahojte kocky,

tak to vyzera tak, ze mrska sa pomalicky hlasi. 🙂 🙂 🙂 od zajtra zacinam brat estrofem a prednison v polovicnej davke a o par dni pichat fraxiparin. jumparija 😉

insolka
22. okt 2009

.....mib ccržím palčeky som dnes chytila strašny optimizmus a strasne sa s toho teším som bola povzbudena že ked sa to raz už uchytilo tak mam velku sancu že sa to podary tak sa traasne tešííím 😉 😉 😉 😉 😉

jaja1118
22. okt 2009

Ahojte kocky....

moc sa teraz nehlasim-nemame skoro nic nove...
pokracujem v predporodnej priprave-fakt super vec...(aj sme si uz porod s polovickami skusali 😀 )
...mam tu sestru z Holandska-tak si ju uzivam...

Flock -skore uzdravenie...

Mib-jupijuuuu 😀

insolka,bubina,scarlet,szilvinka a aj ostatne kocky-pozdravujem Vas.....

szilvia31
22. okt 2009

ahojte bambulky 🙂
flock ,jaja1118 ake mate krasne vysoke tt 🙂
flock zelem ti skore uzdravenie,skus nasekanu cibulu pomiesat s medom ,nechat vyluhovat a tu stavicku si davaj po lyzickach,nam to vzdy zaberie na kasel za 2-3dni
jaja1118 citam ,ze si uzivas.... 😉
ja som zvedava ako zvladne moja stvrtka porod 😀 ,je dost v panike,boji sa ze to nestihneme do porodnice,lebo veci mam len v skrini a nie v taske a co ak....... 😀 ja zlaty
mala sa zatial drzi,no cervik.skore ma uz 9 tak neviem dokedy vydrzime 🙂 hlavicka je uz tiez pekne na mieste a tlaci na krcok .... 🙂
mib ,insolka,bubina1,aj ostatny babulkam drzim palca a zelem vela sil a pozitivnej energie 😵 😵 😵

derylka
22. okt 2009

ahojte babule... tak od dnes patrím/e k vám 😉 ... dnes sme boli na prvej konzultácii , polovička je zdravotne v poriadku 🙂 takže je to tak ako som to tvrdila ja.... problém je vo mne... takže začíname robiť všetky potrebné vyšetrenia a pojdeme nato...
všetkým ktoré to máte už za pár, držím palce a my ktoré začíname alebo sa snažíme o neMOŽNÉ 😉 vela optimizmu... zvládneme to... 😉

insolka
22. okt 2009

derylka... Ahoj tak ťa u nás vítam.a držím palce 😀 😀 😀 😀

bubina1
22. okt 2009

derylka ....aj ja ta vítam.... 😀
flock...skore uzdravenie....
mib...to je super, že už začinas... 😀
ostatne predporodné babenky držte sa....
insolka....začina byť citit z teba pozit. energia....to je supriš 😉

insolka
22. okt 2009

.....no bubina máš uplnu pravdu srším pozityvnouu energiou ..dnes mi vela kočiek potvrdilo že mam velku sancu že sa to podary tak som rada .Na buduci tyžden iudem ku doki tak dufam že mi povie kedy možem ist na ket 😉 😉 😉 ozaj a ty čo nehajaš?nechce sa ti?Kedy mas utz?

bubina1
23. okt 2009

chodim spavat asi tak o 23.00, vtedy davam utroš.... na utz idem buduci týžden ....tak som zvedava ako sme sa vyvinuli 🙂

insolka
23. okt 2009

určite velmi dobre ....budem ti držať palce 🙂

majka21
24. okt 2009

Ahojte kočky.
Tak v pondelok ideme konečne už aj my na prvú konzultáciu k Dr. Durechovej. Konečne sa to už pohne niekam a dúfam,že len dopredu. Na jednej strane sa už aj teším a na druhej strane mám z toho aj trocha strach. Ale idem sa k vám pripojiť a bojovať.

mirm
24. okt 2009

Ahojte, aj ja sa pridavam. My ideme v utorok k Dr. Hruzikovi. Mam za sebou laparku a potvrdeniu diagnozu PCO a manzel ma spermie v norme, az niektore hodnoty nad normu ale (vzdy musi byt nejake ale) nechcu ist tym spravnym smerom. Takze ideme na umele.
Chcela by som sa spytat, kolko asi trvalo od rozhodnutia ze ide sa na umele az po koniec? Myslite ze by sme to stihli do konca roka? dik za odpoved 🙂

insolka
24. okt 2009

Ahoj maji držím palce a dufam že budeš informovať .Ja idem k Dr.v piatok na kontrolu a hned sa budem pytat na KET.

mirm ťažko povedat ale zaleži aj na tom či mate už vybavenu aj poistovnu .Teraz je už koniec roka a vetsinou maju poistovne limity už vycerpane .Takže zaleži na tom ako steš s poistovnou .Inak stimulka trva cca 14 dni podla toho ako sa Ti vyvijaju vajka 😉 😉

mirm
24. okt 2009

ja som volala do iscaru a povedali mi ze poistovnu riesia oni, a ze to trva 2-3 tyzdne ale da sa zevraj aj urgentne. tak dufam ze sa to podari tento rok.

insolka
24. okt 2009

.....no tak Ti držim palce uvidiš ked tam budes osobne 😉 😉 😉

mirm
24. okt 2009

asi to take ruzove nie, ze? 😉

insolka
24. okt 2009

Tažko povedať nechcem ťa zbytočne stresovať ,ale dam Ti jednu malu radu nebud na to tak zamerana proste tak ako to pojde tak to bude nenahli sa 😉 😉 😉

mirm
24. okt 2009

ja viem.... len to sa lahko povie...... 🙂 uvidime v utorok co povedia. sama som dost zvedava, ako to vypali 😀

insolka
24. okt 2009

....držím palce a určite informuj 😉 😉

majka21
24. okt 2009

insolka, držím ti palčeky.
Samozrejme, že budem informovať a určite sa aj pýtať. Bola by som rada, keby som v decembri alebo januári mohla ísť do toho. U nás je problém u môjho manžela a zatial máme len túto jednu možnosť. ICSI.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre