• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

29. mája 2017 
kajticka, pozri si cennik, tych 230 myslim aj ja, ze za sledovanie cyklu, ak to bude len IVF, tak potom uz zaplatis len asi 150 € za zmrazenie embryi, ale ak to bude aj ICSI tak za to sa tiez plati, myslim ze to je od poctu oplodnenych vajicok.. vsetko to najdes v cenniku na stranke ISCARE, no a potom doplacas este za Utrogestan, za 3 balenia je to okolo 10€.. hadam som uz na nic nezabudla.. :slight_smile: drzim palce!!
21. nov 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som zabudla tych 150€ za zmrazenie :sweat_smile:
21. nov 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zojec, ďakujem za odpoveď. Tak už teraz chápem prečo spomínal len jedno embrijko. No pevne dúfam, že mi ten transfer urobia v pondelok.
A embrijká sa musia dať zmraziť?
Tebe sa podarilo IVF na prvýkrát? A ku komu si chodila?
Ešte sa chcem opýtať, kedy si užívala Estradiol? Ráno, večer?
21. nov 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok dakujem Vám všetkým :wink: všetkým prajem veľa štastia :slight_smile: ten cenník som inak videla len somnevedela čo z toho budem potrebovať aj ja. ,ale dím aspon viem čo má čaka. teším sa ,že sa vec konečne pohla a idem pichať už čakam len ms. :sunglasses: :sunglasses: pekný večer prajem
21. nov 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Insolka a ty ako?
Zojec ty si odkial? Bola si hospitalizovaná v BB?
21. nov 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...Majka no ja stale šakam na ms stale neprichadza volala som s Dr.a ked nedostanem do utorka tak idem k Dr.lebo inak nemožem začať s pripravou na KEt :grinning: :grinning: no ved ona pride beriem to tak že telo si povedalo kedy bude ten spravny cas len som trošku nedočkava :sweat_smile: :sweat_smile:
21. nov 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Insolka, ku komu chodíš?
21. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dr. Petrovej a ty?
21. nov 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Doc. Války
21. nov 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
......si spokojny? ja velmi :wink:
21. nov 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tiež.
21. nov 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zvedava ako dopadneš držím ti palčeky javascript:addEmoticon(':wink:','vBody')
21. nov 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem, si zlatá. Aj ja ti prajem, nech ti to vyjde. Ale nerozumiem tej tvojej poslednej poznámke :sweat_smile:
21. nov 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ktorej nmysliš?že ti držím palčeky?
21. nov 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
javascript:addEmoticon (vBody)
21. nov 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááááááj to ja neviem čo je to mi nabehlo so smailikom :confounded:
21. nov 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aha, myslela som si, že aj to má nejaký význam. Tak nič. :grinning:
21. nov 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: no som zvedava čo ti zajtra povedia
21. nov 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dochádzajúce kočky, ako často sa chodí počas stimulky do BA?
21. nov 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky :slight_smile: davno som tu nebola a vidim ze sa tu pekne tt vsetkym vam gratulujem a drzim palce do uspesneho konca :slight_smile:
mi sa mame dobre,pekne pribera mala a rastie :grinning:
21. nov 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, majka k tomu dochadzaniu.. ci dochadzas, alebo nie.. kontroly su vzdy tie iste.. ja som bola v BA dokopy asi 15x.. som zo Zvolena.. hospitalizovana som bola vo ZV.. :( pocas stimulacie som bola v BA asi 6x myslim aj s odberom a transferom.. alebo 7 uz nepamatam..(baby kolkokrat to bolo?? ja uz vazne nepamatam.. ) po transfere mi povedali, ze ked som tak z daleka nemusim ist na testy do BA, ze mi to moze urobit aj moj doktor, ale potom prislo to OHSS, a bola som v BA este asi 5x, chodila som tam na kontroly ako sa to vyvija.. kedze vo Zv to podla mojho nazoru odflakli a poriadne, ani infuzku mi nedali.. :(

soni, ja som chodila k dr. Durechovej, aj ja som velmi spokojna.. :slight_smile: a ano, IVF sa mi podarilo na prvy krat.. :slight_smile: estadriol som nemala predpisany.. ja mam len utrogestan a duphaston, co je skupina progesteronu na udrzanie plodu.. estadriol je tiez zensky hormon, konkretne to ma nieco spolocne s placentou.. ale nie som lekar tak neviem.. treba sa spytat na co ti ho dali :slight_smile: ale urcite to ma vyznam, mas urcite inu diagnozu ako ja.. ja som zdrava, len mam nepriechodne vajcovody.. a ak mas jest len jednu tabletku denne je podla mna jedno kedy ju vezmes, len nech je medzi tym 24 h., a urcite pisu nieco aj v pribalovom letaku.. ja osobne jem lieky radsej rano, a potom sa najem, lebo mi zvykne byvat po nich zle.. a vecer po 8 uz asi velmi nejes.. :slight_smile:

insolka tak nech teraz mrcha pride co najskor, a potom nech si da pohov na 9 mesiacov aspon.. :slight_smile:

szilvia :slight_smile:
22. nov 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ja mám okolo 10:00 volať do labáku a informovať sa o výsledku oplodnenia. No som zvedavá.
22. nov 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, oplodnilo sa mi 5 vajok
22. nov 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soni no super tak sa už teraz len teš na babulky :slight_smile:
zojec no ved sa už neviem dočkať :grinning:
22. nov 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tomu dochadzaniu... ja byvam 100kmm od BA...počas stimulky som bola asi 3krat v blave...potom 1xna odbere, 1x na transfere..potom 1x na vysledok a asi 2x na utz, akao sa vyvíja plod, takže dokopy 7x... :sweat_smile:

soni gratulujem k vajíckam...super znáška aj to, že sa ti 5 oplodnilo.... :slight_smile:
22. nov 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem za odpoved. :slight_smile:

Soni tebe držím palce. Je to super, už len aby sa zahniezdili. :slight_smile:
22. nov 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubina a ty ako? Si PN? Kolko embrijok ti vkladali?
22. nov 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
soni, to je super :dizzy_face:
zojec, ja som tiez kavu nikdy nepila :wink: maximalne, ked citim, ze na mna ide migrena, ale aj to ju do seba dostanem so zatatymi zubami :sweat_smile:
23. nov 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka21...som pn...ja by som musela do zamestnania dochadzat...tak som si dala radsej pn... mne vkladali len jedno jedine, naše, čo sa oplodnilo...viac sa nam neoplodnilo... takže nemam ani mrazačikov do buducna... manžel ma slaby spermiogram a j leukocyty sa mu nasli pri odbere, tak z troch zrelých jajíčok sa oplodnilo len jedno...
23. nov 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky, ako pokračujete? soni, už mala vklad?
Baby, neviete, či v Iscare vykonávajú aj operáciu diagnostická laparoskopia (nie HSG). Niekde som počula, že to robia v rámci jednodňovej chirurgie.
24. nov 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok