ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zojec
21. nov 2009

kajticka, pozri si cennik, tych 230 myslim aj ja, ze za sledovanie cyklu, ak to bude len IVF, tak potom uz zaplatis len asi 150 € za zmrazenie embryi, ale ak to bude aj ICSI tak za to sa tiez plati, myslim ze to je od poctu oplodnenych vajicok.. vsetko to najdes v cenniku na stranke ISCARE, no a potom doplacas este za Utrogestan, za 3 balenia je to okolo 10€.. hadam som uz na nic nezabudla.. 🙂 drzim palce!!

insolka
21. nov 2009

No ja som zabudla tych 150€ za zmrazenie 😅

soni1
21. nov 2009

Ahoj zojec, ďakujem za odpoveď. Tak už teraz chápem prečo spomínal len jedno embrijko. No pevne dúfam, že mi ten transfer urobia v pondelok.
A embrijká sa musia dať zmraziť?
Tebe sa podarilo IVF na prvýkrát? A ku komu si chodila?
Ešte sa chcem opýtať, kedy si užívala Estradiol? Ráno, večer?

kajticko
21. nov 2009

ok dakujem Vám všetkým 😉 všetkým prajem veľa štastia 🙂 ten cenník som inak videla len somnevedela čo z toho budem potrebovať aj ja. ,ale dím aspon viem čo má čaka. teším sa ,že sa vec konečne pohla a idem pichať už čakam len ms. 😎 😎 pekný večer prajem

majka21
21. nov 2009

Insolka a ty ako?
Zojec ty si odkial? Bola si hospitalizovaná v BB?

insolka
21. nov 2009

...Majka no ja stale šakam na ms stale neprichadza volala som s Dr.a ked nedostanem do utorka tak idem k Dr.lebo inak nemožem začať s pripravou na KEt 😀 😀 no ved ona pride beriem to tak že telo si povedalo kedy bude ten spravny cas len som trošku nedočkava 😅 😅

soni1
21. nov 2009

Insolka, ku komu chodíš?

insolka
21. nov 2009

Dr. Petrovej a ty?

soni1
21. nov 2009

Doc. Války

insolka
21. nov 2009

......si spokojny? ja velmi 😉

soni1
21. nov 2009

Ja tiež.

insolka
21. nov 2009

som zvedava ako dopadneš držím ti palčeky javascript:addEmoticon('😉','vBody')

soni1
21. nov 2009

Ďakujem, si zlatá. Aj ja ti prajem, nech ti to vyjde. Ale nerozumiem tej tvojej poslednej poznámke 😅

insolka
21. nov 2009

...ktorej nmysliš?že ti držím palčeky?

soni1
21. nov 2009

javascript:addEmoticon (vBody)

insolka
21. nov 2009

jáááááááj to ja neviem čo je to mi nabehlo so smailikom 😖

soni1
21. nov 2009

Aha, myslela som si, že aj to má nejaký význam. Tak nič. 😀

insolka
21. nov 2009

😀 😀 😀 no som zvedava čo ti zajtra povedia

majka21
21. nov 2009

Dochádzajúce kočky, ako často sa chodí počas stimulky do BA?

szilvia31
21. nov 2009

ahojte bambulky 🙂 davno som tu nebola a vidim ze sa tu pekne tt vsetkym vam gratulujem a drzim palce do uspesneho konca 🙂
mi sa mame dobre,pekne pribera mala a rastie 😀

zojec
22. nov 2009

dobre ranko, majka k tomu dochadzaniu.. ci dochadzas, alebo nie.. kontroly su vzdy tie iste.. ja som bola v BA dokopy asi 15x.. som zo Zvolena.. hospitalizovana som bola vo ZV.. :( pocas stimulacie som bola v BA asi 6x myslim aj s odberom a transferom.. alebo 7 uz nepamatam..(baby kolkokrat to bolo?? ja uz vazne nepamatam.. ) po transfere mi povedali, ze ked som tak z daleka nemusim ist na testy do BA, ze mi to moze urobit aj moj doktor, ale potom prislo to OHSS, a bola som v BA este asi 5x, chodila som tam na kontroly ako sa to vyvija.. kedze vo Zv to podla mojho nazoru odflakli a poriadne, ani infuzku mi nedali.. :(

soni, ja som chodila k dr. Durechovej, aj ja som velmi spokojna.. 🙂 a ano, IVF sa mi podarilo na prvy krat.. 🙂 estadriol som nemala predpisany.. ja mam len utrogestan a duphaston, co je skupina progesteronu na udrzanie plodu.. estadriol je tiez zensky hormon, konkretne to ma nieco spolocne s placentou.. ale nie som lekar tak neviem.. treba sa spytat na co ti ho dali 🙂 ale urcite to ma vyznam, mas urcite inu diagnozu ako ja.. ja som zdrava, len mam nepriechodne vajcovody.. a ak mas jest len jednu tabletku denne je podla mna jedno kedy ju vezmes, len nech je medzi tym 24 h., a urcite pisu nieco aj v pribalovom letaku.. ja osobne jem lieky radsej rano, a potom sa najem, lebo mi zvykne byvat po nich zle.. a vecer po 8 uz asi velmi nejes.. 🙂

insolka tak nech teraz mrcha pride co najskor, a potom nech si da pohov na 9 mesiacov aspon.. 🙂

szilvia 🙂

soni1
22. nov 2009

Ahojte baby, ja mám okolo 10:00 volať do labáku a informovať sa o výsledku oplodnenia. No som zvedavá.

soni1
22. nov 2009

baby, oplodnilo sa mi 5 vajok

insolka
22. nov 2009

Soni no super tak sa už teraz len teš na babulky 🙂
zojec no ved sa už neviem dočkať 😀

bubina1
22. nov 2009

k tomu dochadzaniu... ja byvam 100kmm od BA...počas stimulky som bola asi 3krat v blave...potom 1xna odbere, 1x na transfere..potom 1x na vysledok a asi 2x na utz, akao sa vyvíja plod, takže dokopy 7x... 😅

soni gratulujem k vajíckam...super znáška aj to, že sa ti 5 oplodnilo.... 🙂

majka21
22. nov 2009

Dakujem za odpoved. 🙂

Soni tebe držím palce. Je to super, už len aby sa zahniezdili. 🙂

majka21
22. nov 2009

bubina a ty ako? Si PN? Kolko embrijok ti vkladali?

kaciatko81
23. nov 2009

ahojte 🙂
soni, to je super 😵
zojec, ja som tiez kavu nikdy nepila 😉 maximalne, ked citim, ze na mna ide migrena, ale aj to ju do seba dostanem so zatatymi zubami 😅

bubina1
23. nov 2009

majka21...som pn...ja by som musela do zamestnania dochadzat...tak som si dala radsej pn... mne vkladali len jedno jedine, naše, čo sa oplodnilo...viac sa nam neoplodnilo... takže nemam ani mrazačikov do buducna... manžel ma slaby spermiogram a j leukocyty sa mu nasli pri odbere, tak z troch zrelých jajíčok sa oplodnilo len jedno...

andzi
24. nov 2009

Ahojte kočky, ako pokračujete? soni, už mala vklad?
Baby, neviete, či v Iscare vykonávajú aj operáciu diagnostická laparoskopia (nie HSG). Niekde som počula, že to robia v rámci jednodňovej chirurgie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre