ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mirm
9. dec 2009

andy prvy krat idem. tak som zvedava ako to dopadne

andysok
9. dec 2009

mirm 🙂 neboj 🙂, ak chces hodim ti do spravy cely moj pribeh aby si videla nazornu ukazku jendej z nas 🙂

jaja1118
9. dec 2009

mib-stale na teba myslim a verim,ze to lezanie pomoze.....

insolka
9. dec 2009

Ahojte mib držím palce verim že všetko bude OK .A svojho šťastia sa dočkaš o 9 mesiacov.Bubina ako sa ti tie tyždne zbieraju to je super .Len mi je smutno že som ich tam mala aj ja .Ale je to už lepšie hlavne že som nazbierala dalšiu silu do boja.A viem že to teraz už vide tolko optimizmu mam v sebe ako nikdy 😉

insolka
9. dec 2009

jaja a ty to už mas za pár tak Ti držím palce nech ste obe zdrave a teším sa už na fotky 😉

jaja1118
9. dec 2009

dakujem insolka 🙂

mib
9. dec 2009

kocky dakujem, aj ked optimizmus je prave to, coho prave nemam nazvys. pred chvilou som zistila, ze sa spinenie vratilo a mne sa chce plakat. 😢 nechapem ...

insolka
9. dec 2009

mib ja viem že je to velmi ťažke držím ti všetky prsty aj na nohach uplne to s tebou prežívam . 😒

zojec
10. dec 2009

ahojte dievcata... och ake smutne spravy citam... :( je mi luto, ze sa vam neuhniezdili vase malicke pokladiky soni, andysok.. a mib, hlavne bud v klude, a pozitivne naladena, ak nevyjde teraz, raz musi!!.. ja patrim asi medzi tie stastnejsie z vas, mne to vyslo na prvy krat.. ale vsetkym vam drzim palce!!!

mib
10. dec 2009

babulky, mala pozitivna spravicka ... vcera mi brali krvicku na kontrolne HCG, ktore vraj krasne vystupalo nad 10.000, takze poctivo lezkam a spolu s drobcekom oddychujem. vcera sme mu dohovorili, drahy mu vysvetlil, ako pevne sa ma prichitit a nepustit ani za nic, tak dufam ze ten nas truhlik malicky posluchne. 😀

majka212
10. dec 2009

mib lezkaj, oddychuj a isto to bude OK, ked mas ake krasne HCG. Ja som v prvom trimestri dokonca krvacala, a vidis, kde uz som 🙂 moooooc ti drzim palce!!!!

mib
10. dec 2009

majka 🙂 ak sa smiem spytat ... ked si krvacala, ako to vyzeralo na utz? pretoze u mna je to prekrvacane prave v tom mieste, kde je drobec a u vsetkych kociek, ktore krvacali a v poriadku donosili som citala ze doki ani netusil od kial to krvacanie pochadza.

kaciatko81
10. dec 2009

mib, potichucky sa tesim z dobrej spravicky a nadalej velmi drzim palce

majka212
10. dec 2009

mib no u mna tiez nezistili, odkial to bolo... ale nezufaj... HCG rastie a drobcek bude urcite silak a nepusti sa ta! vlastne ano, ale az za 8 mesiacov 😉 myslim na vas, aby bolo vsetko OK!!

takitak
10. dec 2009

mib držkajte sa ...zajtra máš kotnrolu alebo až bud. týždeň ??? to aby som vedela či mám ísť na MK zajtra 😀

mib
10. dec 2009

takitak, rada ta vidim ... 😀 ty by si isla na MK kvoli mne? ty si zlatko. kontrolu mam az buduci tyzden. s doki sme sa dohodli, ze ak by sa nieco skomplikovalo, hned bezim k nej, ale ak bude vsetko v poriadku, vidime sa az pred vianocami. 🙂

kocky, poslusne hlasim, ze som lenosila cely den a dnes ani skvrnka. 🙂 optimizmus som doplnila, tak snad mi nejaky cas vydrzi. ste vsetky straaaasne zlate. dakujem za podporu. moc mi to pomaha. 🙂 🙂 🙂

zuzina33
10. dec 2009

Dievčatá, zajtra idem na krv, kedy budem mať výsledky HCG?Prosím držte mi palce!!!! 🙂

andysok
10. dec 2009

Zuzi.....zajtra ti este nedaju vysledky, ale asi ti budu volat v sobotu 🙂 budem na teba mysliet uff

jaja1118
10. dec 2009

ahojte kocky...

mib 🙂 som ti hovorila,ze lenosenie je prospesne....citaj knizku-hladkaj hafanku-a vsetko bude dobre....

dnes som bola v poradni a doki ma moc nepotesila...ak sa mala neumudri a do 16.-teho sa nenarodi-doki mi chce porod vyvolavat....moc sa mi to nepaci,lebo si myslim,ze babatko same vie kedy je jeho cas.....
tak malej dohovaram a dufam,ze vsetko dobre dopadne....

pozdravujem....

mib
11. dec 2009

jajka ahoj, do 16.-teho je este par dni. uvidis, ze malinka sa vypyta aj sama. pekne jej dohovorte ... my sme tej nasej fazulke dohovorili a zatial to funguje. 😀 myslim na vas a neviem sa dockat spravicky. 😉

guginenka
11. dec 2009

ahojte baby,
s manželom ideme od januára na IVF. všetky vyšetrenia sú v poriadku. neviete mi prosím povedať aký je dr. hrúzik?

ďakujem

majka21
11. dec 2009

Ahojte kočky. Tak v polovici januára idem už aj ja do toho. IVF+ICSI. Budem mať krátky protokol. Cakajú ma ešte predoperačné vyšetrenia, zatial všetky výsledky o.k. Mali ste niektorá kombináciu menopur, orgalutran? Zajtra si už idem do lekárne pre včeličky. Budem platiť okolo 333,-Eur.

Už sa táááák veeeelmi tešííííím!!! 🙂 🙂 🙂

adinam
11. dec 2009

guginenka,MUDr.Hrúzik je skvelý človek,nemáš sa čoho obávať.Veľa šťastia. 🙂

mirm
11. dec 2009

aj ja chodim k doktorovi Hruzikovi a som s nim spokojna. Mne ho odporucila znama kt. je porodicka.
a aj my zaciname v januari teda 5.1 idem na ultrazvuk a ked bude vcetko ok tak ako mi pride ms tak sa ide na to.

mib
11. dec 2009

kocky, hruzik je vyborny. ja som u nho bola na jednom vysetreni na Kramaroch. vynikajuci lekar s uzasnym pristupom. drzim palce. 😉

majka, to je dobra sprava. budes mat prijemne vianoce. pekne si oddychnes, takze sa zvysi sanca. ja som mala merional a orgalutran.

ja som dnes opat bez spinenia. vyzera to tak, ze sa to snad zastavilo, aj ked nejake zvysky este stale vychdzaju s utrogestanom. o tom uz ale viem skor preto, ze to extremne sledujem. tak tisko dufame, ze to bude v poriadku. v nedelu spravim testik, aby som sa ubezpecila, ze HCG je stale dost silne. 🙂

vsetky vas moc pozdravujem. 😉 😉 😉

guginenka
11. dec 2009

dakujem. tak som rada, ze sme sa nahodou dostala k odbornikovi. s manzelom mame z neho velmi dobry pocit. len som sa chcela opytat.

vsetkym vam drzim palce a pekne vianoce🙂)

mib
11. dec 2009

gugi, to vysetrenie, ktore mi robil bolo velmi bolestive a neprijemne. napriek tomu mam na to velmi pozitivne spomienky. prave preto, ako sa tam ku mne a k dalsej kocke spraval. 😉

zuzi1211
12. dec 2009

Gugi,

neda mi nenapisat ti. Hruzik je velmi mily, ustretovy, otvoreny lekar. Fakt skvely. Mozno sem tam trosku uponahlany, ale aj tak je dosledny. Nemozem na neho pol slova skaredeho povedat. Slzy mu tiekli spolu so mnou ked som potratila. myslim ze to hovori za vsetko....

zuzi1211
12. dec 2009

Mib,

davaj na seba pozor a vela oddychuj. Neboj bude to dobre. Viem ze to dotiahnete spolu vo dvojici az do konca. Drzim palce.

Flock GRATULUJEM

Jaja ako? Este ste dva v jednom???

jaja1118
12. dec 2009

ahojte

zuzi rada ta vidim-aj na teba sem tam myslim-je fajn,ze sa sem tam ukazes-aj sme ta na stetkach cakali.....
drzim ti palce,nech si aj ty coskoro 2v1

doktorka mi chcela povodne vyvolavat porod uz v pondelok,len som ju prehovarala,nech ma necha aspon do terminu.
a dnes mi volala,ze nech pridem predsa len v pondelok-aspon na kontrolu-zatial je vsetko ok,tak nechapem,preco ma tak tlaci do porodu....

pekny den

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre