ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andysok
16. dec 2009

ahoj Soniiiiiii, dakujem celkom to ide, som v prosece pracovnoma cas mi hrozne uteka, 😒 A ty sa ako mas? uz si konzultovala s dr nieco? ja ani nemyslim teraz na stimulaciu, budem na to mysliet asi až na jar, v kazdom rpipade 11.1 idem k Durescke tak uvidim 🙂 darecky uz mas? 🙂

soni1
16. dec 2009

Ja sa mám tiež pracovne, ale pomaly budú dlšie prázdniny, už sa teším. S dr. som ešte nehovorila, ozvem sa až v novom roku, tak ako mi vraveli pred tretím menzesom. Ešte nejaké darčeky musím nakúpiť, ale väčšinu už mám.
A ty?

andysok
16. dec 2009

ja tiez darceky a tak, len by uz mohlo nasnezit, sla by som na lyze, ale asi az na troch kralov asi na Stuhleck 🙂

flock
17. dec 2009

ahojte babulky,

dakujem vsetkym pekne za gratulacie. Skor nez sa malinky zobudi, tak som vam iba chcela oznamit, ze nas vcera pustili z nemocnice domov. Este mame obaja chripku, takze doma fungujeme s ruskami, ale aspon sme doma a spolu. Bola som v nemocke celkovo 2 tyzdne a s malym som nebola tyzden 🙂

drzte sa vsetky 🙂 🙂 🙂

mib
17. dec 2009

flock, to je super ze vas pustili. konecne sa mozes dat do psychickej pohody a aj liecenie pojde rychlejsie. co ti dali pre maleho? mas nejake antibiotika, alebo sa to ani nenasadzuje v takomto skorom obdobi? dnes by mali pustit aj Jaju, tak som zvedava, ci sa ozve. 🙂 VITAJ DOMA. 😉

soni, ak chces ist na KET a stimulku zacat uz pri tej tretej mrche, odporucam ist na vysetrenie trosku skor ako tesne pred terminom. budu ti robit nejake vysetrenia uzv, mozno stery ... uz si to dobre nepamatam a ak by sa nedajboze nieco naslo ... staci aj mykoza ... aby to stihli este dat do poriadku. mne sa takto posunula stimulka o jeden mesiac zbytocne. 😉

andysok, robis to dobre. pekne si vychutnajte vianoce, lyzovacku a ine zimne radosti. ved lyzovat sa mozno dalsich par rokov nedostanes. 😉 na jar maju ivf vacsiu uspesnost ako v zime.

majka212
17. dec 2009

flock super, ze vas uz pustili 🙂 Zelam vam, nech ste rychlo skor zdravy!

mib zajtra drzim palce na kontrole 🙂

vsetky ostatne dievcata pozdravujem 😎

jaja1118
18. dec 2009

Ahojte kocky......

Velmi pekne Vam dakujeme za gratulacie.....ste moc zlate.....

vcera nas pustili z nemocky-sme obe ok....a fakt si uzivame jedna druhu....

porod bol pinkacka-vdaka perfektnej dule,co nas s muzom pripravila naozaj spickovo....
nemala som epiduralku a mala bola vonku na druhe zatlacenie....

vsetky Vas pozdravujem a flock -skore uzdravenie....

mib
18. dec 2009

ahojte kocky, my sme sa pred chvilkou vratili z kontroly 🙂 🙂 🙂 drobcek ma 8mm a srdiecko mu krasne bije. 😵 😵 😵 dnes sme podla uzv 6tt+6 aj ked podla mrchy by uz dnes bol 8tt. preto na minulom uzv nebolo nic vidiet. vcera som zaspala az o pol tretej rano, takze ako zo mna opadol stres, padla na mna zase riadna unava. spinenie sa nateraz opat vytratilo, aj ked doki vravela ze take slabe spinenie ju netrapi. to prekrvacianie sa zmensilo, takze vsetko vyzera byt na dobrej ceste. aj nadalej zostavam na PN, ale kedze sa blizia vianoce, tak ziadne behanie aj tak neplanujem. 🙂

babulky, strasne moc vam dakujem za uzasnu podporu, ktoru som tu mala od vas na kazdej strane. dodavalo mi to vela sili. tieto dva tyzdne boli pre mna jednou velkou nocnou morou a s vami to slo ovela lahsie. dakujem za povzbudive slova a drzanie palcekov. 😉 😉 😉

jaja, vitaj doma. len si to pekne uzivajte ... s takym uzasnym a dobruckym babatkom to musi byt jedna krasna rozpravka. 🙂

flock, ako to teda zvladate s tou otravnou chripkou? nie si unavena? ako sa ma drobec?

majka, bubina, zojec ... pomalicky vas dobieham.

soni, andysok, insolka, kaciatko ... drzim palce a moc na vas myslim, aby ste sa coskoro tiez pripojili k vecnemu kolotocu cakania a stresov. 😉

pozdravujem aj vsetky ostatne kocky ... scarlette, szilvia, zuzka, ... a vsetky na ktore som zabudla. 🙂

majka212
18. dec 2009

mib supeeeeeeeeeeer 🙂 🙂 🙂 tesim sa s tebou, ze je vsetko OK... setri sa, oddychuj a tesime sa, ako nas dobehnes 🙂

jaja super, ze ste domka uz aj vy... 🙂 prajem vam hodne zdravicka! A ako je to s tou dulou? ako si sa k nej dostala?

vsetkym ostatnym dievcatam prajem prijemny den 😎

zojec
18. dec 2009

ahojte dievcata....
mib super, aj ja sa tesim.. 🙂 super, ze je vsetko ok.. majte krasne vianoce.. a ziadne varenie a vypekanie!! lez a nechaj sa obskakovat.. 🙂
jaja, drzte sa s drobcekom.. 🙂
vsetkym kockam pokojne sviatky, bez stresov.. 🙂

kaciatko81
18. dec 2009

ahojte 🙂
mib, velmi sa tesim. pekne oddychuj, drobcek je velmi statocny 😵
flock, jaja, som rada, ze ste doma, musi to byt uzasne, zelam vam vsetko naj a vela radosti s detickami.
ja uz mam vonku stehy, tak teraz cakame, ci sa mrche uraci prist alebo si ju "urobime"...
zatial vsetkym krasny weekend 🙂

kvietok13
18. dec 2009

ahojte, flock, jaja velmi vam gratulujem, všetkým vám prajem príjemné prežitie vianočných sviatkov a tastný nový rok, ja som bola min. tyzden u p. kopáčovej, tej bylinkárky, doporučila mi nejaké bylinky, vitamíny, 8.1.2010 by som mala ist do iscare na kontrolu a ev. pripravu na vklad, tak uvidim, ona hovorila, že je to skoro. som po 1. ivf, v 9. tyzdni potrat 😔 tak peknyden

jaja1118
18. dec 2009

ahojte....

mib 🙂 -co dodat-som carodejnica 😀

....-velmi sa s Tebou tesim.....

kocky znova dakujeme...

majka-moja dula otvara dalsi kurz-pozri si program materskeho centra -lienocka vo vajnoroch...skusim hodit link

no a skusim aj nejaku fotku malej...

pekny vecer...

majka21
19. dec 2009

flock, jaja gratulujem a drzkajte sa s drobcami. Tesim sa spolu s vami.
Prave opatrujem krsnu dceru,lebo bratovci maju zabijacku.Ma 5 mesiacov, je na spapanie. Teraz prave spinka, tak som sem k vam nakukla a same dobre spravy, az na tu chripku u flock a malinkej,ale coskoro to prejde. 🙂
Mib aj tebe gratulujem a tesim sa s tebou. 🙂
Ostatne kocky pozdravujem a prajem stastne a vesele vianoce plne pokoja, radosti a pohody.

majka212
19. dec 2009

jaja dakujem 😉

dievcata, aj ja vam zelam krasne Vianoce a stastny novy rok plny splnenych snov 🙂

zuzi1211
19. dec 2009

jaja gratulujem - super ze ste uz doma
mib vedela som ze bude vsetko ok - vela oddychuj
flock drzkajte sa, neboj chrika urcite do vianoc pominie

krasne sviatky vsetkym

flock
22. dec 2009

ahojte babulky,

este raz vsetkym dakujem za podporu. alexko uz dobral lieciky v piatok, vcera sme boli u detskej, vyzera to uz dobre. ja sa tiez citim lepsie, uz sme bez rusok 😀 😀 😀

neviem, ako by sm to zvladala bez maminy, velmi mi pomaha, lebo krpec vyzaduje vela pozornosti a malo spinka. niekedy mam problem ist aj na wc-ko. s laktacnou sa ho pokusame vratit z flasky na prsniky, no trapime sa s tym a stale pijeme aj umele mliecko, ale nie z flasky 🙂

zojec
23. dec 2009

ahojte, prajem vsetkym krasne Vianoce.. 🙂

flock, drzim palce pri kojeni, a vela trpezlivosti pri nocnom vstavani.. 🙂 ale aj tak mas ten najkrajsi darcek na Vianoce.. 🙂

insolka
23. dec 2009

Ahojte kočky gratulujem všetkym maminam 😉 Prajem krásne vianoce 🙂 🙂 🙂

majka21
23. dec 2009

Kocky 🙂

Prajem vám všetkým krásne vianoce. 😉

jaja1118
23. dec 2009

Ahojte kocky.

Flock tesim sa,ze Vam je uz lepsie...-drzim palce s kojenim-stoji to za to sa teraz trochu potrapit-Tvoje mliecko je pre Alexa to naj....

Kocky-vsetkym krasne sviatky a nech sa Vam v novom roku splnia vsetky zelania......

pekny vecer...

guginenka
23. dec 2009

tehulky, buduce telhulky a netehulky..
všetkým vám prajem krásne vianočné sviatky plné pohody a nech sa nám splnia tajné želania... 😀 😀 😀

szilvia31
23. dec 2009

ahojte bambulky 🙂
davno som tu nebola 😒
citam same dobre spravicky,maminam zelem vela zdravia a trpezlivosti pri babatkovskych starostiach(kolika,reflux...)a hlavne vela mliecka.
vsetkym vam zelam krasne vianoce a splnenie tuzob v novom roku 😀 😀

soni1
24. dec 2009

Ahojte všetky baby, prajem vám príjemné prežitie vianočných sviatkov. Hlavne nech nám vyjde to, po čom najviac túžime, tehulkám úspešne dotehulkovanie a maminám veľa síl a trpezlivosti k tým úžasným ratolestiam.

kaciatko81
24. dec 2009

ahojte, vsetkym kraaaasne vianoce! a vela, vela optimizmu a energie, nech sa nam splnia vsetky sny 🙂

mib
26. dec 2009

ahojte babulky,

pred vianocami sa mi nepodarilo ist velmi na net, tak aspon teraz som to tu prisla trosku skontrolovat. 😉

flock, jaja, ... a vsetky ostatne maminky ... ako ste si uzili prve vianoce so svojimi drobcami? asi to bolo narocne, ale verim, ze krasne a upokojujuce. 🙂

soni, kaciatko, insolka, zuzi, majka, andysok ... a vsetky babulky ktore sa pripravujete ... dufam ze si oddychujete a nacerpavate vela energie do dalsieho snazilkovania. uzite si krasne a pokojne sviatky a nech ten novy rok je bohaty na uspechy. 😉

majka, zojec, bubina ... a vsetky dalsie tehulky moc pozdravujem. ako sa mavate? tiez si uzivate sviatky a vsetky dobrotky, ktore su na stole? 😀

ja sa musim priznat, ze sme si vcera prezili adrenalinovy vecer. rano sme odcestovali k rodicom, je to iba hodinku po dialnici a doki to odsuhlasila uz tyzden bolo vsetko v absolutnom poriadku a bez akychkolvek naznakov problemov. .. az do chvile, ked som zacala krvacat. do piatich minut sme boli zbaleni, nalozeni v aute, na ceste do nemocnice. doki bola taka uzasna, ze zavolala na antolsku, aby o nas vedeli. cesta trvala asi hodinu a pol ... najdlhsiu v mojom zivote. ultrazvuk bol ale nastastie v poriadku. krvacanie zrejme rozbehli schody u nasich. dalsi signal, ze nic netreba podcenit. takze uz opat lezim doma, pri teluske a uzivam si uzasny pocit z toho, ze drobcek je v poriadku a ... dokonca o tyzden starsi nez sme predpokladali podla posledneho uzv. moc sa tesime a zostavame v horizontalnej polohe az do konca dvanasteho tyzdna ... minimalne. 😉

moc vas vsetky pozdravujem a zelam vam vela pohody a vsetko najlepsie do noveho roka. 😉

scarlette
28. dec 2009

ahojte kocky, ja uz net moc nestiham tak prijemne posviatkove obdobie a stastny novy rok, hlavne nech sa splnia vase zelania 🙂

flock, jaja gratulujem k drobcom 😵
kaciatko super ze si ok a stehy su uz vonku 😉

my sme uz pokrsteni a vianoce boli celkom fajn, krpci nam dovolili sa aj v klude navecerat 😀
ale najlepsie je ze z nich budu coskoro male pirane... uz nas strasia zubky 😀 😀 😀

bubina1
28. dec 2009

ahojte ..
tak vianocne sviatky mame za sebou... citim sa byt prežrata....mimi si teraz pekne vybera, čo chce jest a co sa mu nepaci... tak je vždy najistejsie po stravovani zostat v blizkosti zachoda.... 😀
začíname pekne rast... 😉

všetyk babenky: tehu cakatelky, tehu aj maminky pozdravujem a do dalsieho roka prajem vela zdravička a šťastícka....

mib... a ty len pekne lezkaj... ja som nemala žiadny problém ale skor som sa len prevalovala na gauči a nesnažila som sa o žiadne aktivity...vlastne sa o aktivitu nesnažím ani teraz moc..... mimi je prvorade...

mib
28. dec 2009

scarlette, ste krasna rodinka. 😉 blahozelam a nech sa vam aj v novom roku moc moc dari. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre