ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
29. dec 2009

ahojte babulky,

prisla som vas pozdravit 🙂

mib - ty len pekne lezkaj a oddychuj, drobcek ti to stale naznacuje 🙂
scarlette - ste uzasna rodinka, drobcekovia sa maju k svetu
jaja - ako sa s radkou mate?

pozdravujem aj ostatne babulky - szilvia, bubina, kaciatko, soni, zojec, insolka, majky, zuzi..... 🙂 🙂 🙂

scarlette
29. dec 2009

baby dakujem 🙂
mib hlavne trpezlivo oddychuj, nech sa v lete pokocham fotkami dalsieho babatka 😵

insolka
29. dec 2009

Všetkych pozdravujem .......a VSETKO NAJLEPSIE K NARODENINAM BUBINA 😉

bubina1
31. dec 2009

insolka..dakujem....

vštkým prajem krásneho silvestra a štastný nový rok 2010

zojec
31. dec 2009

vsetkym babenkam peknu oslavu silvestra, dufam ze ho neprespime.. 🙂

bubi, aj ja sa pridavam ku gratulacii.. 🙂

a v novom roku, veeeeela novych krasnych vonavych babatiek. .. 🙂

jaja1118
31. dec 2009

ahojte kocky

tiez sa pripajam k prianiu vsetkeho dobreho v novom roku....
kazdej vela zdravia,stastia,lasocky-ale hlavne kazdej vonavucke babatko.....

u nas stale vsetko rovnake-mala je velmi poslusna...mrnka len ked ju trapi brusko-ale to sa nam zatial dari do 5min vymasirovat-po papani cez den asi hodku pozera a v noci pekne hned zaspi....

este raz vsetko dobre a pekneho silvestra

insolka
31. dec 2009

Ahojjte kočky všetko dobre do noveho roku ..........Kraásneho sylvestra
tehulkam nech mate mimi už ori sebe
nam snažilkam nech je tento rok konečne uspešny a dotiahneme to až k mimi
a maminkam vela mliečka a poslušne detičky 😉

majka212
31. dec 2009

ahojte dievcata,

tiez sa pripajam a zelam vam veseleho Silvestra a este veselsi novy rok 😉 nech sa v nom dockame nasich vytuzenych babatiek 🙂

a bubina... trosku oneskorene ti tiez prajem vsetko najlepsie k narodeninam!

konfi
31. dec 2009

Všetkým Vám chcem zaželať do Nového roku splnenie všetkých najtajnejších želaní a prianí. 🙂 🙂 🙂

mib
31. dec 2009

ahojte kocky,

tiez vam chcem popriat krasneho silvestra a hlavne vela zdravia, stastia a uspechov do noveho roku. nech je ten magicky rok 2010 pre nas vsetky naplnenim stastia po ktorom tolko tuzime. a vsetky maminky nech si prvy rok so svojimi drbocekmi poriadne uziju. strazte si kazdy jeden nadherny okamih, ktory vas caka. 😉

szilvia31
31. dec 2009

ahojte bambulky vsetkym zelem stastny novy rok a nech mate vsetky vytuzene batosky doma 🙂

mib
1. jan 2010

szilvi ahoj, aj tebe a tvojej rodinke vsetko dobre v novom roku. krasne fotecky si pridala do albumu. 😉 na poslednej si ty a Vivien?

szilvia31
3. jan 2010

ahoj mib,dakujem.ano to som ja z malou 😀 ako sa citis?

obroni
3. jan 2010

Ahojte, boli ste niektora v tomto centre na kyretazi? Ako to prebiehalo?

nunu81
3. jan 2010

Ahojte,chcela by som sa spytať,mam začať so stimulkou najneskôr v utorok,moja Dr.ma ešte dovolenku,bude niekto v centre?Ona mi sice kazala zavolať,že vždy tam niekto je,ale dnes tam nikto nebral telefon,tak chcem skusiť zajtra.Neviete či tam budú?

vatina
3. jan 2010

V centre je každý pracovný deň niekto. V pondelok viem, že je tam docent Války. V utorok neviem
ale tiež tam niekto je. Dnes tam nikto nemusel byť, lebo je nedeľa.

nunu81
3. jan 2010

Vatina:dakujem za info!🙂)))

mib
4. jan 2010

obroni, kyretaz nastastie asi ziadna z nas ... aspon co viem.

nunu, moja doki mi pred sviatkami vravela, ze kazdy pracovny den tam bude minimalne dr. Valky. vcera tam nikto nebol, lebo cez vikendy nepracuju. skus dnes, urcite sa dovolas. drzim palce na stimulku. 😉

majka212
4. jan 2010

ahojte,

tak a mame po sviatkoch... zasa to uslo tak rychlo... ako sa mate?

juj, mne ten cas straaasne rychlo bezi... za chvilu rodim 😨 inak 30.12. som mala poradnu... zistili mi, ze mam viac plod. vody... 😖 vraj to nemusi byt nic, ale moze to naznacovat aj nejaku vyvin. vadu ☹ jaj, tak velmi sa o drobceka bojim, aby bol v poriadku....

inak vsetkym tehulkam zelam v poradniach len dobre spravy, vsetkym maminkam zdrave deticky a vsetkym dievcatam, ktore caka stimulka, uspesne pokusy 🙂

mib
4. jan 2010

majka, netreba sa stresovat kym to nieje nevyhnutne. babatko bude urcite v poriadku. treba len mysliet pozitivne. kedy mas termin porodu? drzim palceky. 😉

szilvi, vsetko v poriadku. sice sustavne spinim a raz som aj krvacala, ale zda sa ze drobec je v poriadku a ma sa k svetu. este na zaciatku sa mi vytvoril hematom a ten tam robi pravdepodobne sarapatu. tak si pekne relaxujem a von chodim iba na kratke lahke prechadzky. inak si to uzivam ... nie je mi spatne, nemam ziadne bolesti. 🙂

jaja1118
4. jan 2010

ahojte kocky.

mib -som na teba myslela,ze ci chodis aspon s hafankou von.ak by svietilo slniecko-tak by som na pol hodinovu prechadzku prisla 🙂 ....

kocky vsetkym vam prajem take poslusne babatko ako je nasa radka....dnes som cca 4h behala po uradoch a ona sa pekne napapala v aute a na babku spokojne kukuckovala....-perfektne sa da pri nej vsetko naplanovat,lebo uz teraz je ako hodinky-cez den papa kazde 2h a v noci kazde 3 alebo aj 4.....
.....tak trosku o nasej princezne.....

pekny vecer....

nunu81
4. jan 2010

mib dakujem,dnes som sa dovolala,tak zajtra idem k dr.Valkymu.tie palčeky budem potrbovať 🙂
pekny večer....

flock
5. jan 2010

ahojte babulky,

dodatocne vam prajem vsetko naj, naj, naj v roku 2010 🙂 🙂 🙂

mib - pekne oddychuj a uzivaj si tehu, ani sa nenazdas a drobec bude na svete 🙂
jaja - radka je uzasne babatko, to mas uplne skvele. ja som bola jedenkrat na otocku v tescu aj to som sa musela rychlo ponahlat domov. alexko ked nepapa, tak vacsinou placka, nevie iba lezat a odpocivat a pozerat na svet. teraz chodim kocikovat s muzom alebo mamou - jeden kocikuje a druhy zatial nakupi 😀 😀 😀 😀

tiez som myslela, ze by som sa s vami rada stretla, ale s mojim malym sa neda zatial nic planovat 🙂 zatial najviac naspi v kociku, uz sme z vonku doma a on este pekne spinka, inak zaspi az vecer.

jaja1118
5. jan 2010

-flock-neboj sa ,ze ja nemam malu dusicku,ze to zarieknem a stane sa mi z radky maly cert 😀
-myslim na vas.....

kaciatko81
5. jan 2010

ahojte 🙂
vsetko naj, naj do noveho roku! nech sa splnia vsetky sny 🙂

jay25
5. jan 2010

Ahojte,
obroni bola som v Iscare na kyrete v 10tt a je to tam v pohode. Prebieha tu uplne ako odber, cize po zakroku oddychujes na izbe a ked sa citis lepsie, mozes ist domov...

mib
5. jan 2010

flock, to je skoda, ze si to nemozes naplno vychutnat. 😒 ale to sa urcite otoci a Alexko ti to vynahradi neskor, ked bude trosku vacsi. dolezite je, ze tam mas maminu, ktora ti pomaha a aj mm sa zapaja. ja sa strasne tesim, ako budeme chodit s drahym kocikovat. 😵 😵 😵

jaji, dufam, ze nam tiez zamiesali take dobrucke babatko. aj ked ... je to baba, takze mozes cakat, ze z nej este certisko vykukne. 😉 doma som este tento tyzden. v stredu buduci tyzden idem na kontrolu a podla toho, co povie doki zostavam bud doma alebo pojdem do robotky. je tiez mozne, ze budem pracovat z domu. rada sa k vam s Rakou pridam. 🙂 🙂 🙂

cukotka
6. jan 2010

ahojte dievčatá, je tu niekto? potrebovala by som poradiť 😉

zuzi1211
7. jan 2010

Ahojte babulky,

všetko len to naj naj naj v Novom roku - maminkám príjemné prežívanie tých najkrajších chvíľ s ich bábätkami, tehulkám krásne a bezstarostné tehulkovanie a nám snažilkám nech sa splní vytúžený sen.

Cukotka čo si potrebovala poradiť?

amigaa22
8. jan 2010

ahojte, skusam sa pytat aj v tejto sekcii specialne orientovanej na iscare. mate niektora skusenosti s dr. petrovou? potrebovala by som nejake referencie. objednala som sa do centra a ona jedina mala volne. vzhladom na moje doterajsie skusenosti s gynekologmi si dopredu ziskavam info aby som sa vedela zariadit. Dakujem za vsetky info 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre