ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
20. feb 2010

tak baby, kedze mam 2 pokusy este cez poistovnu rozhodla som sa pre Iscare, dufam, ze to cele dopadne dobre, v pondelok sa tam objednam a idem do boja 🙂

trinity525
20. feb 2010

Nemko myslím, že urobíš dobre keď sa tam prihlásiš 😉 sú tam najlepší odborníci na ...

majka21
21. feb 2010

Kočky ako je to s PN? Musím mať odporučenie z BA alebo sa viem dať aj bez toho vypísat? Kto dáva PN, obvodny alebo gynekolog?

insolka
21. feb 2010

Ahoj Majka .PN dava obvodny lekar .Ja mam vždy odporučanie od dr. z iscare a moja lekarka ho len vystaví

insolka
21. feb 2010

Ahojte kočky tak zajtra idem do CAru na 9 h dve embrijka budu určite vložene
😀

majka21
21. feb 2010

insolka, 🙂 , drzim palce.

insolka
21. feb 2010

dakujem Maji 😀

jaja1118
21. feb 2010

insolka-nech sa im u teba paci 😉

majka21
21. feb 2010

insolka, a to obom nech sa u teba páči. Sesternica má dvojičky, je to síce náročné, najmä ak nemáš pomoc, ale o to milšie. 😉

insolka
21. feb 2010

Dakujem no určite bude ........strááááááááášne sa na nich tešííííím 😀

mib
21. feb 2010

maja, neviem o nikom kto chodi do Martina. ak to mas blizsie do MT ako do BA, tak to bude pre teba urcite lepsie. konzultacie, kontroly, zakroky, ... ja som bola velmi rada, ze mam iscare blizko prace. ale ako pise zojec, urcite tam chodia aj kocky z dialky.

insolka, drzim palce. uzivaj si to hned od prvej sekundy a ani na chvilku nezapochybuj. 🙂 uvidis, ze sa im zapaci a zahryzkaju sa. 😉

insolka
21. feb 2010

.dakujem hned iod vloženia si to začnem užívať .skrátka budem mamina 😀

majka21
21. feb 2010

maja, skús pozriet "príprava na IVF uplne od začiatku", tam si píšu kočky, čo chodia do MT, ale tuším do Heliosu.

zojec
22. feb 2010

insolka drzim palce nech to vsetko dobre dopadne.. 🙂

maja, viem, ze jedna pobocka Iscare je aj v Ruzomberku, druha v Martine, ta v Martine vyzera byt nova, lebo ked som sa ja rozhodovala vedela som len on Blave.. a isla som tam, aj ked som zo ZV, v kazdom pripade to bolo narocne.. a celkom dost narocne.. kedze som nemala ani PN ani dovolenku.. ale zvladli sme to.. 🙂 a keby som sa mala aj teraz rozhodnut tak asi idem do BA.. ale mozes sa ist pozriet do MT, na prvu konzultaciu aspon nam das potom vediet ako to prebiehalo.. 🙂 o MT viem len ze tam je Helios.

majka, mne napr. PNku vypisal moj gynekolog... a aj stale mi ju vypisuje on.

kaciatko81
22. feb 2010

insolka, drzim palce 🙂

lutasa
22. feb 2010

Ahojte, nepamatate si, ci na prvej konzultacii robia v ISCARE aj ultrazvuk? dakujem

kaciatko81
22. feb 2010

lutasa, mne robil 🙂

lutasa
22. feb 2010

Kaciatko, dakujem 😉

insolka
22. feb 2010

juuuj prva kozultácia bola tak davno už si nepamatam🙂.......ozaj oznamujkem že už sme tri v jednom 😀

trinity525
22. feb 2010

Ahojte, mne robili na prvej konzultácii aj ultrazvuk a fotku vajecnikov si zalozil Dr. do karty ... a na prvej konzultácii nam obom brali aj krv na hormonalny profil

mib
22. feb 2010

insolka, gratulujem. hlavne sa nedaj nicim vystresovat. ked som druhy krat cakala po transfere, tak ma vystresovali kocky na teme "cakanie po transfere", ze som hned kupila test a isla testovat. teraz som si spravila program na cele dva tyzdne, po prvych dnoch to zacalo pekne ubiehat a ja som v pohode vydrzala az do krvicky. su kocky, co im testik pomoze, ale mna iba psychicky rozhodil. tak si to dobre zvaz a radsej byt v klude a pohode nez stresovat ze ciarocky nie su dve ... ked moze byt este skoro. 😉

marrad
22. feb 2010

dievcata ahojte dnes som bola prvz krat v iscare
dufam ze v tomto CAR sa nam konecne naplnia nase tuzby..... 😉

insolka
22. feb 2010

No mib ja si test nekupim už som objednan na 8 na krvičku ..tetoraz budem pekne trpezliva

marrad
22. feb 2010

insolka drzim palciska....

insolka
22. feb 2010

....dakujeeeeeeeeeeeemmm 😉

lutasa
22. feb 2010

Marrad, u koho si bola?

insolka
22. feb 2010

marrad možno smen sa tam aj videli 😀

marrad
22. feb 2010

u marsika

insolka
22. feb 2010

.no ja som bola v cakarni dost dlho...

marrad
22. feb 2010

ja som si tam toho vela nevsimala.... ale je mozne ze si tam bola....
Ty si u ktoreho lekara?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre