• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
ahojte babulky :slight_smile:

insolka - super, tak sa pekne staraj o drobcekov mamina :slight_smile:

marrad - ahoj, ja chodim k marsikovi a vidis ako to dopadlo :slight_smile:

tak dnes sme sa konecne fotili, alexko to celkom dobre zvladal, aj ked sa nechcel usmievat a on sa vie tak krasne usmievat, ale ja ho milujem aj ked sa mraci a urobi tu svoju "bradicku" - aj taka foto bude :grinning: ked budu tak hodim do albumiku
22. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flock
gratulujem k syncekovi,..... dufam ze to vsetkym tak dopadne.... :wink:
22. feb 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marrad no ja chodim k dr. Petrovej :wink:
22. feb 2010 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu som tusim tam dnes videla,....
ze vraj je v pohode aj ona.
Ja som dlho rozmyslala ku komu mam ist a potom nejak som sa rozhodla pre Marsika.....
dufam ze som urobila dobre.....
22. feb 2010 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky

insolka-dufam,ze mala petrova aspon tak stastnu ruku ako min.rok u nas.....-moc ti drzim palce.....

zdravim aj nove kocky-a tiez prajem skore tehulkovanie
22. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nehnevajte sa ze vam leziem do temy,ale zajtra sa idem objednavat do ISCARE v Martine.Chcem sa opytat ci nemate niektora skusenost s tymto centrom.
22. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nepoznam toto centrum, len viem ze to je pobocka toho Bratislavskeho....
Malo by byt OK.
22. feb 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari-vsetky chodime do BA
22. feb 2010 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janemari
ale raz som cital ajedna kocka ho chvalila, podarili sa jej tak IUI na prvz krat....
22. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby...ja som zajtra objednaná s mma na konzultáciu k Válkymu...ste niektorá u neho?
22. feb 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaji no v to dufam.Aj ked presne neviem čo to znamena ale vraj mam dve embria jedno 40 bunkove a druhe nad 100 .........vietet mi povedat ?Teda embriolog povedal že tam je nadej viac som s neho nedostala :sweat_smile:
22. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka-to su pekne deticky :slight_smile:
pekne si ich opatruj
22. feb 2010 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
opatrujem
:grinning: :grinning:
22. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barchee, ja som u Doc. Válkyho :slight_smile: co by si rada vedela? co viem poviem :sunglasses: co sa tyka asistovanej reprodukcie tak prave on je najvacsi odbornik ... inak je v pohode len sa ho treba niekedy vela pytat, vela veci sam nepovie, mozno zabudne, mozno ho to prave nenapadne ...
22. feb 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
janemari drzim palce, aby to po tej liecbe hned vyslo :slight_smile:
marrad ja som tiez chodila k marsikovi a pozri ako to dopadlo :grinning:
insolka sa uz tvar straaaaaaasne tehotno :slight_smile:
23. feb 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj scarlette ved som aj strasne tehotnááááá :grinning:
23. feb 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babky,

tak a my uz mame po amniocenteze. vsetko islo bez komplikacii, tak verim ze aj vysledok bude k nasej maximalnej radosti a spokojnosti. :slight_smile: kontrolu mame buduci tyzden vo stvrtok. pozru, ci je vsetko v poriadku. vysledky budu o dva az tri tyzdne.

flock, pred odberom som dokonca spomenula ze sa stretavam casto s dalsimi dvomi kockami po ivf a v tom ma napadlo, ze ved teba Marsik urcite pozna. ... poznal. :slight_smile:

scarlette, veru ... u teba sa to Marsikovi zadarilo dvojnasobne. :grinning:
23. feb 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mib držím palce určite všetko dopadne OK
:wink:
23. feb 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mib
prajem krasne tehulkovanie a dotehulkovanie....
ja som bola vcera u Marsika, a dufam ze sa mu zadari aj u mna..... :wink:
23. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky,

mib - tak super, ze uz mas po nej a teraz pekne oddychuj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

insolka - ten oddych plati aj pre teba!!!

marrad - zadari, treba verit

jaja - :slight_smile:
23. feb 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....

ja len tak na rychlo..... prave som prisla z nemocky... 15.2. do nasej rodinky pribudol novy clen - Matej. narodil sa spontanne o 12.48.... ma 48 cm a 2840 g.... sme trochu malicky, no my to dobehneme :wink:
23. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Majka gratulujem strasne moct Ti gratulujem a prajem malemu Maťkovi všetko dobré do života :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka tiez matkovi prajem vela zdravia a aby bol od kazdeho tak lubeny ako je teraz od vas..........
23. feb 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matko vitaj na svete. :wink: patris medzi vytuzene babatka, caka ta krasny zivot. tak nech krasne priberas a nech sa ti paci na tomto veeeelkom farebnom svete. majka, tebe prajem aby si si uzila co najkrajsie chvile s tvojim drobceka . :slight_smile:
24. feb 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka gratulujem k matejkovi :slight_smile: malemu prajem vela zdravia a mamine vela mliecka :slight_smile:
24. feb 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, gratulujem a prajem len to naj, hlavne vela zdravia a radosti z drobčeka. :slight_smile:
24. feb 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky neviem čo zo sebou od nudy stale by som len spala a ked nespím tak rozmyslam čo zjem :grinning: ..stale čakam kedy pride ta nervozita ale niako sa chvaklabohu nedostavuje. :grinning: Citim sa velmi dobre a to sa teším je to fakt rozdiel ked si spomeniem na predchadzajuce pokusi :grinning:
24. feb 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
insolka, to je dobre znamenie. ja som sa pri tomto poslednom citila tiez od zaciatku inak. velmi som verila tomu, ze je vsetko v poriadku ... nejako som to proste citila. :slight_smile: ak sa ti da, vyuzi cas na prechadzky. vonku je krasne a kratke prechadzky na cerstvom vzduchu ti prospeju. :wink:
24. feb 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka, tak gratulujem aj ja k malemu Matkovi... :slight_smile: uz sme ta s bubinou spominali.. akurat dnes ma aj meninky.. tak ze vsetko najlpesie :grinning:
insolka, pozitivne myslenie je zaklad uspechu.. to je super ze sa takto citis :grinning:
24. feb 2010 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mib no v piatok mi da dr vychadzky a konečne budem moct vyrazit von už sa tesim :grinning:
24. feb 2010 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok