ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

flock
22. feb 2010

ahojte babulky 🙂

insolka - super, tak sa pekne staraj o drobcekov mamina 🙂

marrad - ahoj, ja chodim k marsikovi a vidis ako to dopadlo 🙂

tak dnes sme sa konecne fotili, alexko to celkom dobre zvladal, aj ked sa nechcel usmievat a on sa vie tak krasne usmievat, ale ja ho milujem aj ked sa mraci a urobi tu svoju "bradicku" - aj taka foto bude 😀 ked budu tak hodim do albumiku

marrad
22. feb 2010

flock
gratulujem k syncekovi,..... dufam ze to vsetkym tak dopadne.... 😉

insolka
22. feb 2010

marrad no ja chodim k dr. Petrovej 😉

marrad
22. feb 2010

tak tu som tusim tam dnes videla,....
ze vraj je v pohode aj ona.
Ja som dlho rozmyslala ku komu mam ist a potom nejak som sa rozhodla pre Marsika.....
dufam ze som urobila dobre.....

jaja1118
22. feb 2010

ahojte kocky

insolka-dufam,ze mala petrova aspon tak stastnu ruku ako min.rok u nas.....-moc ti drzim palce.....

zdravim aj nove kocky-a tiez prajem skore tehulkovanie

janemari
22. feb 2010

Nehnevajte sa ze vam leziem do temy,ale zajtra sa idem objednavat do ISCARE v Martine.Chcem sa opytat ci nemate niektora skusenost s tymto centrom.

marrad
22. feb 2010

nepoznam toto centrum, len viem ze to je pobocka toho Bratislavskeho....
Malo by byt OK.

jaja1118
22. feb 2010

janemari-vsetky chodime do BA

marrad
22. feb 2010

janemari
ale raz som cital ajedna kocka ho chvalila, podarili sa jej tak IUI na prvz krat....

barchee
22. feb 2010

ahoj baby...ja som zajtra objednaná s mma na konzultáciu k Válkymu...ste niektorá u neho?

insolka
22. feb 2010

Jaji no v to dufam.Aj ked presne neviem čo to znamena ale vraj mam dve embria jedno 40 bunkove a druhe nad 100 .........vietet mi povedat ?Teda embriolog povedal že tam je nadej viac som s neho nedostala 😅

jaja1118
22. feb 2010

insolka-to su pekne deticky 🙂
pekne si ich opatruj

insolka
22. feb 2010

opatrujem
😀 😀

trinity525
22. feb 2010

barchee, ja som u Doc. Válkyho 🙂 co by si rada vedela? co viem poviem 😎 co sa tyka asistovanej reprodukcie tak prave on je najvacsi odbornik ... inak je v pohode len sa ho treba niekedy vela pytat, vela veci sam nepovie, mozno zabudne, mozno ho to prave nenapadne ...

scarlette
23. feb 2010

ahojte,
janemari drzim palce, aby to po tej liecbe hned vyslo 🙂
marrad ja som tiez chodila k marsikovi a pozri ako to dopadlo 😀
insolka sa uz tvar straaaaaaasne tehotno 🙂

insolka
23. feb 2010

Ahoj scarlette ved som aj strasne tehotnááááá 😀

mib
23. feb 2010

ahojte babky,

tak a my uz mame po amniocenteze. vsetko islo bez komplikacii, tak verim ze aj vysledok bude k nasej maximalnej radosti a spokojnosti. 🙂 kontrolu mame buduci tyzden vo stvrtok. pozru, ci je vsetko v poriadku. vysledky budu o dva az tri tyzdne.

flock, pred odberom som dokonca spomenula ze sa stretavam casto s dalsimi dvomi kockami po ivf a v tom ma napadlo, ze ved teba Marsik urcite pozna. ... poznal. 🙂

scarlette, veru ... u teba sa to Marsikovi zadarilo dvojnasobne. 😀

insolka
23. feb 2010

ahoj mib držím palce určite všetko dopadne OK
😉

marrad
23. feb 2010

mib
prajem krasne tehulkovanie a dotehulkovanie....
ja som bola vcera u Marsika, a dufam ze sa mu zadari aj u mna..... 😉

flock
23. feb 2010

ahojte babulky,

mib - tak super, ze uz mas po nej a teraz pekne oddychuj 🙂 🙂 🙂

insolka - ten oddych plati aj pre teba!!!

marrad - zadari, treba verit

jaja - 🙂

majka212
23. feb 2010

ahojte....

ja len tak na rychlo..... prave som prisla z nemocky... 15.2. do nasej rodinky pribudol novy clen - Matej. narodil sa spontanne o 12.48.... ma 48 cm a 2840 g.... sme trochu malicky, no my to dobehneme 😉

insolka
23. feb 2010

Ahoj Majka gratulujem strasne moct Ti gratulujem a prajem malemu Maťkovi všetko dobré do života 🙂

jaja1118
23. feb 2010

majka tiez matkovi prajem vela zdravia a aby bol od kazdeho tak lubeny ako je teraz od vas..........

mib
24. feb 2010

matko vitaj na svete. 😉 patris medzi vytuzene babatka, caka ta krasny zivot. tak nech krasne priberas a nech sa ti paci na tomto veeeelkom farebnom svete. majka, tebe prajem aby si si uzila co najkrajsie chvile s tvojim drobceka . 🙂

flock
24. feb 2010

majka gratulujem k matejkovi 🙂 malemu prajem vela zdravia a mamine vela mliecka 🙂

majka21
24. feb 2010

majka, gratulujem a prajem len to naj, hlavne vela zdravia a radosti z drobčeka. 🙂

insolka
24. feb 2010

ahojte kočky neviem čo zo sebou od nudy stale by som len spala a ked nespím tak rozmyslam čo zjem 😀 ..stale čakam kedy pride ta nervozita ale niako sa chvaklabohu nedostavuje. 😀 Citim sa velmi dobre a to sa teším je to fakt rozdiel ked si spomeniem na predchadzajuce pokusi 😀

mib
24. feb 2010

insolka, to je dobre znamenie. ja som sa pri tomto poslednom citila tiez od zaciatku inak. velmi som verila tomu, ze je vsetko v poriadku ... nejako som to proste citila. 🙂 ak sa ti da, vyuzi cas na prechadzky. vonku je krasne a kratke prechadzky na cerstvom vzduchu ti prospeju. 😉

zojec
24. feb 2010

majka, tak gratulujem aj ja k malemu Matkovi... 🙂 uz sme ta s bubinou spominali.. akurat dnes ma aj meninky.. tak ze vsetko najlpesie 😀
insolka, pozitivne myslenie je zaklad uspechu.. to je super ze sa takto citis 😀

insolka
24. feb 2010

Mib no v piatok mi da dr vychadzky a konečne budem moct vyrazit von už sa tesim 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre