ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

demizon
24. feb 2010

Ahojte, som po prvom neúspešnom IVF, mám termín na konzultáciu v ISCARE, prosím viete mi poradiť s výberm doktora? Alebo je to v podstate jedno? Ďakujem za každý Váš názor na toto centrum, aj IP...

kaciatko81
24. feb 2010

majka, gratulujem a zelam vam aj s matejkom vsetko len to naj 🙂
ja idem zajtra na sono, tak dufam, ze je vsetko ok a bude aj iui 😵

insolka
24. feb 2010

kaciatko držim palce aby bolo vsetko OK 😉

zojec
24. feb 2010

demizon, ak nemas vybraneho doktora, tak ti nejakeho pridelia.. vsetky co sem chodime sme spokojne s tym svojim.. a myslim, ze je to asi jedno ktoreho si vyberies.. vsetci vedia co robia a robia to dobre.. 🙂 ak mas cas, tak sa vrat v nasich konverzaciach trosku dozadu, uz sme vela na tuto temu pisali..
ja som osobne chodila k dr. Durechovej, bola som velmi spokojna..

kaciatko, aj ja drzim palce.. 🙂

kaciatko81
24. feb 2010

dakujeeeem 🙂 😵

lutasa
24. feb 2010

Kaciatko, drzim palce 🙂

kaciatko81
25. feb 2010

zajtra 😵 😵

insolka
25. feb 2010

.kačiatko už oddnes 😀

kaciatko81
25. feb 2010

insolka 😕
myslela som, ze zajtra bude iui 😵

insolka
25. feb 2010

.ja viem a ja som myslela že ti držím palce už dnes 😀

kaciatko81
25. feb 2010

dakujem 😵

insolka
25. feb 2010

bedem čakať na info ........

maja2
26. feb 2010

ja si myslim, ze tu temu ISCARE MARTIN ste nemuseli zamykat a odporucit pokracovat v tejto teme.

ja uz som sa v tejto teme pytala na Martin a tu su dievcence len z BA, kludne mohli byt dve temy - Iscare - skusenosti s lekarmi a Iscare Martin.

prajem pekny den.

nellymn
26. feb 2010

janemari, veľmi ti držím palce. Určite neoľutuješ, že si sa rozhodla práve pre Iscare, Martin. Uvidíš, výsledok sa dostaví okamžite. Ľudia tam sú skvelí !!!!

maja2, tiež si myslím, že téma Iscare Martin sa zamykať nemusela. Bolo by to ozaj super, mať podelené BA a Martin. Nedala by sa obnoviť?

insolka
26. feb 2010

Ahoj Kačiatko ..cakám na správy .... 😉

sanris
26. feb 2010

Ahojte že Vám skáčem do témy ale v Martine je aj Helios aj Iscare? 2 centrá?

insolka
26. feb 2010

Ahoj myslim že ano

nellymn
27. feb 2010

Ahoj sanris. Áno v Martine je aj Helios aj pobočka Iscare. Iscare je novootvorené centrum v Martine vo FN a má pred sebou veľkú budúcnosť. Aj mne sa tam podarilo otehotnieť. Pracujú tam úžasní, skvelí ľudia. Na čele s doktorom Tomášom. Jednoznačne centrum všetkým odporúčam.

kaciatko81
1. mar 2010

ahojte 🙂
insolka, dakujem, ze si na mna myslela 🙂 mam to uspesne za sebou, len som dosla dost ubolena, tak som viac-menej lezala cely weekend... teraz uz len cakat 😅

mib
1. mar 2010

kaciatko, hlavne ze to mas za sebou. 🙂 kedy budes vediet, ci sa zadarilo?

jaja, flock, aky mate program na piatok? ak by bolo pekne pocasie, nedali by sme prechadzku?

insolka, ako sa ti vodi? dufam ze poslusne oddychujes a uzivas si svoje prve tehu dni. 😉

pozdravujem vsetky snazilky ... aj tie ktore sa chystaju do iscare v MT, vsetky tehulky aj vsetky maminky. konecne nam prisla jar. ... tesim. 🙂 🙂 🙂

insolka
1. mar 2010

Ahoj mib dakujem ťe si si spomenula 🙂 .ano stale sa tváááárim strasne tehotno oddychujem a teším sa a hladkam bruško 😵

kaciatko81
2. mar 2010

mib, na krv idem 12.3., to je piatok, takze tipujem vysledky v pondelok 🙄 alebo si spravim skandal? 😀
insolka, kedy ides na krv?

insolka
2. mar 2010

Kaciatko na krv idem 8.3 teda na mdž 😀 😀 😀 tak dufam že to patrične oslavim na druhy den

majka21
2. mar 2010

Ahojte kočky, všetky vás pozdravuje.
Ja mám ešte stále cystu 4 cm. Včera som bola v centre,lebo v so.došla mrcha. Tešila som sa, že už začnem, ale cysta nepraskla, treba čakať. Bola som u Válkyho, lebo dr. Durechová má dovolenku a ten mi povedal, že ak nepraskne, budú ju musieť odstávať. Bojím-bojím. ☹
8.3 idem znova na kontrolu.

insolka
2. mar 2010

Majka neboj keby k tomu došlo pomysli si že odaju a konečne sa dostanem na tu cestu za babatkom 😉 😉 😉

majka21
2. mar 2010

insolka dík za povzbudenie, len som smutná, že nič mi nebolo a teraz ako napriek toto. Doma mam injekcie, ktoré sú dobré len do júna a keď to nestihnem tak čo potom. Sú trocha drahé na to, aby som si celú sumu hradila. 😒
Aty sa ako cítiš ako tehulka? Držím ti palce, aby ti to vyšlo. 🙂

nemko
2. mar 2010

kocky prosim vas, ktora lekarka z Iscare je najlepsia (viem, naj su asi vsetci), ale myslim taka najprijemnejsia, najpristupnejsia a najtrpezlivejsia, chcem sa niektorej uz objednat

insolka
2. mar 2010

no maji mne jedna sestriočka v car povedala že to mam brat tak že proste nieje ten spravny cas a telo sa chysta a ked pride ten cas tak sa to podarý.No a sv tymi inekciami skus s spytat v iscare ked budes u dokiho možno ti pomože.
Nemko to je tažko povedat ktora je najlepsia ja mam Petrovu a som spokojna ale zaleži aj na vzajomnych sympatiach a tak no tažko povedat 😅 😅 .neviem ani posudit lebo vždy som chodila len k Petrovej.

nemko
2. mar 2010

no ved prave, ze ja by som chcela chodit k sympatickej a hlavne normalnej osobe - ziadnej povyseneckej a takej co mi hned da najavo ako jej mam byt vdacna, proste normalnej osobe, ktora chape celu situaciu a vie sa vzit do problemu druhych - dufam, ze ma chapete co myslim a ako to myslim 😀

insolka
2. mar 2010

.ano voem presne ako to myslis ale aj s tohoto ohladu mam vyboirne skusenosti s mojou dr. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre