ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mamartinka
8. mar 2010

Ahojte.K Tazberikovej nechodite niektora?Velmi mila a prijemna lekarka.Boli sme u nej v januari a v maji idem opet n operaciu polipu.

barchee
8. mar 2010

nemko, tak potom nechápem ako ti stanovili PCO...ono sa to síce od minulého roku zmeniť mohlo, ale neviem no... 😖 podľa mňa to skús neriešiť nejako a sústrediť sa na IUI 😉

mirm
8. mar 2010

nemko ja som bola na laparke, ak ti potvrdia PCO tak ti aj hned spravia driling. Aspon ja som to tak mala. ja by som skusila dalsieho gyndosa.
Ja som mala len nepravidelnu ms a tym padom ovulku som nevedela kedy mam. Ale ostatne v norme.

mib
9. mar 2010

nemko, co sa cien tyka, tak cennik nevie zohladnit cenu pre kazdu poistovnu, lebo vzdy je iny doplatok. takze ked ti doki povedala za IUI 50Eur a v cenniku je viac, je mozne ze uz zohladnila tvoju poistovnu. u mna to bolo rovnake pri amniocenteze.

insolka, silno ti drzim palce. dufam, ze kazdu chvilku ti zazvoni telefon a ta dnesna spravicka bude ina ako tie predchadzajuce. co dufam ... verim. 😉

kaciatko, neviem preco vysledky z krvy su az na druhy den. este pred rokom ich oznamovali v den odberu. predpokladam, ze ich skusenost donutila riesit to takto. ja som mala ist tiez na krvicku v piatok, ale cely vikend by som asi nevydrzala, tak som sa objednala uz na stvrtok a v piatok som mala vysledky. ale nedavno tu kocky pisali, ze im zavolali vysledky este v den odberu (vzdy to bol piatok). ... tak sa v tom vyznaj.

flock, ved to je super. to mi vychadza, ze vstavat treba uz iba raz za noc. alexko je krasne babatko. dnes vytriedim fotky maleho a Radky a poslem vam ich mailom. 😉 su rozkosni. 😵

kaciatko81
9. mar 2010

insolka, ako? este nevolali? moc na teba myslim!
mib, no ja si tiez hovorim, ze by bolo lepsie, keby zavolali este v piatok, ale ked bude treba pockam 😅 hlavne nech je tam ten spravny vysledok 😵

insolka
9. mar 2010

ahojte kočky je to vraj negatývne ☹ ☹ ☹ ☹ 😢 😢 😢 😢 😢

mib
9. mar 2010

insolka, preco .... 😢 😢 😢 😢 😢 ved to vyzeralo tak dobre.

mirm
9. mar 2010

joooj to je mi luto :( ☹

kaciatko81
9. mar 2010

insolka 😢 😢 😢 velmi mi to je luto 😢

insolka
9. mar 2010

neviem velmi to bolíííí

nemko
9. mar 2010

insolka je mi to luto ☹
mib dakujem, to som nevedela, bavili sme sa najprv o IUI takze to skusim a ked to nevyjde pojdem do dalsieho IVF ( v kutiku si strasne prajem aby IUI vyslo, ale velku nadej tomu nedavam, myslim, ze dalsie IVF ma neminie, ale nato teraz nemyslim, budem plne verit IUI ) uz som jedno sklamanie z neg IVF prezila takze dalsie budem znasat ovela lepsie lenze tentokrat idem do toho s cistou hlavou a jedinym zamerom : raz to vyjde 🙂

mirm
9. mar 2010

insolka to ti verim! a co teraz dalej? alebo este si date chvilku klud?

mib
9. mar 2010

insolka, viem ze to boli. o to viac, ze to nemozes nijako ovplyvnit a aj lekari bezradne miknu plecami. ty uz mas za sebou nejake neuspesne ivf. robili ti uz hematologicke a imunologicke vysetrenia? po tretom neuspesnom transfere nam odporucili spravit si vsetky mozne vysetrenia a vyzera to tak, ze nieco z toho bolo predsa len klucom.

mirm
9. mar 2010

mib po tretom neuspesnom? to by mohli aj skor urobit tie vysetrenia nie?

mib
9. mar 2010

mirm, mohli. 😖 keby sme o tychto vysetreniach vedeli, urcite by sme ich dali spravit hned na zaciatku.

kvietok13
9. mar 2010

ahojte baby, ja som tu trošku písala, potom zase nie, ale čítam vas poctivo, velmi si držme palce, ja som po stopnutom kete, mib, ty si ma budeš pametat, brala som ten estradiol sandoz, ale sliznica bola len 6mm, teraz beriem antikoncepciu, do 15.3., aby som odmenštruovala, lebo sa mi pokazil cyklus, potom asi pojdeme s inými liekmi na ketko, ved škoda by bolo ist na druhý pokus, ked mame dvoch mrazáčikov, nie? chodím do iscare k petrovej.
pekný večer

majka21
10. mar 2010

Insolka, to mi je moc lúto. ☹

majka21
10. mar 2010

Cysta sa mi zmenšila o polovicu 🙂 , dostala som antikoncepciu a koncom marca by sme mali skúsiť stimuláciu. Dúfam, že už bude všetko o.k.

mirm
10. mar 2010

mib a ake vysetrenia ti robili? Lebo ja nejakych viem, ale este som nehovorila o tom s lekarom. Najprv vyskusame prve KET a keby nebolo uspesne tak potom sa ide hajde do Prahy na vysetrenia

mib
10. mar 2010

kvietok, pamatam ... drzala som ti vtedy palce, aby sa to upravilo. urcite si chodte po mrazacikov. naco zatazovat organizmus dalsimi hormonmi, ked je este sanca vyuzit to, co mate.

mirm, doki mi zobrala krv na hematologicke vysetrenie. tam zistili, ze mam vrodenu trombofiliu, kvoli comu si teraz picham kazdy den fraxiparin na riedenie krvy. okrem toho nam doki odporucila genetiku, ktoru nam robil Doc. Ondrejcak - to bola skor iba konzultacia a nejake zakladne vysetrenia z krvy a napokon imunologia v Prahe. ja verim, ze to bol kamen urazu, pretoze mi zistili zvysenu tvorbu protilatok proti spermiam aj embriu. na zaklade tohto vysetrenia mi nasadili prednison, ktory som brala do ukoncenia prveho trimestra. ta Praha dost dlho trva, takze ak mate v plane ist tam po neuspesnom KETe, odporucam zavolat tam, objednat sa a pokial sa zadari, termin zrusite. my sme na termin cakali dva mesiace. aj ked je pravda, ze to bolo v lete, takze svoje mohli zohrat aj dovolenky.

jaja1118
10. mar 2010

ahojte.........

insolka-je mi luto,ze to tentokrat takto dopadlo-no nevesaj hlavu-bojovat dalej sa fakt oplati.....

ostatne kocky-pekny vecer......

bubina1
11. mar 2010

insolka 😢 😢 😢

insolka
11. mar 2010

nesmutte ja sa tak lahko nevzdam 😀 😀 😀

scarlette
11. mar 2010

insolka spravne 🙂 bojuj

insolka
11. mar 2010

Ahojte kočkydakujem vam za podporu 😉 😉 😉 ste strasne zlate.
mib prosím ťa čo ste platili za genetiku?

insolka
11. mar 2010

.............a v čom to spočívalo? co ste tam riešili?

mib
12. mar 2010

insolka, nic ... ten karotyp vam preplaca poistovna. treba sa objednat na recepcii k Doc. Ondrejcakovi. ordinuje iba pondelky, takze to nejake dva - tri tyzdne moze trvat. vysledky su potom tiez nejakych par tyzdnov. nam to priamo odporucila doki po tom tretom. imunologia nas stala nejakych 6000 CZK. a hematologia je tiez cez poistovnu.

insolka
12. mar 2010

Juj tak to dakujem za radu aby som vedela lebo sa chystam sama jej navrhnut co by som chcela ....tak aby som vedela čo presne 😉

insolka
12. mar 2010

Mib to je niake zakladne geneticke vysetrenie pokial viem že? 😉

kaciatko81
12. mar 2010

ahojte, tak my tiez nic 😔
insolka, drzim palce aj dalej! verim, ze sa dockame 😉 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre