ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

pointka
16. mar 2008

lauri, mozno aj pre teba, mozno by si mala ist aj ty na kyretaz - precistenie, udajne to pomaha
Mne gestageny nepomozu, uzivala som ich a tiez nic.

lauritka
16. mar 2008

pointka ved som po kyretazi 😝 80 dni

pointka
16. mar 2008

ja viem, ale co ak neurobili dobre

lauritka
16. mar 2008

no dobre to urcite neurobili ked mi nedorasta sliznica 🙄 ..este uvidim tento cyklus, ci zaberu gestageny.

pointka
16. mar 2008

ak je tam "mechanicky" zadrhel tak ti gestageny nepomozu.
ja som brala duphaston, utrogestan, pila alchemilku, femigard a vselico mozne a ani len naznak zlepsenia ☹

lauritka
16. mar 2008

no uvidime..dik za info.

pointka
16. mar 2008

niet zac, skus to pripadne konzultovat, hlavne tie zakroky, mozno to cistenie prospeje.

gabika24
17. mar 2008

ahojte babule, pekny den zelam.
pointka, tak co ta teraz caka?

pointka
17. mar 2008

gabika, ani sama neviem 🙂
beriem lieky na rozsirenie ciev, z ajtra idem zase na KO, podla mna po dalsej mrche mi dokina urobi hysteroskopiu.
To tebe uz bude brusko rast 🙂

saxo
17. mar 2008

ahojte kocky, chcem sa vas opytat, ci nemate nejake skusenosti v iscare s dr. hruzikom. tento tyzden ku nemu idem, tak sa vas chcem na neho opytat, lebo mi bude robit ivf. diky

skybaby
17. mar 2008

kocky ja sa chcem tiez spytat 🙂 manzel ide v stredu prvy krat na spg ... chodili ste tam s manzelmi alebo ste ich nechali nech idu sami? 😉

pointka
17. mar 2008

Mozes s nim ist ak chces ale nemusis.

gabika24
17. mar 2008

pointka, daj vediet, co zajtra.
ja som si dnes nasla krv pri utreti, este raz potom a teraz uz zasa nie, tak ja fakt neviem... je to take divne, napriek tomu pozitivnemu testu v sobotu. ved uz uvidim vo stvrtok.

pointka
17. mar 2008

Nie Gabika, To je myslim, ze v poriadku ta krv, neboj 🙂
Hlavne sa nestresuj, fakt 🙂

adinam
17. mar 2008

Ahoj SAXO,prečítaj si IP.

saxo
17. mar 2008

adinam, dakujem. idem ku nemu vo stvrtok rano, tak sa vecer ozvem ze co. ale zatial sa mi zdal celkom ok. pa

pointka
18. mar 2008

Ahoj Gabika.
Tak som po KO, dnes 12DC je sliznica 3,6 mm....
Po mrche idem na tu hysteroskopiu. Este v utorok mi povie, co a ako. Drzim palce na testik 🙂

gabika24
18. mar 2008

dakujem pointka.
zmena planu, na testik idem zajtra. tak drz palceky. vdaka 😉

sue8791
19. mar 2008

ahoj moje skusenosti s iscar-om su katastrofalne. vystriedali sa u mna 4 doktori. naposledy valky.ani mi nestoji za to aby som mu napisala titul a velke pismeno na mene. ležim tam, roztiahnute nohy a on ziape,ze ho je pocut az do cakarne, ze co robim ked nemam sliznicu. a ako uzivam lieky atd. isla som odtial s placom a viac a to je u 2 roky som tam nepachla. teraz tam mame este na jeden pokus. rozmyslam nad tym, ze embryo prenesieme do ineho centra, lebo dalsie ponizovanie by som nezvladla.teraz sa nestresujem, skusame jonasa.

alicag
20. mar 2008

Pointka ahoj držim ti palce abi ti to dobre dopadlo 😉 😉 😉

adinam
20. mar 2008

Ahoj SAXO,tak aké máš dojmy z dnešného dňa???

saxo
22. mar 2008

adinam, mas IP

adinam
22. mar 2008

ahojky SAXO,odpísala som ti.

saxo
23. mar 2008

adinam, mas IP. sa mi tak zda, ze na tejto teme sme aktivne len my. uz to tu akosi umrelo. alebo su vsetky babeny tehu a presunuli sa do inej temy. co baby? 😉 (no bodaj by to tak bolo)

adinam
24. mar 2008

Máš pravdu SAXO,akosi sa vytráca táto téma.Žeby nebolo v ISCARE žiadnych pacientiek?/vždy je tam plná čakáreň/.Dievčatá sa presúvajú do témy-IVF nádej pre pokročilé snažilky. ☹ Idem ti písať IP.

skybaby
24. mar 2008

babulky ja som tu ale do iscare sa este len chystame v aprili alebo maji 🙂

adinam
24. mar 2008

To je dobre,dúfam,že sa udrží táto téma 😉

skybaby
24. mar 2008

a ty a saxo chodite uz do iscare?

adinam
24. mar 2008

Ja chodím,ale momentálne máme pauzu do mája.Pripravujeme sa na druhé IVF.

janis24
24. mar 2008

caute babule, ja si vas sem tam precitam, lebo som tiez v iscare od septebra min. roku u dr Durechovej (zdala sa mi zlata celkom, uvidime), ale museli sme to planovane IVF prerusit kvoli velky cystam, musela som ist najskor na laparku, teraz som na polrocnej liecbe endometriozy, v aprili koncim a niekedy v lete by sme tam chceli nabehnut, takze potom sa sem s radostou pripojim, dufam, ze len s pozitivnymi skusenostami... Zatial vam drzim palceky, vela sil a energie... 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre