ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
25. máj 2010

marrad nemozes nad tym tak premyslat, ja vsetko co mi povedali vo FC uz neberiem do uvahy ani ich neexistujuci OHSS nic, proste Iscare vnimam akoby som isla na tuto dlhu trat po prvy raz v zivote, vobec nemyslim nato co a ako bolo pri predchadzajucom IVF a teraz sa na to vsetko tesim...uz teraz by som chcela mat za sebou pichanie, odber , vklad a uz len cakat na vysledok 🙂 zajtra idem vypisat ziadost a dufam, ze 19.juna padne prvy pichanec do brucha a idemmmmeeeeee do boja🙂musi to vyjst a aj to vyjde 🙂
(vcera som sa dozvedela, ze moja svagrina, ktora ma napadla den pred KET je teraz tehotna ani si nechcite predstavit ako mi bolo, normalne som si musela dat dva pohariky vina....a nepomohlo, ale uz je lepsie lebo viem, ze aj my sa dockame.....)

marrad
25. máj 2010

nemko
dik za podporum ano musi to vyjst,
velmi pekne pozdravujem ale teraz bezim pre 4 tu pichacku
pekny den 😉

derylka
25. máj 2010

Ahojte... chcem sa spýtať tých.. ktorým robili KET... a mali ste schválenú žiadosť od poisťovne... niečo ste za KET platili???.. lebo mne povedali že to hradí poisťovňa (dokopy sme vlastne zatial platili za lieky a za zamrazenie) ... pretože tu niekde na fore som sa už velakrát dočítala že KET sa celé musí hradiť zo svojho vrecka.. len potom nechápem načo je vlastne to vypisovanie žiadosti a nekonečné čakanie na schválenie....

mirm
26. máj 2010

ahojte
mne vcera stopli KET, kvoli tomu ze mam nizku sliznicu ☹

nemko aj mne v sobotu oznamil brat ze cakaju.... tie pocity... ale prajem im to.

Derylka a v ktorej poistovni si? Lebo ja si KET musim hradit sama

adinam
26. máj 2010

Ahojte mamičky malých ISCAR-čatiek.Neviete kedy bude každoročné stretnutie detičiek?Posielajú aj nejaké pozvánky? 😉

minicka
26. máj 2010

ahojte
adinam, aj mna by to zaujímalo, tak ak niečo niekto viete, dajte vediet 🙂
všetkým vám držím palce....

derylka
26. máj 2010

mirm... ja som v unione... 😒

nemko
26. máj 2010

kocky dnes som vypisala ziadost a uz len cakat az bude schvalena, modlim sa aby bola do 19.juna uz schvalena lebo chcem zacat pichat tak dufam, ze v Dovere nie su natolko zaneprazdneni a nebude im to trvat dlho 🙂
Babulky stimulantky drzim palce aby bolo co najviac kvalitnych vajec a babulkam cakatelkam na krv drzim palce aby bola pozitivna.No a kockam pred cielom drzim palce a prajem bezproblemovy porod a najkrajsie prve chvile s ich babuskami 🙂

marrad
26. máj 2010

nemko, super ze ziadost odisla dufam ze stihnes do toho 19 teho
dakujem za podporu,

podla mojich informacii sa za KET neplati ak nebolo urobene ET koli OHSS ale ak bolo urobene ET a nevyslo to tak za KET sa uz plati....

adinam
27. máj 2010

Ahoj minicka,asi sem nechodia žiadne mamičky 😒 .

derylka
28. máj 2010

marrad... no dúfam že to bude tak ako píšeš.. lebo potom fakt nechápem prečo sa čaká tak nekonečne dlho na schválenie.. ked aj tak si všetko musíme zacvakať.. 😒

zojec
29. máj 2010

co to je?? ☹

nemko
29. máj 2010

😒 zojec som ako obarena, nechapem ani ja ☹ ja som k nej mala ist o 3 tyzdne na IVF a pokial tam nie je Durechova tak tam nejdem ☹ toto uz co ma byt, oze najlepsia lekarka aku som kedy stretla a stane sa toto? 😒 ja tomu neverim , to je podla mna blud 😒

zojec
29. máj 2010

no tiez sa mi to nejak nezda.. ziadne oficialne stanovisko.. len niekto nieco napisal.. 🙂 nestresuj nemko.. neboj.. 🙂

nemko
29. máj 2010

no ved dufam, ze to nie je pravda lebo IVF nebude, ona je jedina osoba komu verim ☹ najludskejsi pristup s akym som sa kedy stretla, myslim, ze z celeho centra je jedna z naj 😉
zojec ty uz to mas za par 🙂 tak drzim palce aby vsetko dobre dopadlo 😉

bubina1
29. máj 2010

no to som naozaj zvedava, čo sa z toho vykluje.... ale zase bez vanka sa ani listok nepohne... prečo by niekto napisal takúto infosku len tak.... no ako bolo by mi luto, keby sa s nimi tam niečo dialo.......

zojec
29. máj 2010

bubi, treba verit, ze to bol len falosny vanok.. 😉 no ale pruser by to bol.. ku komu si pojdeme pre bracekov?? 😉
nemko, no uz sa nam to s bubi krati.. 🙂

bubina1
29. máj 2010

no to dufam aj ja, že do toho listočka niekto len omylom fukol a odkrácal....
inak sa mi zda, že robieva iscare stretnutia v mesiaci jun alebo jul... ale nie som si ista... to mi so zojec asi nestihneme 🙂 my pojdeme asi už s pobehujucimi detičkami ak nas niekto pozve 😀 😀 😀 😀

nemko
29. máj 2010

udajne je to pravda koculky

sakura
29. máj 2010

nemko
ahoj. Vieš niečo nového? Som prekvapená. Osobne nepatrím k Ďurechovej ale dosť báb si ju tu vychvaluje.... Divné 😒

zojec
no veru veru 🙂 Už sa ti to kráti 🙂 Držím palčeky nech všetko dobre dopadne 🙂

ja som už 2 týždne po vyvolávačke a nič ☹ . Žiadna mrcha a ani jej náznak 😒

nemko
29. máj 2010

sakura neviem nic nove, ta kocka mi len napisala, ze je to pravda a udajne, ze sa to bude riesit, ale nic ine neviem, rada by som vedela viac, ale....

sakura
29. máj 2010

nemko
neboj, myslím že pokial pôjdeš na IVF tak už bude všetko vyriešené 🙂 No ale viem si samú seba predstaviť - by ma asi porážalo 🙄

nemko
29. máj 2010

lenze ja okrem Durechovej k nikomu inemu nepojdem, ked tam nebude ona zmenim centrum a budem chodit do Brna, ja som si ju strasne oblubila a jedine jej verim...

sakura
29. máj 2010

nemko
od kedy by si si mala začať pichať? No určite sa to bude musieť nejako vyriešiť.. Veď hádam nenechajú takto rozbehnuté pacientky na IVF len tak 😠

nemko
29. máj 2010

okolo 19.juna, teraz uzivam Anopyrin a Femibion 800 😒 v pondelok tam asi zavolam opytam sa a ked povedia, ze tam uz nie je tak vysadim ten Anopyrin, nebudem to uzivat zbytocne

sakura
29. máj 2010

nemko
si predstav že ale kolko báb nie je na internete a o tom nevie a napríklad ďalej stimuluje. Neviem, myslím si že keby to bolo ozaj niečo vážne tak by vás museli nejako informovať, nie? Ale máš pravdu, najlepšie je tam v pondelok zavolať....
A na čo je dobrý Anopyrin? Ja tiež užívam Femibion - najnovšie som počula že sa z neho priberá - lebo obsahuje B 12 😠 . Ja sa neviem dočkať mrchy, ešte keď ju dostanem tak musím mesiac využívať antikoncepciu a až potom pichať. Mám pocit že mi to vyjde akurát na tie najväčšie horúčavy 😠

nemko
29. máj 2010

ja som uzivala Femibion a nepribrala som z neho a uzivala som ho dost dlho, Anopyrin mi kazala uzivat pred IVF neviem preco.Som z toho prekvapena, neviem ci je to pravda tiez sa mi to cele zda divne, ale dnes clovek nevie.Je to cele zvlastne 😠

martinex
29. máj 2010

Ahojte dievcata,ja som teda velmi prekvapena co to tu citam... Neviem co maju proti Dr.Durechovej a Dr.Marsikovi...ale asi to bude nieco osobne,ked zakazali oboch.
Ja chodim k Durechovej do Prosanusu,tak dufam,ze tam este ostane nejaky cas,planujeme druhe dieta a ona je uzasna lekarka...

nemko
29. máj 2010

no ja len dufam, ze to nie je pravda lebo ma slak trafi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre