ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zojec
31. máj 2010

☹ tak to je naozaj zla sprava ... ani neviem co k tomu napisat... baby drzte sa... ti, co tam ostali, su tiez dobri odbornici, a urcite tam budu musiet niekoho prijat miesto nich.. verim, ze budu rovnako dobri!

kaciatko81
31. máj 2010

zojec, ku komu by si isla? uprimne, ja ani netusim...

zojec
31. máj 2010

uf kaciatko, veru netusim.. musela by som to poriadne premysliet.. moja bola dr. durechova.. ale aj u marsika som bola.. fakt neviem.. to je tazka otazka.. a som celkom rada ze ju momentalne nemusim riesit.. ale ak sa nahodou rozhodnem pre dalsie babatko, tak neviem ku komu pojdem.. ☹

nemko
31. máj 2010

kocky akurat som s Dr.Durechovou volala, je to pravda ☹ ☹ takze moje ivf rusim a pockam kym bude pracovat v inom centre ☹

kaciatko81
31. máj 2010

zojec, mas pravdu, bud rada, ze to nemusis riesit... mne sa oni dvaja zdali ako dobre riesenie, inak neviem... mam tam schvalenu ziadost... cakam na mrchu po laparke, potom budem marsikovi urcite volat, som zvedava, co mi povie... kym budes riesit dalsie, verim, ze niekde uz budu zasa robit... btw.mas v iscare mrazacikov?

nemko
31. máj 2010

😠 ☹ ☹ ☹ babyyyyyyyyyyy ja som taka smutnaaaaa, tak som sa na ivf tesila, ja mam taku smolu teraz uz ked bolo vsetko o.k sa stane take nieco hnusne ☹ ☹ 😠 boze ja sa tusim toho tehotenstva ani nedockam ☹((((

kaciatko81
31. máj 2010

nemko, vsetky ktorych sa nas to tyka mame smolu 😔 tiez mi je z toho nanic...

katkaajurko
31. máj 2010

ja kym som sa odhodlala pre toto centrum,som tri krat zmenila nazor a chcela som ju... tak v podvedomi som jej doverovala ach jaj.tiez mam pocit-ze my si vzdy vsetko vylizeme..nic nemoze ist "hladko"... 😒

nemko
31. máj 2010

ona bola jednina osobka v tom centre co pozna vsetko cim som presla, vedela co zle mam za sebou a teraz ked sa vsetko pekne doriesilo, prisli sme na chybu v mojom tele a mali sme ist do ivf tak sa stane toto!!!! akoze nechapem, mne v tom centre nikto tak neprirastol k srdcu ako ona ☹ pockam az mi zavolaju a poviem im aby mi pripravili ziadost , ze si ju pridem zobrat.Durechovu budem zatial navstevovat v Pro Care - tam robi kocky gynekologicku a smola, ze tam nerobia IVF

kaciatko81
31. máj 2010

nemko, ty mas ziadost uz schvalenu? da sa to tak jednoducho prelozit? alebo? so mnou takto vsetko presiel marsik, vie uplne o vsetkom, este aj ked som bola v nemocnici, tak som s nim bola v kontakte...

nemko
31. máj 2010

kaciatko poslala som ti IP

kaciatko81
31. máj 2010

dakujem 😉

nemko
31. máj 2010

kocky volala som teraz do Iscare a vraj maju dnes ohladom toho sedenie popoludni a udajne recepcna bude obvolavat pacientky a bude im ponukat preobjednanie, no som zvedava teda ako to cele bude a aky daju vyber 🙂 Moja ziadost je uz v poistovni tak som zvedava kedy bude schvalena, teraz sa uz nemusia ponahlat ked nemam ku komu ist na IVFko 🙂

kaciatko81
31. máj 2010

nemko, to akoze oni este nemaju riesenie? 😕 😀 to je dobreeeee, vyhodit dvoch max vytazenych lekarov a nevediet, co dalej 🙄

marrad
31. máj 2010

to je "spravny tah" managera ..... ☹
skor takeho managera firma nepotrebuje...

nemko
31. máj 2010

to co som vam napisala mi povedala ta baba v kancelarii kocky viac neviem...

kacicka33
31. máj 2010

Ahojte dievcence, dnes mi tiez volali z Iscare ze moj Dr. uz od zajtra u nich nepracuje. Aj som volala riaditelke, ze co, ale v podstate ma to ani nezaujima. Hlavne som chcela vediet, kde najdem "mojho" Marsika, ktoremu doverujem. Preobjednali ma k Valkymu, ale...Jasme, kazdy je odbornik, a Valky tiez, ale ...podarilo sa mi spojit sa s nim, Takze viem o co ide. Poviem len tolko, ze neurobili s Durechovou nic zle, co by bol dovod ich odchodu.

kacicka33
31. máj 2010

Ziadost mam v Iscare schvalenu, uz som sa mala dohodnut na termine stimulacie. aôle zial, odlozi sa mi to, pretoze s Iscare som zial skoncila 😒

barchee
31. máj 2010

baby, ja teda neviem, ale ja som s Válkym spokojná...skúste veď jeho, šak Maršík a Ďurechová nemuseli byť "najlepší" 😉

bubina1
31. máj 2010

no tak toto nie je bohvieaka sparáva...takže asi som do dalsieho kola tiež s iscare skoncila kvoli durechovej aj ked treba poznamenat, že somotny iscare je dobrý...ale na prvom mieste je dovera v lekára....
kacicka...myslela som si, že neurobili nič zle..... skor je to nejaký iscaracky spinavý tah..... kurnik...po porode som sa chcela s durechovou skontaktovat a poslat jej aspon nejaké foto mimi... teraz ju budem musiet kontaktovat inou cestou ako cez iscare a ak iscare bude robit stretnutie babatiek, toež nema už pre mna velmý zmysel ist na také stretnutie....
barchee...ver tomu, že tí dvaja najlepší boli......hlavne ak vezmes globalny pohlad....

nemko
31. máj 2010

presne, oni boli uplne najsamlepsi, ja som tiez s Iscare skoncila, ja verim len tej Durechovej, doteraz sme s priatelom zvazovali ci pojdeme k Petrovej alebo k Valkymu a pekne si ja pockam kde sa usadi "moja srdcovka" Dr. Durechova

kacicka33
31. máj 2010

Marchee, tak ako Ty si spokojna s Valkym, a nemenila by si, tak aj my sme spokojne s tymi nasimi a nemenili by sme ani za nic 😉

kacicka33
31. máj 2010

Pardon, za chybicku v mene, Barchee 🙂

kacicka33
31. máj 2010

A Bubina, co sa tyka Tvojho: "samotny Iscare je dobry"... Iscare je, alebo bol, alebo v buducnosti bude (ktovie) dobry nie preto, lebo sa vola Iscare, ale preto, akych doktorov, embryologov, sestry...ma. Moj nazor, prave ludia robia akukolvek instituciu dobrou alebo naopak zlou.

bubina1
31. máj 2010

kacicka.... no zatial to vyzera tak, že bol iscare skor len dobrý..... ja osobne som do iscaru isla preto, lebo som dostala 2 nezavazne odporučania na Dr. durechovu...takže ak by sme isli pre surodenca pre nasu micku tak len za durechovou...len dufam že bude v nejakom reprodukčnom centre..... ja by som ineho lekara asi už nechcela... ale zase nikdy nehovor nikdy.... ak už nebudu robit reprodukčnu medicinu tak by som si ja asi osobne vybrala centrum v Brne.... o nich som počula tiež dobre veci....
inak ked som si čitala recenzie aj iných centier tak iscare z nich vychadzal najlepsie...mne by sa napriklad nepacilo to, ako je to napríklad v gynfive, že ides na každé vyšetrenie alebo výkon k inému doktorovi....

nemko
31. máj 2010

bubina suhlasim s Tebou a zdielam ten isty nazor, ak nebude Durechova v inom CAR ideme do Brna aj my, mame to taku istu cestu ako do Bratislavy a na Brno som pocula velmi dobre referencie.Len mne je tak za Durechovou smutno, ze teraz budem cakat c sa niekde objavi a to cakanie som schopna vydrzat aj rok 😉

nemko
31. máj 2010

kocky co vam dnes volali z iscare co vam vlastne povedali a akeho lekara vam dali na vyber? alebo sa vas pytali ci chcete u nich zostat?

kaciatko81
31. máj 2010

nemko, nechcem ta strasit, ja viem, ze kocky maju aj iny nazor... a mzslim, ze to nebolo nic pre mna... tiez vydrzim aj rok, ale neviem ako ziadost... nerada by som ju nechat prepadnut
a tiez si myslim, ze ludia nechodili do iscare kvoli tomu, ze je to iscare, ale kvoli tomu, ze tam boli ludia-lekari, ktorym doverovali... aspon u mna urcite...

nemko
31. máj 2010

kaciatko pokial nevyberies lieky tak ziadost sa nepocita ako pokus a ked zmenis centrum mozes ziadost preniest do ineho centra a oni ju len preschvalia pre to centrum kde budes

nemko
31. máj 2010

aj ja pockam ci sa niekde Durechova usadi a len prenesiem ziadost pripadne ak budem cakat viac ako je platnost ziadosti tak potom podam novu ziadost v car kde bude (dufam) posobit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre