• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

25. mája 2017 
@sakura aj mne sa to stalo pri stimulke :slight_smile: dopichla som to prve pero a ostatok z druheho. Ved nebudem vyhadzovat :slight_smile:)
26. jún 2010 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som normalne dnes otvorila druhe pero aby som mala tie davky presne, kaslem na tu trosku co tam ostala :wink:
26. jún 2010 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
super, som rada že je všetko ok a že si spokojná :wink: Uvidíme čo mne povie zajtra doktorka a možno aj ja pôjdem vo štvrtok :wink:

No idem otvoriť nové pero ale staré si ešte nechám a dopichnem asi ako posledok. MOžno mi ku koncu zníži dávku a ak nie tak ju dopichám v posledný deň :slight_smile:
27. jún 2010 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.. mám otázku.... ak ste tu teda ešte niektorá kto má za sebou KET ... lebo pozerám že samé stimulky sa nám tu rozbehli.. :wink: .. koľkí deň pred KET ste boli na UTZ... lebo mne doktor napísal že medzi 16 a 19 DC sa mám ukázať.. no 16 mi vychádza na sobotu a 19 sa mi zdá zase neskoro :frowning2:
27. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Derylka, tak chod na 18dc (pondelok), ked nechces ist v sobotu. Ale oni robia aj v sobotu, to by nemal byt problem.

Ja mam este len pred KET - v auguste pojdem.
27. jún 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 ... ibaže môj doki robí v utorok a vo štvrtok.. :(
27. jún 2010 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem v utorok na kontrolu baby a Valky tam nebude tak idem k Hruzikovi , som zvedava :wink:
27. jún 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co myslite budem si nieco pichat tych 36hod pred odberom ked to nemam napisane ani v ziadosti ani som nedostala recept na vybratie lieku z lekarne?ziadny pregnyl ani ovitrelle nic :frowning2:
27. jún 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
ja sa akurát chystám do Iscare :slight_smile: A idem aj zajtra tak sa tam možno stretneme :wink: No možno ti to zajtra predpíše Hruzik :wink:
28. jún 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi nie kedze to nie je v ziadosti, to by som si musela potom hradit sama, pri prvom IVF som to mala v ziadosti aby som tam hradila len doplatok tak asi bude odber bez toho
@sakura drzim palce, ja som vcera prezila riadny stres ( nieco sa stalo u nas v rodine) a myslim, ze dost to malo vplyv na moju stimulaciu a OHSS uz mam takze zajtra idem do centra s tym, ze mi to len Hruzik potvrdi :frowning2: ale co uz, to tak byva, ze tie najhorsie situaciu pridu vtedy ked to clovek najmenej caka a vcera to bola teda riadna pecka :frowning2:
28. jún 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko, ako sa ti prejavil ohss? Mas vela vajicok, alebo aj nieco ine?
Pregnyl, alebo Ovitrell nemusis mat v ziadosti, Dr ti ho predpise na recept. Mne ho rovno dali, lebo bola sobota. A vybrat som ho bola az v pondelok a rovno cele balenie - to su 3 ampulky, jednu ampulku som im dala a 2 mi ostali. Doplatok bol asi 2€.
28. jún 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha takze potom super, bibi boli ma brucho tak usudzujem, ze mam vela vajicok, od vcera ked som prezila sok a aj dnes akonahle sa dostanem do stresu tak ma to boli urcite mi zacina ohss :frowning2: zajtra poobede idem na kontrolu tak uvidim dufam strasne moc, ze ma to pobolieva len z toho stresu a budu ma moct oplodnit teraz lebo ma porazi ak mi vklad odlozia
28. jún 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemko, to iba ty usudzujes, ze mas ohss? Dr ti to nepotvrdil? Bolesti brucha, resp. podbruska a vajecnikov mozes mat aj zo stimulky, to este nemusi znamenat ohss. :wink: Drzim palce, aby to TO nebolo.
28. jún 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
tak som doma z BA. No nič moc.. Dávku Gonalu mám zníženú na 115 a brali mi aj krv a zajtra mi budú ráno volať že či mám ešte ten Gonal pichať alebo už nie.... Hlavne že som načala nové pero a mám 900, no čo už..... Mám úžasný nábeh na OHSS :angry: Nemko mne dnes dr predpísala Pregnyl a v stredu si ho mám ísť dať pichnúť o 22 hod. A doplácala som 1,80 eura.. OPU mám v piatok... Už ani neviem či sa mám tešiť alebo čo..... Som taka nijaká z toho že možno ma ten OHSS neminie a to pijem strašne vela vody :unamused:
Ináč zostalo mi celé balenie Menopuru. Rada by som vedela na čo som si ho kupovala......
28. jún 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
je mi lúto že sa u vás niečo stalo :frowning2: Ale myslíš že by si na margo stresu z toho mohla mať nábeh na OHSS? Neboj, ozaj to máš možno z tých liekov. Veď ti zvýšili dávku... Neboj, bude to v poriadku :wink:
28. jún 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OHSS je fuc, pred hodinou mi praskli vajicka, neviem kolko, ale konecne mam normalne brucho :slight_smile:Stalo sa mi presne to iste co pri stimulacii pred 2 mesiacmi po Merionale mi rachli a dnes to iste takze snad to bude dobre a dufam, ze tam aspo nieco zajtra bude.Dost si myslim, ze odber bude uz v stredu.
28. jún 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj na ich stranke som citala, ze robia odbery bez podania HCG a je to vhodne pre zeny co mavaju OHSS.Zajtra idem k Hruzikovi, tak dufam, ze zvoli spravny postup,dost ma hneva, ze musim ist k inemu lekarovi lebo som strasne chcela aby som cely cas bola u jedneho lekara, ale co uz.Snad to bude dobre.Ja mam s tymi vajickami teda nahnane, ale baby by ste neverili ako mi vyfucalo brucho a ako mi je dobre.
28. jún 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mohla by som Vas poprosit o radu? Momentalne sa rozhodujem do ktoreho centra ist. Zatial mi bola odporucena Mudr. Petrova a Iscare. Viete mi ju prosim niektora odporucit? Pripadne ku komu je lepsie ist v Iscare? Dakujem velmi pekne za odpoved. Vidim, ze ste si tu uz presli vselicim a drzim palceky, aby sme sa vsetky dockali toho co nas tu spaja :wink:
28. jún 2010 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lieenka13
ahojky. Ja chodím k dr Petrovej. Zatial som spokojná :slight_smile:
29. jún 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemko, ako si vedela, ze mas OHSS a ze ti praskli vajicka? Dr ti to povedal? A kde si citala o nepodani hcg? Ale viem, ze je taka moznost. Mne inak hcg podali a napriek tomu som ok. :wink:
29. jún 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura
Dakujem za odpoved. Niekde som sa totiz docitala, ze je vraj odmerana a neprijemna.
A nieco som zahliadla o par stran dozadu - ze nieco sa deje v Iscare? Nejaka vymena lekarov?
29. jún 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lieenka13
No teraz tam má toho dosť. Nezažila som ju ani raz nervóznu alebo tak že by mi neodpovedala na čo som sa pýtala... Pravda je že nie je ukecaná.... A to asi podla toho aký má deň alebo čo....Lebo je fakt že baby písali že je taká a taká. Aj aj som si to čítala...
No teraz naspoledy ako som tam bola - mali strašný nátresk a stále jej vyzváňal telefón. A len tak prehodila - to je strašné, vyhodia dvoch lekárov a nevedia zaplatiť nových.. Takže neviem čo sa tam stalo...
29. jún 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby chcem sa vás opýtať čo ste už boli na OPU v Iscare - akurát čítam že mám mať odlakované nechty.. To akože vážne? Lebo ja mám gelové a nechce sa mi ich dávať skrz 10 minútam dole.. Už som bola na 2 operáciách a ani na jednej som s tým nemala problém. Teda som si ich mohla nechať a nemusela som ich odlakovať..
29. jún 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sakura, no mala by si mat nenalakovane, ale ked mas gelove, tak sa hadam nic nestane. Mne nechty ani raz nekontrolovali. A nemozes si odlakovat tie gelove?
29. jún 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24
hmm, bibi aj by som si ich odlakovala. Ale akurát v stredu idem na doplňanie a je mi lúto ich odlakovať hlavne preto že moja manikérka má potom 2 týždne volno :frowning2: Keby som šla na OPU dnes tak si ich aj odlakujem. Lebo veď zajtra by som mala nové. A to mám nalakované pazúrky aj na nohách. Ale to len taký jemný biely pásik... No ja neviem čo s tým robia drahoty.. Bola som už aj na dvojhodinovej opke a tam im nevadilo že mám nalakované aj nohy a aj ruky....A to som nebola na nejakej šupáckej klinike kde by to flákali. Ale na normálnej súkromnej v BA. Dám si len francúzsku bielu - to hádam nebudú pindať....
29. jún 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne robili v iscare laparku a nebol s tym problem... ani na dalsej laparke v nemocnici... je fakt, ze mavam len farebne spicky...
29. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81
no veď to, budem mať len biele špičky. Takže som sa rozhodla :grinning: . Idem s nalakovanými bielymi špičkami :grinning: Dúfam že natrafím na nefrflajúceho anesteziológa :sweat_smile:
Ináč ako to tam prebieha po odbere? To sa ide potom ešte na pokec s dr alebo s embryológom?
29. jún 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sakura, tak to je v pohode :wink: Na nohach mas dokonca ponozky, takze tie ich netrapia :grinning:
Po odbere lezis cca 2 hodiny, potom sa mozes obliect a ides na pohovor - ja som mala aj s Dr a aj s embryologom.
29. jún 2010 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bibi, ja som na nohach nemala nic... v nemocnici mi nohy obviazali, ale prsty mi trcali
29. jún 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24
jeeej tak super :grinning:
A tam ste sa dohadovali o napriklad PK a taak? Ináč ak by ma nechytil OHSS a OPU mám v piatok, čo myslíš? Kedy by som mala ET? Lebo pozerám že v pondelok je aj štátny sviatok - a neviem či tam budú fungovať alebo nie....
29. jún 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok