• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

20. januára 2017 
ano sakura ostali :slight_smile:
30. jún 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
drahý sa tu už obšmieta. Tak ideme na to :sweat_smile: . Snáď ho neprizabijem :grinning:
30. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palce :grinning:
30. jún 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
pichnuté :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Štípala fajne :sweat_smile: :sweat_smile: Stiahla som sval :sweat_smile: :sweat_smile: To bolo kecov okolo toho že aký som ja úžasný pacient :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: mna vobec nebolela a to som sa toho bala asi najviac z celej stimulky :grinning: no uz nech je piatok rano a ideme na to :slight_smile:
30. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no tak to teda ... u nás nič také nehrozí... kdežé. ten moj mm je niekedy ako 5 roční dieťa...
30. jún 2010 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja som sa bála - predsa len to pichal prvý krát :sweat_smile:. Aj som dostala po ruke - lebo som mu stále chytala ruku kde mal injekciu :grinning: :grinning: :grinning:
No ale chvála bohu je to za mnou, zajtra žiadna injekcia - neverííííím :grinning: :grinning: :grinning: . Paráda :grinning: :grinning: :grinning:
A mala som to aj obkecané - sestrička podajte striekačku, ihlu... Pripravte mi dezinfekčný prostriedok :grinning: :grinning: :grinning: On sa v tom normálne vyžíval :grinning: . Za to mne stekal po chrbte pot :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. jún 2010 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no mne by asi tiež... uf... neviem neviem ako by to dopadlo u nás najskôr by som to asi vzdala a utekala za niekým kto to vie... teda máš odvážneho mm...
1. júl 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
teraz sa na tom ráno smejeme :grinning: Že ako som sa bála :grinning: A už pozeral či mi náhodou neurobil aj modrinku :grinning: A nemám.. Tak sa aj sám pochválil aký je šikovný :sweat_smile:
1. júl 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura teda normálne super srandu máte doma :grinning: koľko smiechu môže vzniknúť z jedného pregnylu... :grinning:
1. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
to teda hej. Je zlatý :grinning: Snaží sa ma všemožne rozveseliť lebo tie moje nálady sú momentálne desné :stuck_out_tongue_closed_eyes: A samozrejme je tam aj trošku stresu - jasné že iba z mojej strany. On je úplne v pohode. Baby väčšieho pohoďáka som nevidela :sweat_smile:
1. júl 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no teda tie nálady si viem veľmi dobre predstaviť, ja si ani nič nepichám, len obyčajný clostil beriem a v nedelu bolo so mnou na nevydržanie, až som si sama sebe bola hnusná...ale nič som s tým nevedela urobiť, hoc som sa akokoľvek snažila... aj tak som na všetkých robila len vrrrr

a si myslím že chlapi to tak inak berú... aj ten moj žiaden stres pohoda, šak kimi bude isto... (to viete my raz budeme mať podľa mm kiminka alebo Kiminku -to akože podľa kimiho rajkonena :grinning: heh chlapec si fandí... ale stále lepšie ako keď vyrukoval že on chce Nastenku- to keď sme mali zlato :grinning: :grinning: :grinning: )
1. júl 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
presne. Aj ja si uvedomujem že som zlá a normálne som nahnevaná aj sama na seba - ale nedá sa s tým nič robiť.... Ach jaj tie hormóny :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:

:grinning: :grinning: :grinning: Takže vidím že mená už máte vybraté :grinning: :grinning: :grinning: Mne sa páči meno Alex, Maryssa alebo Melissa. No a je tu aj možnosť pre chlapca - Sebastián. Akože Po Loebovi. Takže vidím že aj ten tvoj má rád motoristický svet :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ach jaj tí naši chlapi, oni to tak neprežívajú, nestresujú, za to my si to odbijeme aj za nich...
téda a ja som si myslela že to len ten moj vymýšla eventuálnym potomkom mená po športovcoch...nuž čo už... ale u nás sa to kimi normálne že ujalo... teda ako pracovné meno... :wink: ak raz bude tak určite vymyslíme lepšie... :wink:
1. júl 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tak zajtra ideme do iscare... :wink:
1. júl 2010 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
ano ano, ja sa už akurát balím :grinning: Len som prekvapená že nie som nervózna :sweat_smile: . To príde asi až zajtra ráno :sweat_smile: . Najnovšie mám takého stihomana že ma vôbec nebolí bruško, ani ho nemám nafúknuté. Dúfam že mi folíky nepopraskali :confused: :confused:
1. júl 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm no aj ja mám zase stav, že ma bolí pravý vaječník- kde mám vraj PCO.. a nie lavý vaječník....ale nejako sa na to teraz nesústreďujem, mala som ťažký zhon- som dnes 2 torty odovzdávala... a len teraz som skončila pracovať... ach ,no najradšej by som bola aby už bolo zajtra po vyšetrení a vedela som na čom som...a kedy a či vôbec niečo bude...
1. júl 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako som to teraz postrehla a napísala tak ma zaboleli oba :grinning: . To je sen - tá psychika :stuck_out_tongue_closed_eyes: Celý deň som bola vo firme, zahrabala som sa robotou a preto som ich asi nevnímala :sunglasses: Máš pravdu, nech už je zajtra a máme po tom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ja si ešte užívam posledné dúšky vody :unamused:
1. júl 2010 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no ja som dnes tak zanedbávala pitný režim, nevypila som ani 2 flašky... straaaašný zhon bol... jaj no tak nech vám to dobre dopadne a budeš mať dosť folíkov... a ja tiež dúfam že mne tam najde aspoň 2 nádejné folíky na tej správnej strane... a bude možné to iui...
1. júl 2010 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
ja pijem a pijem :grinning: Ani poriadne nejem lebo som plná vody :unamused: Len pi, pi :confused: . Foliky som na sone videla ale ani srnka netusi ze ci su v nich vajka :unamused:
1. júl 2010 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no veď to, to je zákernosť- že folíky môžu narásť ale či v nich sú aj vajka... toť otázka...
1. júl 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
škoda že sa to nedá nejako zistiť :frowning2:
1. júl 2010 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
ja nechcem vela, nie som chlaibačná... Stačí mi aj jedno krásne zdravé nádherné vajko :slight_smile: A hlavne nech sa bude chcieť dať oplodniť :wink:
1. júl 2010 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že chlaibačná :grinning: :grinning: :grinning: Chcela som napísať chalibačná :sweat_smile:
1. júl 2010 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura veď aj mne by celkom stačilo jedno ktoré sa chce dať oplodniť... :grinning: ach jo máme to problémy...
a čo znamená chalibačná? to nepoznám čo je to za slovo?
1. júl 2010 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tak drzim vam zajtra palce a dufam, ze o par dni sa tu stretneme so splnenym snom :slight_smile:
1. júl 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko kiežby si mala pravdu a za par by sme sa pýšili // ako kolajnice...
1. júl 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
chalibačná - chamtivá :grinning: :grinning: :grinning: Ja viem, mám úžasný slovník :slight_smile:))))
@nemko
jak vám ? :slight_smile: Predsa nám :slight_smile:

tak zajtra baby :slight_smile: . Idem už do hajan lebo som tu ponachádzala všelijaké témy ktoré by som ozaj teraz nemusela čítať :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Moje poznávacie znamenie - budem mať väčšiu čiernu tašku adidas :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2010 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakura ja to necham na nahodu ICSI nechceme takze je to na osude :slight_smile:
1. júl 2010 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
a to už zajtra budeš vedieť či sa samé oplodnili? Alebo ako dlho trvá to samotné oplodnenie?
1. júl 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok