ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
30. jún 2010

ano sakura ostali 🙂

sakura
30. jún 2010

@nemko
drahý sa tu už obšmieta. Tak ideme na to 😅 . Snáď ho neprizabijem 😀

nemko
30. jún 2010

drzim palce 😀

sakura
30. jún 2010

@nemko
pichnuté 😀 😀 😀 😀 Štípala fajne 😅 😅 Stiahla som sval 😅 😅 To bolo kecov okolo toho že aký som ja úžasný pacient 😝

nemko
30. jún 2010

😀 mna vobec nebolela a to som sa toho bala asi najviac z celej stimulky 😀 no uz nech je piatok rano a ideme na to 🙂

kitu
30. jún 2010

@sakura no tak to teda ... u nás nič také nehrozí... kdežé. ten moj mm je niekedy ako 5 roční dieťa...

sakura
30. jún 2010

no baby ja som sa bála - predsa len to pichal prvý krát 😅. Aj som dostala po ruke - lebo som mu stále chytala ruku kde mal injekciu 😀 😀 😀
No ale chvála bohu je to za mnou, zajtra žiadna injekcia - neverííííím 😀 😀 😀 . Paráda 😀 😀 😀
A mala som to aj obkecané - sestrička podajte striekačku, ihlu... Pripravte mi dezinfekčný prostriedok 😀 😀 😀 On sa v tom normálne vyžíval 😀 . Za to mne stekal po chrbte pot 😅 😅 😅

kitu
1. júl 2010

@sakura no mne by asi tiež... uf... neviem neviem ako by to dopadlo u nás najskôr by som to asi vzdala a utekala za niekým kto to vie... teda máš odvážneho mm...

sakura
1. júl 2010

@kitu
teraz sa na tom ráno smejeme 😀 Že ako som sa bála 😀 A už pozeral či mi náhodou neurobil aj modrinku 😀 A nemám.. Tak sa aj sám pochválil aký je šikovný 😅

kitu
1. júl 2010

@sakura teda normálne super srandu máte doma 😀 koľko smiechu môže vzniknúť z jedného pregnylu... 😀

sakura
1. júl 2010

@kitu
to teda hej. Je zlatý 😀 Snaží sa ma všemožne rozveseliť lebo tie moje nálady sú momentálne desné 😝 A samozrejme je tam aj trošku stresu - jasné že iba z mojej strany. On je úplne v pohode. Baby väčšieho pohoďáka som nevidela 😅

kitu
1. júl 2010

@sakura no teda tie nálady si viem veľmi dobre predstaviť, ja si ani nič nepichám, len obyčajný clostil beriem a v nedelu bolo so mnou na nevydržanie, až som si sama sebe bola hnusná...ale nič som s tým nevedela urobiť, hoc som sa akokoľvek snažila... aj tak som na všetkých robila len vrrrr

a si myslím že chlapi to tak inak berú... aj ten moj žiaden stres pohoda, šak kimi bude isto... (to viete my raz budeme mať podľa mm kiminka alebo Kiminku -to akože podľa kimiho rajkonena 😀 heh chlapec si fandí... ale stále lepšie ako keď vyrukoval že on chce Nastenku- to keď sme mali zlato 😀 😀 😀 )

sakura
1. júl 2010

@kitu
presne. Aj ja si uvedomujem že som zlá a normálne som nahnevaná aj sama na seba - ale nedá sa s tým nič robiť.... Ach jaj tie hormóny 🙄 🙄 🙄

😀 😀 😀 Takže vidím že mená už máte vybraté 😀 😀 😀 Mne sa páči meno Alex, Maryssa alebo Melissa. No a je tu aj možnosť pre chlapca - Sebastián. Akože Po Loebovi. Takže vidím že aj ten tvoj má rád motoristický svet 😀 😀 😀

kitu
1. júl 2010

@sakura ach jaj tí naši chlapi, oni to tak neprežívajú, nestresujú, za to my si to odbijeme aj za nich...
téda a ja som si myslela že to len ten moj vymýšla eventuálnym potomkom mená po športovcoch...nuž čo už... ale u nás sa to kimi normálne že ujalo... teda ako pracovné meno... 😉 ak raz bude tak určite vymyslíme lepšie... 😉

kitu
1. júl 2010

baby tak zajtra ideme do iscare... 😉

sakura
1. júl 2010

@kitu
ano ano, ja sa už akurát balím 😀 Len som prekvapená že nie som nervózna 😅 . To príde asi až zajtra ráno 😅 . Najnovšie mám takého stihomana že ma vôbec nebolí bruško, ani ho nemám nafúknuté. Dúfam že mi folíky nepopraskali 😕 😕

kitu
1. júl 2010

hm no aj ja mám zase stav, že ma bolí pravý vaječník- kde mám vraj PCO.. a nie lavý vaječník....ale nejako sa na to teraz nesústreďujem, mala som ťažký zhon- som dnes 2 torty odovzdávala... a len teraz som skončila pracovať... ach ,no najradšej by som bola aby už bolo zajtra po vyšetrení a vedela som na čom som...a kedy a či vôbec niečo bude...

sakura
1. júl 2010

no ako som to teraz postrehla a napísala tak ma zaboleli oba 😀 . To je sen - tá psychika 😝 Celý deň som bola vo firme, zahrabala som sa robotou a preto som ich asi nevnímala 😎 Máš pravdu, nech už je zajtra a máme po tom 😝
Ja si ešte užívam posledné dúšky vody 😒

kitu
1. júl 2010

@sakura no ja som dnes tak zanedbávala pitný režim, nevypila som ani 2 flašky... straaaašný zhon bol... jaj no tak nech vám to dobre dopadne a budeš mať dosť folíkov... a ja tiež dúfam že mne tam najde aspoň 2 nádejné folíky na tej správnej strane... a bude možné to iui...

sakura
1. júl 2010

@kitu
ja pijem a pijem 😀 Ani poriadne nejem lebo som plná vody 😒 Len pi, pi 😕 . Foliky som na sone videla ale ani srnka netusi ze ci su v nich vajka 😒

kitu
1. júl 2010

@sakura no veď to, to je zákernosť- že folíky môžu narásť ale či v nich sú aj vajka... toť otázka...

sakura
1. júl 2010

@kitu
škoda že sa to nedá nejako zistiť ☹

sakura
1. júl 2010

@kitu
ja nechcem vela, nie som chlaibačná... Stačí mi aj jedno krásne zdravé nádherné vajko 🙂 A hlavne nech sa bude chcieť dať oplodniť 😉

sakura
1. júl 2010

že chlaibačná 😀 😀 😀 Chcela som napísať chalibačná 😅

kitu
1. júl 2010

@sakura veď aj mne by celkom stačilo jedno ktoré sa chce dať oplodniť... 😀 ach jo máme to problémy...
a čo znamená chalibačná? to nepoznám čo je to za slovo?

nemko
1. júl 2010

Baby tak drzim vam zajtra palce a dufam, ze o par dni sa tu stretneme so splnenym snom 🙂

kitu
1. júl 2010

@nemko kiežby si mala pravdu a za par by sme sa pýšili // ako kolajnice...

sakura
1. júl 2010

@kitu
chalibačná - chamtivá 😀 😀 😀 Ja viem, mám úžasný slovník 🙂))))
@nemko
jak vám ? 🙂 Predsa nám 🙂

tak zajtra baby 🙂 . Idem už do hajan lebo som tu ponachádzala všelijaké témy ktoré by som ozaj teraz nemusela čítať 😝
Moje poznávacie znamenie - budem mať väčšiu čiernu tašku adidas 😀 😀 😀

nemko
1. júl 2010

sakura ja to necham na nahodu ICSI nechceme takze je to na osude 🙂

sakura
1. júl 2010

@nemko
a to už zajtra budeš vedieť či sa samé oplodnili? Alebo ako dlho trvá to samotné oplodnenie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre