• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

25. apríla 2017 
my sme sa s embryologickou na niecom dohodli takze uvidime :wink: ale nemienim sa s tym stresovat, odoberu vaja a co najskor idem domov :slight_smile: potom uz nech sa deje co sa ma :grinning:
1. júl 2010 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ahá... to sa u nás nehovorí...
no tak my budeme mať taký béžový vak...
dobrú noc vám a nech nám ten zajtrajšok dopadne na výbornú :wink:
1. júl 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby mam to za sebou - hurrrrraaa :slight_smile:
2. júl 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj aj ja to mám za sebou :grinning: Zniesla som 12 vajok a nepotrebovali sme ICSI :grinning: Drahý mal ukážkový spermiogram :grinning: . Takže vitamínky a správna životospráva zabrali :grinning: Zajtra budem volať kolko sa nám oplodnilo a v pondelok by mal byť ET :slight_smile:
2. júl 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte diečatá,

tak aj my sme už domka... nám sa iui zrušilo, vraj to vyskúšame prirodzene- že je tu celkom pekná šanca povedala dr... drahý má vraj vpohode spg...
@nemko @sakura super že to máte za sebou... teraz už len et... a kto vám ho bude robiť?

sakura a aké vitamínky si dávala drahému, ja do neho pchám E, A, D- to mi odporučil môj dr.
2. júl 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som mala 21 vajok, ICSI ani nemuselo byt (uz vopred sme ho odmietli) a ET mam v utorok , ran omi budu volat kolko sa mi oplodnilo, ale mne stacia 2 zlaticka moje :slight_smile: spermiogram vyborny:slight_smile:
2. júl 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kitu
jeeej, super že môžete skúšať prirodzene :grinning: Aj mne odporučila teta - ktorá je gynekologička aby som drahému dávala vitamín E. A ako sme sa dnes presvedčili tak zabral :grinning:

@nemko
woooow, super úroda :grinning: Aj si si dala PK? No mne budú zajtra volať že kolko sa nám oplodnilo a ET mám v pondelok :slight_smile: No uvidíme čo nám zajtra povie embryológ - či ten ET posunie alebo nie :wink:
2. júl 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura nedala som si PK a uz som cela nervozna kedy mi embryolog zavola, ze kolko sa nam ich oplodnilo, dufam, ze aspon 5 ich bude :wink:
3. júl 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
ja som sa na ňu pýtala a povedala že netreba .. A ja som už od 6 hore - nie že by som čakala že mi budú tak zavčasu volať ale nejako nemôžem spať :sweat_smile: :sweat_smile: Tiež čakám na telefonát....
Aj sme sa včera videli? V ktorej izbe si bola? Nemala si takú žltú košielku? A kolko si dávaš toho Utrogestanu?
3. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby,

viete ako na vás myslím... že aby sa vám oplodnilo čo najviac vajok a boli silné a pekne sa vyvýjajúce...

no my sa teda budeme tento vík snažiť prirodzene niečo pomiešať... hééé som zvedavá...
3. júl 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ano mala som zltu s takou kvetinkou :grinning: Utros si davam 3 krat denne po dve tbl, ale ja ho zatial jem az v pondelok budem vkladat.Inak ked pojdes na ET tak si ho mas vlozit alebo priniest so sebou? Bola som na 2 izbe (tusim to bola 2)boli tam so mnou take tri kocky.Uz Ti volali kolko sa oplodnilo? Lebo ja tam tusim idem volat - som nervozna :grinning:
3. júl 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli tam s mnou dve kocky - boli sme tam 3 :slight_smile: uz som pomylena :grinning: to z toho cakania :grinning:
3. júl 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
volali mi - mam 12 oplodnenych . som hrdaaaaaaaaaa a stastnaaaaa
3. júl 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
asi viem ktorá si bola :slight_smile: Ja som bola vedla v izbe - mala som takú čiernu košielku :slight_smile:
Prečo ho ješ? MNe kázali vkladať........
A ideš teda na vklad v utorok?

No mne ešte nevolali :confused: :confused: :confused: Ak nezavolajú do pol hodinky tak im volám ja.....
A supeeeeeeer - dosť sa ti oplodnilo, paráda :wink:
3. júl 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ty si mala cierku kosielku s ruzovymi bodkami alebo s takym obrazkom? no bola som to ja, vyzerala som hrozne :grinning:
3. júl 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
áno, to som bola jaaaaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Boli to bodočky :grinning: :grinning: :grinning: Vyzerala si dobre :wink: Som ťa videla ako ťa berú preč a aj ako ťa doviezli :sunglasses:
MNe ešte nevolaliiiiii, chytám už asi nerva :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. júl 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis ten pohlad bol strasny - nemas traumu ? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zavolaj im :grinning:
3. júl 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
jasné že nemám :grinning: . Ja som vyzerala nie bohvieako :grinning: . Celú noc som sa budila a vstávala som o pol šiestej. Mala som oči ako angorák :grinning: :grinning: No idem im zavolať. Ale mám bojaaaaaaaa :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. júl 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cakaaaam :grinning:
3. júl 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
šajzet veď ma ten moj zrušil :angry: Že mám čakať pokial sa mi neozvú oni :angry: :angry: Teraz neviem či je nervózny viac ako ja alebo čo :angry: :angry: :angry:
Tebe volal doktor alebo doktorka?
Dúfam že si ma nenechávajú naposledy so zlými správami :frowning2:
3. júl 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne volal embryolog Ing.Balog
3. júl 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
no už som to nevydržala a volala som tam. Takže oplodnilo sa nám 8 a 5 mi hneď zmrazli. A 3 nám idú bojovať do pondelka,ufff
3. júl 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak blahozelam a drzim palce aby uspesne bojovali :slight_smile: ja idem na ET v utorok o 11:00
3. júl 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
ďakujeeem :wink: No neviem prečo nám to dali na pondelok - radšej by som počkala do utorka :rolling_eyes: Ale možno sa to ešte v pondelok nejako zomelie že pôjdeme až v utorok :slight_smile:
3. júl 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je normalna kultivacia, v pondelok je riadny termin, inak by ste si museli dat predlzenu kultivaciu
3. júl 2010 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko
ale tebe vkladajú v utorok a nemala si PK, že? Bože šlahne ma do pondelka :angry:
3. júl 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja mam ET v utorok z ineho dovodu sakura
3. júl 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura a netreba sa porovnavat - kazda sme ina , mame ineho lekara a iny pristup (a kazdy lekar je iny)
3. júl 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.

Som rada, že ste mali tak vela vajok, tak už aby sa vám oplodnili a zahniezdili a o pár dní aby ste písali, že je výsledok pozitivny.
Ja idem pondelok na odber, ale p.doc. Války ma nepotešil, vyjadril sa tak, že možno budú nejaké 1-2 zrelé vajíčka, mám len 4 folíky, z toho jeden je malý a ešte k tomu aj rýchlo dorástli. Dúfam, že aj keď ich je málo, budú kvalitné a budú bojovať. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dnes večer idem o 22.00 na pregnyl.
Držím vám všetkým palčeky. :wink:
3. júl 2010 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, chystáme sa na KET. Dnes som dostala ms a začala som užívať Estrofem, dávky budem postupne zvyšovať po 5 dňoch. 11DC mám ísť na kontrolu, neviete mi poradiť, na koľký deň zvyknú vkladať embrijká? Viem, že záleží od sliznice, ale cca?
A ešte by som mala jednu otázku, čo znamená tá blastocysta a raná blastocysta? Ďakujem
3. júl 2010 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok