ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

sakura
4. júl 2010

@nemko
no som zvedavá v akom budú zajtra naše deťúrence v štádiu a ešte hádam aj pôjdeme na pokec. Aj tebe mrazili? MNe ich zamrazili hneď ako sa oplodnili. Ale ja som si myslela že to budú mraziť až pri vklade tie zvyšné.... Nebolo to zavčasu?

@majka21
tak ty už zajtra ideš? Tak držím palčeky aby tam boli ešte niekde skryté ďalšie folíky ktoré dr na sone nevidel 🙂 . A nech sú hlavne s kvalitnými vajkami 😀

nemko
4. júl 2010

@sakura mne mrazili 9 , ci to bolo zavcasu neviem...rano tam budem volat ako sa mi vyvijaju moje 3 "poklady" aby som tam neprisla na ET a povedia mi, ze neprezili

sakura
4. júl 2010

@nemko
jaaj ma šklbe - ja by som zavolala aj teraz že ako sa im darí 😅 😅 No dúfam že keď tam zajtra prídeme tak aspon jeden bojovník tam bude.... Neviem či tam mám ráno brnknúť....

nemko
4. júl 2010

@sakura neviem, ved oni by ti asi volali, ak by nic neprezilo

sakura
4. júl 2010

@nemko
no nič teda. Už kašlem na to. Aj tak to bude ako má byť 😉

nemko
4. júl 2010

@sakura presne, ja som prve IVF prezivala uplne inak ako toto a teraz to zatial ide o tisic % lepsie ako prve IVFko 🙂

nemko
4. júl 2010

@sakura bolia ta este vajecniky po OPU ?

sakura
4. júl 2010

@nemko
no tak ja už nejdem vymýšlať že čo a ako a basta 😀
Vieš čo, ako kedy. Pijem straaašne vela vody a som taká nafúknutá až strach. Je mi len zle z tej vody. Sem tam ma pichne, potiahne raz pravý a raz lavý vaječník . Najlepšie sa cítim ráno. To sa zobudím tak v pohode - bez bolesti. A potom to začne - keď začnem piť vodu ☹
A ty ako? Teba bolia? Ináč dnes som si dala ten Utrogestan - normálne som ho zapila - a inakší nápor na môj žalúdok.... Neviem, nechcem si ich dnes už vkladať. Ako by to vyzeralo keby tam zajtra ráno prídem a mala by som plnú pipinu tých perál? 😀 😀 😀 Myslím že zas začnem vkladať až od zajtra poobedia . Keď tam už bude krpec 🙂

kitu
4. júl 2010

Ahojte dievčata,

budem na vás silno myslieť...

viete čo sa chcem spýtať, že dr. mi kázala prísť 15. 7. na krv, to mám zavolať aj na recepciu že prídem alebo ako... ? ja som tam na krv ešte nikdy nebola- poradíte my?a aj ma tuším che vidieť... že aby som sa ukázala ešte pred tým ako odíde na dovolenku...Ď

sakura
4. júl 2010

@kitu
ahojky 🙂
díííky, zajtra podám správu 😀
A nekázala ti dr sa objednať na recepcii? Lebo ja vždy keď som šla na kontrolu tak som sa pri odchode objednala na recepcii. Tak tam skús zajtra zavolať na recepciu že by si sa chcela objednať k dr ku ktorej chodíš na toho 15 a povedz že ideš aj na krv 😉

kitu
4. júl 2010

@sakura aha, no to ja som nevedela, ona mi to vyslovene nepovedala... ja som ešte len taký malí začiatočník ale ja sa to postupne naučím, pretože doteraz mi všetky odbery robil môj dr, to aby som tam nemusela za každým chodiť....a aj to sme sa tak dohodli, že keď budem mať cestu okolo, čo teda akože toho 15-ho mám keďže idem bráchovi na promócie... a neviem prečo ma ešte chce vidieť... no ale budeš... tak teda si musím zavolať na recepciu že tam dofrčím a aj krv že potrebujem zobrať....
a to ako tam chodí kde mi tú krv zoberú?

nemko
4. júl 2010

@sakura mala by si ho uzivat ako Ti povedali, urcite to vkladanie ma svoj vyznam 🙂 ale nechcem Ti radit a byt tu za mudru to je moj nazor

sakura
4. júl 2010

@kitu
Jasné, zavolaj tam a objednaj sa. Aby si náhodou nečakala toho 15 celý deň lebo bude brať len tie čo budú objednané 😒
krv ti zoberú tam kde sú sestričky 😉 To sú tie dvere druhé od lava na tej chodbe 😉

sakura
4. júl 2010

@nemko
a tebe ho kázali piť? No asi zavolám dr že čo mám urobiť. Ona mi len - teda sestrička dala papier kde bolo napísané že si mám vkladať 3x2 tobolky denne..... A teda že či si mám vložiť aj ráno alebo až po ET....

jajus18
4. júl 2010

ahojte baby,nejaky cas sledujem vase snazenie sa o babo,a kedze som v podobnej situacii tak som sa rozhodla pridat k vam.. 🙂

sakura
4. júl 2010

@jajus18
tak vitaj 🙂 A už si aj v nejakom centre?

jajus18
4. júl 2010

diky.ano som v iscare,chodim teda 2krat som bola u doc.valkyho.momentalne som po hysteroskopii a cakam na menz.aby mi mohli zobrat krv na hp. 🙂

nemko
4. júl 2010

@sakura nemozes sa porovnavat so mnou 🙂

mamartinka
4. júl 2010

@jajus18 mas internu postu 😉

majka21
4. júl 2010

Sakura ďakujem. Ja už len dúfam, že to budú poriadny bojovníci a dobojujú až do úspešného konca.

jajus18
4. júl 2010

@mamartinka mas ip

jajus18
4. júl 2010

mam na vas kocky jednu otazku.ked ste zacali zo stimul.boli ste pn?alebo ste normalne pracovali?

janka134
4. júl 2010

ja som pn je to urcite lepsie mam klud pokoj a mozem sa sustredit
🙂 😉 v utorok idem uz na odber

jajus18
4. júl 2010

@janka134 aj ja som rozmyslala ze sa dam asi potom vypisat,lebo mam dost narocnu pracu.vypisal ta dr.bez problemov?mne ide este len tento mesiac dr.vypisovat ziedost do poist.

janka134
4. júl 2010

jajus18 jasne v iscare mi dali odporucanku a isla som ku svojmu a bez problemov s tou ziadostou budes cakat najmenej 1 mesiac a viac

jajus18
4. júl 2010

@janka134 to vazne az mesiac?myslela som ze za take 3tyzdne by to mohli stihat..a to v priebohu toho mesiaca aj nieco dr.s tebou robil?

mamartinka
4. júl 2010

@jajus18 i.p

janka134
5. júl 2010

jajus18 nie len sme cakali ale potom to uz ide rychlo ja dnes uz nic nepicham huraaaaaaaaaaaa taka pohoda a zajtra sa ide nato pekny den 🙂 😉

nemko
5. júl 2010

Caute baby, zajtra ma caka transfer, v piatok som mala OPU a dnes mam 2 emrya 6 bunkove a jedno 3 bunkove (chudatko moje slabe) - dufam, ze to dobre dopadne s tymi dvomi lebo to tretie urcite odide 😖 Drzim vam kazdej jednej silno palce lebo toto je tazky boj a kto ho nebojoval nevie o com to cele je 🙂

soni1
5. júl 2010

Ahojte, ja sa pripravujem na KET. Dnes som štvrtý DC a od prvého DC som začala užívať Estrofem, postupne budem dávky zvyšovať po 5 dňoch. Viem, že záleží od výšky sliznice, ale neviete mi povedať, tie čo máte skúsenosti, že cca, na ktorý deň zvyknú robiť KET?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre