ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kaciatko81
6. júl 2010

ahojte kocky, drzim vam vsetkym palce, nech sa mimina krasne uhniezduju...
ja zasa rozmyslam 😀 v iscare mam schvalenu ziadost, marsik je prec, ale antolska zatial nefunguje... nechce sa mi nejako dlho cakat, po tom geu by som vraj v sept mohla stimulovat... tak zvazujem ostat v iscare? u koho? poradte

bobi3
6. júl 2010

ahojte babulky, ja som dnes bola za Valkym, cysta je preč 🙂 takže tento cyklus skúsime IUI...

kači, skús Valkyho... ja mám s ním zatiaľ len dobrú skúsenosť... keď už máš tú žiadosť schváleniú, vyskúšaj iscare a potom ak by to náhodou nevyšlo, tak skúsiš to nové centrum... ja verím, že ani nebude treba 😉

xxmargaretka
6. júl 2010

ahojte..
potrebujem poradit..
dnes vecer si mamdat pichnut pregnyl na pohotovosti no mam moznost,ze mi ho pichne zdravotna sestricka(neviem ci vie kam sa to picha) co byva nad rodicmi no a potrebovala by som vediet kam ci do svalu,alebo brucha..za odpoved vopred dakujem..gitka

zojec
6. júl 2010

@xxmargaretka mne ho pichali so svalu... rovno do zadku 😉

xxmargaretka
6. júl 2010

zojec - dakujem 🙂

nemko
6. júl 2010

baby mam to za sebou, mam v sebe dva poklady jeden ma 8buniek a druhy 6 buniek, dufam, ze to vyjde 🙂 a strasne moc dakujem za vasu podporu 🙂

bobi3
6. júl 2010

nemko, tak to moc držíme palčeky!!!!!!!!!! daj potom určite vedieť 😉 a kto ti to robil? Valky?

sakura
6. júl 2010

@nemko
tešííííím sa 🙂 Tak a teraz už len odpočívať 😉

sakura
6. júl 2010

@bobi3
tak idete na to? Straaašne držím palčeky nech to vyjde 😉

sakura
6. júl 2010

@majka21
ahooj. Tak ako?

bobi3
6. júl 2010

@sakura, hej, hej, my skúsime ďalšie IUI 😉

zomata
6. júl 2010

citam vas sem tam lebo sa pomalicky chystam vlozit surodenca, len chcem povedat ze neverte ze KET nie je dobry, u nas ET nic a hned 1KET a mame malu 😉 takze hlavu hore mrazaky su super a ja verim ze nasich 11 mrazakov este tuto jesen zabojuje

sakura
6. júl 2010

@zomata
a to si sama povieš kolko ich chceš rozmraziť alebo ako to funguje?

zomata
6. júl 2010

@sakura ja ti ani neviem, viem ze mi vkladali 2 a zostal len 1, teraz budem vkladat po jednom

nemko
6. júl 2010

bobi3 robil mi to Hruzik, a baby moc dakujem 😀

jajus18
6. júl 2010

@bobi3 ajoj,ty tiez chodi k doc.valkymu,a ak som spravne vycitala tak ides na tretie iui,na to si tiez potrebovala ziadost do poist.?alebo ako to vlastne je... 🙂

kitu
6. júl 2010

Ahojte kočky,
super že už to máte za sebou teraz už len počkať na //

ja som dnes volala do iscare a moja dokynka sa sekla v termíne- nie 15. tam bude ale 16-ho takže 16 frčím do iscar na krv... a ukázať sa dr, neviem síce čo chce, prečo ma chce vidieť, no ale však ona vie prečo, možno preto, že bude mať dovolenku a zastupovať ju bude petrová... tak tej potom pojdem asi na ďalšiu folikulometriu ...
teda ak by nám to nevišlo teraz.... 😀

nemko
6. júl 2010

tam sa dost casto sekaju, baby mne sa dnes stalo tiez nieco zaujimave 😀 😀 😀 kazali mi prist na 11 hod prisla som tam cca par min pred 10 aby som mohla naplnit mechur a Hruzik sa priplachtil az o 13 hod!!!! 😀 😀 ja som myslela, ze ma porazi, samozrejme, ze som nevydrzala vycikala som sa a musela pit znova ☹ ale co uz aspon mam naco spominat 😀

sakura
6. júl 2010

@nemko
no to si sa pekne načakala 😒 A ako sa cítiš?

kitu
6. júl 2010

@nemko no to poteší... hm...

bobi3
7. júl 2010

@jajus18 ahojky, ja idem už na štvrté IUI... prvé 3 mi robil môj gynekológ a v trochu iných podmienkach ako sú v iscare, tak chceme skúsiť ešte jedno v iscare... a odporúčal to aj Valky... IUI sa cez poisťovňu nerieši, ide to na priamu platbu, takže žiadne čakanie na schvaľovanie žiadosti.. Ty chodíš tiež k Valkymu? A aký je postup u teba?

nemko
7. júl 2010

@sakura vcera som zaspala ako male decko , ja som bola strasne unavena, pocas cakania som bola uz nervozna lebo sa mi chcelo cikat a nakoniec som musela cele to pitie absolvovat znova, ta voda mi isla krkom este tri hodiny po ET ☹
inak sa mam fajn, som strasne nafuknuta, ale zlepsuje sa to 😉 a ty ako?

kaciatko81
7. júl 2010

@nemko ty si nakoniec ostala u valkyho? ako si spokojna? zazujem, ze si to ivf dam este v septembri v isc kedze to tam mam schvalene, nechce sa mi cakat... drzim palce 😵

nemko
7. júl 2010

@kaciatko81 ja som u Hruzika odn mi robil OPU aj ET a som max spokojna - kamartsky pristup, kopec srandy a veeeeeeeeeeelmi pozitivny vplyv na psychiku (aj ked vcera meskal a skoro som sa pocikala, brali sme to potom s humorom)

kaciatko81
7. júl 2010

@nemko takze odporucas? ja sa stale rozhodujem... zatial aj tak nemozem nic a tak mam cas na rozmyslanie... menil ti nejako lieky? alebo isiel podla toho, co bolo na ziadosti?

sakura
7. júl 2010

@nemko
no tak to čakanie ti nezávidím ☹ My sme prišli trošku neskôr ako sme mali a ešte aj tak sme čakali vyše hodinu a mala som dosť. Nie to ešte čo si si musela odčakať ty 😒
Aj ja som zaspala hneď ako sme prišli domov. Prišli sme okolo 15 hod a pekne som si potom schrupla vyše 3 hodín 😅 😅 😅
No aj ja som taká nejaká nafúknutá. Brucho mám ako keby som už bola v 4 mesiaci 😕 A trošku ma pobolieva spodok brucha, raz ma pichne na jednej strane, potom na druhej, sem tam potiahne....fuuu som celé dni na gauči 😒
Dali ti ešte aj Agolutin? Mne dve injekcie. Mám si ich dať pichnúť dnes a ešte jednu v piatok..
Drahý sa tu vyškiera a chystá dávku 😒 No neurobím mu zas radosť? 😖 Ale zas do nemocnice sa mi trepať nechce - tak budem musieť zaťať zuby 😅 😅 😅

kitu
7. júl 2010

@sakura tá tvoja polovička je úžasná.. 😉 .ako to sa mu tak páči pichať tie injekcie?

jajus18
7. júl 2010

@bobi3 ajoj.prepac trochu som to zle zratala...ano ja chodim tiez k valkymu,naposledy ked som tam bola tak mi robil hysteroskopiu lebo som tam mala nejaky polip..teraz mam prist ked dostanem menz. ze mi zoberu krv na hp. a ze hned mi vypise ziadost do poistovni.ze vraj je dobre ivf robit co najskor po hysterosk.ale to sa este nacakam 😉

bobi3
7. júl 2010

@jajus18 neva 😉 a IUI ti už robil? prečo hneď IVF?

sakura
7. júl 2010

@kitu
ano ano 🙂 Už sa aj pomenoval - doktor ach jaj bolí to 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre