ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kitu
16. júl 2010

@soni1 no hej mi povedali že dnes o jednej budú, dr. mi kázala aby som jej zavolala už okolo dvanástej, že to už určite budú mať, ale nakoniec my volali niečo po druhej lebo mali dajaký výpadok prúdu či čo a že bol tam zmätok... to mi povedala najskôr aj dr keď so s nou volala a potom aj sestrička keď mi volala tak mi to povedala...

soni1
16. júl 2010

to som prekvapená, no ktovie či to budú mať už takto zaužívané. A ty si mala ET či KET?

kitu
17. júl 2010

@soni1 no my zatial nič také, dr nám naplánovala iui ale potom ho zrušila a vraj to ešte vyskúšame prirodzene- aby sme mali dobrý pocit že sme to vyskúšali a nejde to... hehe ☹

derylka
19. júl 2010

ahojte babule.. chcem sa spýtať... mala ste niektorá také bolesti podbruška ako keby vám mala každú chvílku prísť mrcha?.... .. doteraz ma skôr tak pichalo.. ale od včera sa cítim ako keby každú chvílu mala prísť... ....či je to normálne... a zbytočne stresujem... alebo je to predpoveď toho zlého? najhoršieho? dnes som 5 deň po KET ak teda rátam deň ketu ako deň 0.

nemko
19. júl 2010

derylka ja som to mala, ale su baby co to maju tiez a vyjde im to, mne to bohuzial nevyslo ☹ ale ty NEMOZES mysliet na nic zle, ja ked pojdem na 3 IVF (niekedy mozno) tak nebudem chodit na konika pocas stimulky a po transfere.

jajus18
19. júl 2010

ahojte baby.tak dnes som bola v car.dr.mi konecne vystavil tu ziadost do poistovni,takze teraz uz len dlhe cakanie...nebola ste tam niektora z vas?nemko mrzi ma to ze to nevislo,tak som ti to priala...

nemko
19. júl 2010

@jajus18 dakujem, uz som v pohode, za vsetkym som spravila hrubu ciaru a najblizsie 3 roky nechcem o tehotenstve premyslat ani pocut o zaidnom centre, dala som sem dnes na predaj vsetky vecicky co mam doma a ked to predam skoncim sem chodit, musim sa ucit zit inak, bohuzial.

bobi3
19. júl 2010

@nemko to až takto? 😢 ale veď to nie je definitívne, nie? treba bojovať ďalej... a 3 roky sa mi zdajú dosť, prajem veľa veľa sily 😉 môžem sa opýtať koľko máš rokov?

nemko
19. júl 2010

@bobi3 mam 27 a do 30 si davam pauzu, 9 mesiacov pred 30 mozno pojdem na IVF

bobi3
19. júl 2010

@nemko tak to áno, to si ešte môžeš vydýchnuť, nabrať nových síl a skúsiť neskôr... ja už mám 33 takže pre mňa by 3 roky pauzy asi bolo dosť... každopádne sa drž!!! 🙂

jajus18
19. júl 2010

@nemko noo,vsimla som si ten tvoj predaj..aj ja som to uz tak riesila ze som si stym dala pokoj,ale v kutiku duse som stale dufala ze sa to podari,dlho mi trvalo kym som sa odhodlala ist do car...ale mam dost rokov tak ked chcem nieco riesit tak uz musim zacat.neviem ci teba tlacia roky,ale postupom casu sa ta sanca stale znizuje..ked som mala okolo 28tak som to vobec neriesila..tak ti prajem nech ta ta beznadej cim skor prejde,drzim palce... 🙂

bobi3
19. júl 2010

@jajus18 a ty ku komu chodíš? dnes ste podali žiadosť? to som zvedavá, kedy ti ju zašlú späť, my sme podali minulý týždeň v stredu... máme VšZP...

jajus18
19. júl 2010

@bobi3 ja chodim k valkymu,ja mam doveru 😉

nemko
19. júl 2010

@bobi3 ja mam cas, ale mam starsieho priatela , ale kazdopadne si davam pauzu lebo skoncim na psychiatrii,baby drzte sa, vsetkym vam strasne drzim palce

bobi3
19. júl 2010

@jajus18 IP

@nemko u chlapa to až tak problém nie je, tí môžu aj vo vyššom veku 😉

nemko
19. júl 2010

@bobi3 lenze u nas je prave problem u chlapa a je to o to horsie, ze ten moj nechce ani darcovske spermie ani adopciu takze nemam moc co vyberat ☹ adopciu by som nebrala ani ja to chapem, ale to darcovstvo sa mi az take tragicke nezda lenze jemu ano a to je na celej veci to najhorsie.

bobi3
19. júl 2010

@nemko a ty si úplne v poriadku? tak to ma veľmi mrzí, u nás je problém u mňa... a koľko má tvoj partner rokov? možno ho časom ešte presvedčíš... verím tomu 😉 držím palčeky...

nemko
19. júl 2010

@bobi3 nepresvedcim, toto je tema u nas denne 4 a pol roka a nezmenil nazor ani po 2 neusp.IVF,priatel je starsi ako ty 🙂 Bobi ja mam nepriechodny vajcovod, genetiku mam o.k len u nas je to tak, ze jeho spermie nevladzu na moje vajicko - mam ho asi hyperaktivne moj priatel sa smeje, ze moje vajicka maju tvrdu skrupinku 😀 uvidime co bude dalej, necham to teraz tak lebo ani nemam silu ani chut to riesit, tak ako som spominala vyssie, do 30 🙂

sakura
19. júl 2010

ahojte babule,
tak ja sa vraciam z nemocnice, dnes mi brali 2150 ml vody z brucha ☹ Ako také bolesti jak sviňa ☹ Ani sa nadýchnuť ani žiť, bleeee. No ale nemohli mi vybrať hneď všetko naraz že aby to neohrozilo embryjko. Takže ešte tak trošku tej vody cítim ☹ V stredu idem k Válkymu a keď bude treba zas mi ju budú vyťahovať. No a každý deň 5 infuziek 😝 Ale čo už, hlavne nech ma dostanú z toho hyperstimuláku 😎

@nemko
prajem vela síl a keď budeš mať chuť tak choďte na to 😉 Držím palčeky 😉

nemko
19. júl 2010

@sakura drzim Ti palce, tie sily mozno raz naberiem, ale tak skoro to nebude ☹ tak drz sa

bobi3
20. júl 2010

@sakura tak to ma mrzí, a krvičku na HcG ti už brali? 😕

bibi24
20. júl 2010

@sakura, nechcem ti davat zbytocne nadeje, ale zhorsenie OHSS po ET ma vacsinou za nasledok to, ze embryjko sa uz uchytilo 😉 Drzim palce, velmi 😉

soni1
20. júl 2010

Baby, dúfam, že cvičenie nemá nejaký negatívny vplyv na rast sliznice, keď sa pripravujem na KET. Ďakujem.

jajus18
20. júl 2010

@bobi3 ip

sakura
20. júl 2010

@bobi3
ahojky, brali 🙂 HCG 765 😀

@bibi24
no vyzerá to tak že sa uchytilo. Ešte ale v nedelu nebolo vidieť gestačný vak. Možno tento týždeň tam už niečo bude. Lebo sliznica je už zváčšená a aj maternica. No pokial nie je srdiečko tak som ešte triezva....

@nemko
ďakujem moooc. Aj ja ti držím palčeky 😉

nemko
20. júl 2010

@sakura super, srdiecko bude, uvidis, vsetko bude ako ma byt 🙂

sakura
20. júl 2010

@nemko
ďakujem ti Nemko, no bodaj by to bolo tak 🙂 Som zvedavá čo zajtra povie Války... Idem k nemu prvý krát. MOja dr tam nie je tak ju zastupuje 😅

soni1
20. júl 2010

Baby, neviete mi, prosím, odpovedať na vyššie položenú otázku?

zojec
20. júl 2010

@soni1 no ak to nie je vrcholovy sport tak urcine nie... skor ked sa stimuluju vajecniky tak by som to s cvicenim neprehanala.. ono vtedy ani chut nie je ... asúon ja som nemala... prsia by mi odpadli 😉
snazilky aj nove teulky pozdravujem vas a drzim palceky 😉

bibi24
20. júl 2010

Sakura, no vidiiiiis. Super 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre