• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
kočky ďakujem za radu... aj ja si to pozriem na mape.... no my sme chodili busom a aj od nív to nie je daleko- tou 208-kou... a potom keď sme mali čas a neboi ešte tieto teplá tak sme sa šli prejsť aj do mesta... veď to je kúsok od iscare...
22. júl 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad asi tak :grinning: aj keď ja som rodená na východe, no už som sa adaptovala :wink:
@kitu hej, hej, je to kúsok a určite je to fajn, ísť si trochu vyvetrať hlavu do mesta :wink:
22. júl 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3
no ved aj ja som z vychodu preto som pisala ze sme blavacke vodicky.....
moj muz povedal ze jazdim ako chlap po BA :wink:
22. júl 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad šak áno, ja trúba :grinning:
ja som tiež jazdila ako pirát, no odkedy som mala takú menšiu búračku (v zácpe :grinning: ) tak už mám väčší rešpekt... ja mám skôr problém, že niekedy nepoznám tak tú lokalitu, do ktorej idem a tak stresujem :grinning:
22. júl 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura no veru leti to strasne... ved len pred chvilou sme zacali chodit do iscare :slight_smile: rychlo to leti...
ja som tiez vacsinou chodila sama na aute zo Zv, rano o 4tej vstat utekat do blavy, kde kukli foliky a hned spat do ZV, o 11 som uz sedela v praci :slight_smile: o sa mi uz zda ako nieco, co bolo pred sto rokmi... rano pred 8mou sa dalo celkom dobre parkovat, alebo som zvykla vybehnut hore tou ulicou ako je iscare niekde v tom kopceku som zastala.. a potom zbehla dole.. :wink: inak zasla by som tam kedykolvek aj so zaviazanymi ocami... :grinning: ale len tam.. inak blavu nepoznam skoro vobec..
22. júl 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojec a ty máš Babrborku vďaka Iscare?
22. júl 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ano.. :slight_smile:
22. júl 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojec tak to je super, blahoželám :dizzy_face: a ktoré IVF vám vyšlo?
22. júl 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, včera som bola na KET a ja vôbec nič necítim žiadne bolesti, akoby mi ani nič nevkladali, viem že je to skoro, ale nemala by som už náhodou niečo pociťovať?
22. júl 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 vyslo nam hned prve :wink:
22. júl 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my mame iscarácku terezku.. :grinning: hned na prvý krát a z jedneho jedineho oplodneneho vajca :slight_smile:
a pred iscarom sme tiež vždy vedeli zaparkovat....
už viete niečo o kauze Durechova, Maršík vs Iscare?
23. júl 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...všetkým držím palce... :slight_smile:
23. júl 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojec
@bubina1
vaše príbehy nás veľmi povzbudzujú, tak dúfam, že aj my dôjdeme do zdárneho konca :wink: , už aby to bolo :pensive:
23. júl 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavne sa netreba vzdavat.... u niekoho sa to podari hned...u niekoho neskor... bohužial nie je to u každej rovnake....bodaj by bolo... a vobec.... bodaj by sme nikdy nepotrebovali reprodukcne centrá...
23. júl 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubina1 tak tak :wink: a ku komu si do Iscare chodievala? aký ste mali problém?
23. júl 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja k Dr. Durechovej...nedam na nu dopustit... a problém bol v manželových spermiach ... aj malo, aj malo pohyblivé a aj blba morfologia :slight_smile:
23. júl 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubina1 tak ja chodím k Valkymu... a problém je v mojích vajíčkach, nejako sa im nechce dozrievať :confounded: tak dúfam, že aj nám to skoro vyjde :wink: opatrujete sa :dizzy_face:
23. júl 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bubina1 my mame tiez hned na prvy krat nase zlaticko a tiez ako vy z jedneho jedineho oplodneneho vajicka, ak neratam druhe embryjko, ktore nevydrzalo predlzenu kultivaciu. Sestricky a doktorka sa cudovala, ze chcem vlozit len jedno a vlozili to spravne...Takze som im velmi vdacna. Vsetci v Iscare maju moju nesmiernu vdaku...
23. júl 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievcata.... tak dnes som konecne zacala monitorovaci cyklus...
teda minule som uz pisala ze docent povedal ze odsledujeme cyklus (konecne sa toho niekto chytil po 2 neuspesných IVF).
Mrcha dosla v sobotu tak dne sbola krv o 2 dni opat krv a tak dalej.....
prajem Vam pekny den.....
26. júl 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad
Ahojky. :slight_smile:
Takže ti idú ešte len teraz robiť hormonálny profil? Či ten monitorovací je nejaký iný?

Baby nechystáte sa niektorá zajtra do Iscare? Ja som objednaná na 8 hodinku. Zrejme zas budú brať vodu z bruška.. Aj v sobotu mi vybrali vyše litra :sweat_smile:
26. júl 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura
ano HP, ale kazdy druhy den az do neviem ktoreho dna.... a od nejake 6 dc pribuden ULTZ....
26. júl 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marrad
no tak to je krásne že ti to idú robiť až teraz :unamused: To mali robiť už pred prvým IVF...
26. júl 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, myslíte si, že piaty deň po KET je skoro testovať?
26. júl 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1 podľa mňa určite áno... skús až na nejaký 9. - 10.deň...
26. júl 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak teda ďakujem za odpoveď. Len som začala pociťovať bolesti v podbrušku ako na menzes.
26. júl 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1
aj ja si myslím že je ešte zavčasu testovať....Ja som testovala na 11 deň :slight_smile:
26. júl 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mala si tam silnejšiu či slabšiu čiarku?
26. júl 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@soni1
takto ti poviem, testovala som už na 8 deň a test bol biely ako sneh. Len som si privodila nervy :angry: :angry: :angry: Potom na 10 bol tam tienik a na 11 už krásna čiarka :slight_smile:
Ja ťa chápem že si zvedavá ale ozaj je to ešte na 5 deň zavčasu......
26. júl 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ajoj.vobec sa ti nepolepsilo,ked ti ide este tu vodu brat...
26. júl 2010 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jajus18
ahojky... No myslím že sa to pomaličky lepší ale to dýchanie je stále hrozné a cítim strašné tlaky keď vstávam z postele alebo keď sa po niečo zohnem. Na bok si lahnúť nehrozí...
Ja by som bola rada keby mi ju brali aj každý deň - sa mi neuveritelne ulaví potom :slight_smile: Ale Války hovoril že čím častejšie by mi ju brali tak tým častejšie by sa tvorila :unamused:
26. júl 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok