ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kitu
22. júl 2010

kočky ďakujem za radu... aj ja si to pozriem na mape.... no my sme chodili busom a aj od nív to nie je daleko- tou 208-kou... a potom keď sme mali čas a neboi ešte tieto teplá tak sme sa šli prejsť aj do mesta... veď to je kúsok od iscare...

bobi3
22. júl 2010

@marrad asi tak 😀 aj keď ja som rodená na východe, no už som sa adaptovala 😉
@kitu hej, hej, je to kúsok a určite je to fajn, ísť si trochu vyvetrať hlavu do mesta 😉

marrad
22. júl 2010

@bobi3
no ved aj ja som z vychodu preto som pisala ze sme blavacke vodicky.....
moj muz povedal ze jazdim ako chlap po BA 😉

bobi3
22. júl 2010

@marrad šak áno, ja trúba 😀
ja som tiež jazdila ako pirát, no odkedy som mala takú menšiu búračku (v zácpe 😀 ) tak už mám väčší rešpekt... ja mám skôr problém, že niekedy nepoznám tak tú lokalitu, do ktorej idem a tak stresujem 😀

zojec
22. júl 2010

@sakura no veru leti to strasne... ved len pred chvilou sme zacali chodit do iscare 🙂 rychlo to leti...
ja som tiez vacsinou chodila sama na aute zo Zv, rano o 4tej vstat utekat do blavy, kde kukli foliky a hned spat do ZV, o 11 som uz sedela v praci 🙂 o sa mi uz zda ako nieco, co bolo pred sto rokmi... rano pred 8mou sa dalo celkom dobre parkovat, alebo som zvykla vybehnut hore tou ulicou ako je iscare niekde v tom kopceku som zastala.. a potom zbehla dole.. 😉 inak zasla by som tam kedykolvek aj so zaviazanymi ocami... 😀 ale len tam.. inak blavu nepoznam skoro vobec..

bobi3
22. júl 2010

@zojec a ty máš Babrborku vďaka Iscare?

zojec
22. júl 2010

@bobi3 ano.. 🙂

bobi3
22. júl 2010

@zojec tak to je super, blahoželám 😵 a ktoré IVF vám vyšlo?

soni1
22. júl 2010

ahojte, včera som bola na KET a ja vôbec nič necítim žiadne bolesti, akoby mi ani nič nevkladali, viem že je to skoro, ale nemala by som už náhodou niečo pociťovať?

zojec
22. júl 2010

@bobi3 vyslo nam hned prve 😉

bubina1
23. júl 2010

aj my mame iscarácku terezku.. 😀 hned na prvý krát a z jedneho jedineho oplodneneho vajca 🙂
a pred iscarom sme tiež vždy vedeli zaparkovat....
už viete niečo o kauze Durechova, Maršík vs Iscare?

bubina1
23. júl 2010

baby...všetkým držím palce... 🙂

bobi3
23. júl 2010

@zojec
@bubina1
vaše príbehy nás veľmi povzbudzujú, tak dúfam, že aj my dôjdeme do zdárneho konca 😉 , už aby to bolo 😔

bubina1
23. júl 2010

hlavne sa netreba vzdavat.... u niekoho sa to podari hned...u niekoho neskor... bohužial nie je to u každej rovnake....bodaj by bolo... a vobec.... bodaj by sme nikdy nepotrebovali reprodukcne centrá...

bobi3
23. júl 2010

@bubina1 tak tak 😉 a ku komu si do Iscare chodievala? aký ste mali problém?

bubina1
23. júl 2010

ja k Dr. Durechovej...nedam na nu dopustit... a problém bol v manželových spermiach ... aj malo, aj malo pohyblivé a aj blba morfologia 🙂

bobi3
23. júl 2010

@bubina1 tak ja chodím k Valkymu... a problém je v mojích vajíčkach, nejako sa im nechce dozrievať 😖 tak dúfam, že aj nám to skoro vyjde 😉 opatrujete sa 😵

biancaneve
23. júl 2010

@bubina1 my mame tiez hned na prvy krat nase zlaticko a tiez ako vy z jedneho jedineho oplodneneho vajicka, ak neratam druhe embryjko, ktore nevydrzalo predlzenu kultivaciu. Sestricky a doktorka sa cudovala, ze chcem vlozit len jedno a vlozili to spravne...Takze som im velmi vdacna. Vsetci v Iscare maju moju nesmiernu vdaku...

marrad
26. júl 2010

Ahojte dievcata.... tak dnes som konecne zacala monitorovaci cyklus...
teda minule som uz pisala ze docent povedal ze odsledujeme cyklus (konecne sa toho niekto chytil po 2 neuspesných IVF).
Mrcha dosla v sobotu tak dne sbola krv o 2 dni opat krv a tak dalej.....
prajem Vam pekny den.....

sakura
26. júl 2010

@marrad
Ahojky. 🙂
Takže ti idú ešte len teraz robiť hormonálny profil? Či ten monitorovací je nejaký iný?

Baby nechystáte sa niektorá zajtra do Iscare? Ja som objednaná na 8 hodinku. Zrejme zas budú brať vodu z bruška.. Aj v sobotu mi vybrali vyše litra 😅

marrad
26. júl 2010

@sakura
ano HP, ale kazdy druhy den az do neviem ktoreho dna.... a od nejake 6 dc pribuden ULTZ....

sakura
26. júl 2010

@marrad
no tak to je krásne že ti to idú robiť až teraz 😒 To mali robiť už pred prvým IVF...

soni1
26. júl 2010

Baby, myslíte si, že piaty deň po KET je skoro testovať?

bobi3
26. júl 2010

@soni1 podľa mňa určite áno... skús až na nejaký 9. - 10.deň...

soni1
26. júl 2010

Tak teda ďakujem za odpoveď. Len som začala pociťovať bolesti v podbrušku ako na menzes.

sakura
26. júl 2010

@soni1
aj ja si myslím že je ešte zavčasu testovať....Ja som testovala na 11 deň 🙂

soni1
26. júl 2010

A mala si tam silnejšiu či slabšiu čiarku?

sakura
26. júl 2010

@soni1
takto ti poviem, testovala som už na 8 deň a test bol biely ako sneh. Len som si privodila nervy 😠 😠 😠 Potom na 10 bol tam tienik a na 11 už krásna čiarka 🙂
Ja ťa chápem že si zvedavá ale ozaj je to ešte na 5 deň zavčasu......

jajus18
26. júl 2010

@sakura ajoj.vobec sa ti nepolepsilo,ked ti ide este tu vodu brat...

sakura
26. júl 2010

@jajus18
ahojky... No myslím že sa to pomaličky lepší ale to dýchanie je stále hrozné a cítim strašné tlaky keď vstávam z postele alebo keď sa po niečo zohnem. Na bok si lahnúť nehrozí...
Ja by som bola rada keby mi ju brali aj každý deň - sa mi neuveritelne ulaví potom 🙂 Ale Války hovoril že čím častejšie by mi ju brali tak tým častejšie by sa tvorila 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre