• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
Baby, tak uz mi volali a ako som predpokladala, krv negativna. Takze, ideme do dalsieho boja....a musime len dufat, ze RAZ to vyjde....

Bobi, tebe velmi drzim palce :wink:
10. sep 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 Bobi, držím palce! Ja som bola tiež v sobotu, ale 3 týždne dozadu... na 1. OPU...zvláštny pocit to bol, dobrý, taký nádejný...Aj vieš koľko folíkov máš? Ja som nevedela a o to väčšie bolo moje prekvapenie...(12 oocytov som mala)

@bibi24 Bibi :frowning2: ...tak teda predsa. No, bojujeme ďalej....
10. sep 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 ja tiež neviem koľko mám folíkov, len viem, že sú, a že sú vraj pekné, tak uvidíme :sweat_smile: a vám to nevyšlo alebo ako ti to dopadlo? kedy si potom mala ET keď v sobotu OPU?
pozdravujem všetky všetky babulky :slight_smile:
10. sep 2010 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 V sobotu poobede po odbere na oocyty pustili spermoňov :sunglasses: , ktorí boli velice šikovní, lebo oplodnili až 11 vajíčok, 5 hned zmrazili a 6 nechali sa vyvíjať. To som sa dozvedela v nedeľu ráno, volali mi z labáku asi o 9 hod., skoro som odpadla, že futbalová 11 :grinning: . No, ale z tých 6 sa len 2 vyvinuli do 7 bunk. štádia a tie mi vkladali v utorok, teda na 3. deň po OPU. Ale žiaľ sa neujali :frowning2:
10. sep 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 mojka, tak to ma mrzí... uvidím ako dopadneme my :pensive: a idete na ďalšie???
10. sep 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 kedže máme ešte tých 5 mrazáčikov, Dr. povedal, že je to na dve KET. DÚFAM, že aspoň z jedného z nich bude naše bábetko...(ale najradšej by som dve :slight_smile:)
10. sep 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 no drzim palce, daj vediet, ako si dopadla:slight_smile: tak uz ide do tuheho:slight_smile:
10. sep 2010 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3
ahojky,držím palčeky :wink: Aj my sme mali tak ako Holly74 vklad na 3 deň po OPU :slight_smile: Myslím že je to štandard a dlhšie je to už PK :slight_smile:
11. sep 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 vsak za odpoved a pre to umele oplodnenie sa asi rozhodnem do noveho roka vsak uvidim
11. sep 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaj ked citam tie vase spravy az mi je do placu tak sucitim s vami vsetkymi nech vam to vsetkym vynde ale mate pravdu niektore ani nevedia ako k tomu dojdu a maju ja hovorim ze tento svet je nespravodlivy taka co si to zasluzi a chce to taka nic a hentake ......no nemam slov ale len ta to pochopi co to prekonala a co si to zaziva budte silne vsetky aj ked to nie je lahke niekedy aj ja si to vravim ale niekedy to nejde
11. sep 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura @sneznicka @holly74 ahojte mojky, tak už som domka, som v pohode, len sme dost dlho čakali na doktorku, robila mi to nakoniec Petrová... trošku ešte mám bolesti, tak ale dúfam, že to len po tom zákroku a OHSS nenabehne :confounded: no máme len 4 vajíčka, tak uvidíme, či sa niečo ujme :unamused: spermijky máme dobré,takže budú oplodňovat klasicky, zajtra budem vediet viac... no ďakujem všetkým za podporu :wink:
11. sep 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3
ahojky :slight_smile:
Neboj, bolesti prejdú :slight_smile: Síce ja som bola rozbitá viac po OPU ako po laparke :confounded: Aaaale to prejde. Len pekne ležkaj a nech ťa mm obskakuje :grinning:
Jasné že sa vajka oplodnia, neboj. Musíš im veriť :wink:
11. sep 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura si zlatá, ďakujem, celý den som v pyžame a užívam si oddych :wink: ja dúfam, že aspoň jedno zabojuje :unamused: prajem pekný víkendík...
11. sep 2010 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3
jedno???? Uvidíš že zabojujú všetky :wink: Daj zajtra vedieť čo a ako :slight_smile: Aj ideš mať PK alebo ideš v utorok na ET? Ale asi pôjdeš hneď na ET keď sú len 4,že?
11. sep 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura moja, bodaj by si mala pravdu :slight_smile: o PK nám nič nehovorili, kedy ET mi povedia zajtra, tak dúfam, že sa bude konať :wink:
11. sep 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24

ahoj neboj urcite to vyjde, nam to vyslo na 4 pokus
11. sep 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby,
nesmiete sa stresovat, nam to 3 krát nevyslo. 4 pokus bol uz uspesní dnes sme uz v 9 tt.nebojte ISCARE je perfektný, vsetci doktori i sestricky su tam super.
11. sep 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 ahoj, no super, mne sa zda, ze take tie 4 az 6 vajicok je najlepsi pocet, aspon aj moja doktorka tak vravi. Tak teraz uz len sup dve embrijka a dva tyzdne cakacka:slight_smile: nakup si knizky, napoziciavaj dvd, oddychuj a len zlahka nieco rob:slight_smile: No nech to teda vyjde, nech mame na tejto stranke co najviac pozitivnych sprav:slight_smile:
12. sep 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eva76 no, to si nas velmi nepotesila, ze az na 4. pokus:slight_smile:, ale tak to asi naozaj je. Myslis, ze je to len vec nahody alebo mas pocit, ze tento "vydareny" pokus bol o niecom inom? Ze Ta injekciami nejako inak nastavili alebo ze viac oddychujes alebo...? Ved daj nejake skusenosti:slight_smile:
12. sep 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 Bobi, ahoj, ako dnes? Dúfam že bolenie bruška prešlo, ja som to tiež mala a trvalo to 1 deň. Už máš správy z labáku? Držkám moc palce.
@eva76 Evi, ahoj, pridávam sa k Snežničke :slight_smile:, dodaj nám podrobnosti.
Mne dr. furt hovorí, že to či sa emryjko ujme je otázkou prirodzeného výberu, že je to v ľudskej rase tak dané, že až aj pri normálnom počatí 4 oplodnené embryá z 5 neprežijú viac ako 14 dní - teda príde ms a žena ani nevie že bola "tehotná" ..no a pri umelom oplodnení je to tak isto, s tým medicína nevie nič robiť....
12. sep 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby da sa zavolat Valkymu a po telefone skonzultovat lieky? nezvladam tu davku metforminu co mi predpisal - v sobotu doobeda a vcera v noci mi bolo strasne zle-bolest hlavy,na vracanie,slabost.... ale polovicna davka mi nevadi... :sweat_smile: :confused:
13. sep 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko Kati, vyskusaj a uvidis, ci sa da. Kazdopadne, ja som s nim raz tak hovorila, tiez mi nieco bolo nejasne, tak mi ho spojili. Dobre vybav :wink:
13. sep 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko nemal by to byt problem, s marsikom som takto riesila niekolkokrat. drzim palce :slight_smile:
13. sep 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky babule,skusim tam zavolat okolo desiatej-lebo tie vedlajsie ucinky boli dost neznesitelne... skoro sme pohotovost volali.... som sa bala... :unamused:
13. sep 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3
ahojky. No čo je s tebou? Dúfam že je všetko v poriadku...
13. sep 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 aj ja dufam,ze je vsetko ok... :confused:

volala som Valkymu ale ma dovolenku,ale sestricka ze da kartu doktorke a ta mi zavola... :slight_smile:
13. sep 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, ďakujem vám za podporu :wink: nemala som prístup na net, tak sa vám ozývam až dnes... už sme doma, zo 4 vajkuliek sa nám oplodnili 3, dve už máme v brušku :dizzy_face: jedno nám možno zamrazia, ak bude dobré, vraj sa pomalšie delí, tak si v piatok máme zavolať... tak držte palčulky :wink:
a tu čo nové? idem kuknúť...
14. sep 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko hej, Valky má dovolenku, mne robila OPU Petrová a ET Dr. Harbuláková... 20.9. sa má vrátiť
14. sep 2010 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bobi3 a aky bol OPU a ET?
14. sep 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katkaajurko no OPU úplne v pohode, po narkoze som bola trochu mimo, ale ináč ok, večer som už varila puding :grinning: ET bolo horšie, ja mám obrátenú maternicu a akosi nižšie položenú a tak mala Dr problém... bola som na koze aj pol hodinu a dosť to aj bolelo, ale sestričky boli skvelé, aj Dr, hlavne, že mimískovia nakoniec v brušku skončili :wink:
14. sep 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok