ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
17. dec 2010

Baby, tak ani druhy KET pravdepodobne nevysiel. Som 10. den po, robila som si dnes test a je negativny ☹

holly74
17. dec 2010

@bibi24 Bibi, nebláázni.... ☹ ☹ ☹ Tak som verila, že Ti to vyjde.....je mi to moc ľúto...veľa síl na zvládnutie toho Ti prajem...

bibi24
17. dec 2010

@holly74 No, vidis, co uz ☹ Ty mas este mrazacikov? Ja idem v stredu za Dr sa poradit, ze co dalej, uvazujem nad softom.

holly74
17. dec 2010

@bibi24 Áno ešte dvoch, chystám sa na ket v januári...priznám sa Ti otvorene, že keby to vyšlo teraz tebe, bolo by to veľké povzbudenie aj pre mňa že to druhé ketko vyjde... Nad softom rozmýšľaš kvôli ohss?

sakura
17. dec 2010

@bibi24
to nieeee 😒 Ale ešte nevešaj hlavu..... Ja dúfam že sa tam tá druhá čiaročka objaví....

bibi24
17. dec 2010

@sakura Myslis, ze sa este moze objavit? Ved uz som bola dnes 10. den po. Ja uz tomu neverim. Uz som to dnes uzavrela. ☹

sakura
18. dec 2010

@bibi24
ja neviem.. Ja som mala na 9-10 ducha - to som ozaj musela pozerala cez okuliare.. Ale môj drahý na to teste nič nevidel....Až na ten 11 deň ju bolo vidieť o trošku viac....
Ako nechcem ti dávať zbytočne nádej ale stať sa môže všeličo.... 😵

jaja1118
18. dec 2010

-ja som mala ducha az na 13.den po ET-no a Radka ma dnes rok a 5 dni.....
drzim palce vsetkym snazilkam.....

zojec
18. dec 2010

@jaja1118 😉 boze ale ten cas letiiiiiiii , ved len teraz sa narodila 😀

bibi24
18. dec 2010

@jaja1118 Tak to gratulujem k rociku 🙂 A testovala si aj skor, ci len na 13.den? Lebo, ak si skor netestovala, tak nevies, ci by tam, ciarocka nebola aj skor. 😉

jaja1118
18. dec 2010

@zojec no Barborka je uz riadna baba.... 😉
sem tam vas kuknem...
pozdravujem

jaja1118
18. dec 2010

@bibi24 -testovala som asi od osmeho dna-kazde rano o 6:00 no a 13.den bol tiez bez //....tak som to vzdala uz uuuuplne-isla som dalej spat .test som nechala na stole a o osmej ma zobudil naradosteny muz -ze ved su tam // 😉

jaja1118
18. dec 2010

@zojec -tiez uz riadna baba 😝

bibi24
18. dec 2010

@jaja1118 Tak to bolo teda riadne prekvapenie, ze az na tolky den 🙂 A este si pamatas, ake stare embryjka ti vkladali? Mne dve - 5 a 6 bunkove, stare boli 3 dni. Vraj pekne a dobre, na to, ze boli rozmrazene.

zojec
18. dec 2010

@jaja1118 strasne rychlo to leti... moj mm uz o surodencoch rozmysla.. este mame 7embryok.. tak hadam o rok pojdeme pre dve z nich 😉
@bibi24 nehadz este flintu do zita.. 😉 este to nemusi nic znamenat... treba verit a pozitivne mysliet.. 😉

deni_h
19. dec 2010

@rastak Zatiaľ sme u nej boli len jeden krát - naša úplne prvá návšteva v centre. Na základe toho by som povedala že je úplne fajn. Je veľmi milá, keď sa človek spýta, dá dostatočnú odpoveď.
Zatiaľ nám spravili len pár vyšetrení z krvi a teraz čakáme na výsledky z genetiky. budúci týždeň asi ešte stihnem aj hormonálnu hladinu - ešte pred sviatkami. Tak zatiaľ sme sa dostali len sem : )

fibi21
19. dec 2010

baby prosim koli comu sa robi ta genetika a kedy by sa mala robit ? nam ju nerobili ...budu nam ju este robit ? ci nemusia ....som z toho jelen

aduskatt
19. dec 2010

@fibi21 nemusia.nam ju nerobili........teda zatial

sakura
20. dec 2010

@fibi21
Nám ju robili 🙂 Zisťujú ti tam či máte v poriadku chromozómy...Ale myslím že to nerobia každému 🙂

mamartinka
20. dec 2010

Nam ju tiez robili a navrhla nam to sama Tazberikova aby sme si este to dali spravit.Nakolko sa stale nevie kde je okrem toho polipa chyba ked sa nam stale nedari.A vsetko mame dobre.Uplne vsetky vysledky.Aj Hormonalny profil mam na 1.

bibi24
20. dec 2010

Hlasim, ze krv negativna. 😔

mamartinka
20. dec 2010

Pozrite.Co by sme zato dali ze?Ale aspon ze ju nezmarnila alebo nieco podobne. http://www.cas.sk/clanok/187723/slavka-z-hniezd...

holly74
20. dec 2010

@bibi24 😔 😔 😔 ... pôjdeš neskôr teda na ten soft?

bibi24
20. dec 2010

@holly74 No, ja by som chcela, uvidim co povie Valky. V stredu za nim idem, tak sa popytam, aky je dalsi postup, ci mozem skusit ten soft, atd.

matahacik
21. dec 2010

@rastak..velmi pekne dakujem za povzbudenie, tak to som rada ze su tu aj moje rovesnicky, moc drzim palce a zelam krasne vianoce
@holly74....dakujem 🙂
@fibi21..dakujem, tak verim ze sa skamaratime🙂))27.12 idem k nemu uz pre nejake lieky...., sice nam moj partner vybavil aj konzultaciu v BRNE...asi sa pustime do uspesneho boja tu v Blave

Dievcence zelam Vam vsetkym krasne Vianoce, vela elanu , pohody a hlavne same mile a pekne prekvapenia...

mamartinka
21. dec 2010
holly74
22. dec 2010

@bibi24 Tak daj vedieť, čo ti povedal...
Dievčence, všetkým prajem krásne a spokojné Vianoce a v novom roku nech nám všetkým vyjde to po čom najviac túžime. 😉

bibi24
22. dec 2010

Baby, co mi povedal? Skoro som odpadla. Uz sme preberali dalsiu stimulku, ked povedal, ze ma este pozrie. A uz som videla, ze sa mu nieco nezdalo na tom sone. Tak sa ho pytam, ze co sa deje a on ze podla utz ste tehotna. A uz to potom islo rychlo, zobral mi krv a spravili ten rychly klasicky test (ocikavaci), ale pouzili krv a vysli 2 palicky 🙂 Podrobny rozbor bude az zajtra. Takze v pondelok som mala hcg len 3 co sa povazuje za negativne a dnes toto. Dr. mi povedal, ze kludne mohlo byt este skoro, ze odporuca test az na 15. den. V utorok mam dalsiu kontrolu.
Takze som v strasnom soku, neverim. Ale zatial to vyzera tak, ze som tehotna. 🙂 Pevne verim a budem sa modlit, aby sa to udrzalo a vyvijalo dalej 🙂

holly74
22. dec 2010

@bibi24 Ty kokso , Bibi!!!! 😕 😕 😕 To by bola super správa...Kiež by sa to potvrdilo...najkrajší darček pod stromček!!!! Držím moc silno palčeky !

sakura
22. dec 2010

@bibi24
jeeej Bibi supeeer 🙂 Ja som vedela že budete mať krásny darček pod stromček, tešííííím a držím palčeky 🙂 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre