ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

bibi24
13. jan 2011

@holly74 @kaciatko81 Baby, tak to presne je. 😀 Ja som tiez myslela, ze dojde ako zvycajne (mavam troska dlhsie cykly, okolo 30 - 33), mala som este kopec planov a ze zaciatkom februara zacnem stimulovat. No a ci som nemala ovulu uz na 13 dc?? To som este v zivote nemala a tym padom pride mrcha ovela skor. 😠
To telo si robi co chce...darmo ja nieco planujem 😀

aduskatt
13. jan 2011

@sssilvy nemam problem sa jej na to spytat......resp zistit, ci a dokedy tam Valky ostane🙂

aduskatt
13. jan 2011

@bibi24 ja sa na ten odchod spytam priamo doktorky, ona bude vediet asi tiez

mili78
13. jan 2011

ahojte babenky....no dufam, ze ten pan docent neodide teraz ☹ .... 21.januara si idem po lieky a potom zacinam stimulovat....som sa nádejala, ze mi to bude robit on... ☹

aduskatt
13. jan 2011

@mili78 to urcite este bude tam🙂

matahacik
13. jan 2011

@holly74 ..no ja si tiez mylsim ze neodidte..len proste je taky nadsenec ze si chce vychovat svoju novu generaciu spolupracovnikov...ono totizto to tak byva ze vsetkych co si dobre vychoval , tak odisli a robia sefov v inych centrach...urcite tam ostane, ved sme si konecne na poslednom vysetrenie na seb azacali zvykat🙂)))))a aj koli nemu som sa teda potom rozhodla ze prve IVF dam urobit unho, a nie hned v Brne..aj ked mi milion ludi co sem na modreho konika chodia, doporucovali hned brno☹urcite my vsetky co k nemu este patrime budeme mat tento rok aj mimi.....a potom sa teda moze s nami uz rozlucit, no nie🙂))mal by pekny darcek tolko novych miminiek🙂))) 😉

matahacik
13. jan 2011

@bibi24 veru veru bibi24 ma pravdu nerobme hned paniku 😀

aduskatt
13. jan 2011

@matahacik to hej🙂))nabeton este v lete bude v ISCARE, vcera som tam bola a na leto sme sa dohodli, a nespominal, ze nebude

matahacik
13. jan 2011

@aduskatt 🙂)))

sssilvy
14. jan 2011

@matahacik
@aduskatt ............presne..........aj ja si to myslím. Matahacik, pekne si to napísala 😉

mamartinka
14. jan 2011

Ahojte baby.Nejdete niektora 19 do Iscare okolo 9.30 Tak pocujte toto.Dnes volam Tazberikovej.Pomaly nevedela o co ide.Ze sa pozrie do karty a zavola mi naspet.Som jej vravela ze sa jedna o polip a ze to nevislo ked mi to chcu robit cez MS.A ze tam mame vlozene peniaze ci to moze byt na februar tam este.Tak minule som potrebovala kopec papierov ci ma mozu uspat.Aj uspali a nic sa nedialo.Dnes mi viete co povedala?Ze v stredu toho 19 tam mam na 09.30 prist a ze to akosi u nej ambulatne skusi spravit.Vobec neviem co si mam o tom mysliet.Sme uplne ze sokovany a nevieme co dalej z manzelom.Tak ma uspali a nic a teraz sa to da aj ambulantne?Nechapem co tym mysli a vobec nevieme ci nas Tazberikova len za nos stale vodi alebo co.Akosi k nej stracame doveru. ☹ Co mame robit neporadi niektora?A este vtedy povedala ze to skusia pocas MS a teraz ze to nevadi ci bude alebo nie MS.Ja uz fakt neviem a sme uplne zufaly oby dvaja.Ci sa nato vykaslat na vsetko a spitat sa mojho gyn ci by ma neako neliecil on alebo ja fakt neviem a som uz v koncoch.Sa nam zda ze nas uz len za nos vodi. 😖 Ach jo.

kaciatko81
14. jan 2011

@mamartinka neviem ti poslat ip, skusim z domu

mamartinka
14. jan 2011

@kaciatko81 Dakujem 😉

mamartinka
14. jan 2011

@kaciatko81 co si mi chcela napisat?To sem zrazu nikto nepise?Kde ste vsetky.

kaciatko81
14. jan 2011

@mamartinka az teraz som prisla domov, idem ti skusit poslat tu ip. v robote mi to nechcelo zobrat a skor som sa na pc nedostala.

kaciatko81
14. jan 2011

@mamartinka neviem sa dostat na internu postu ☹ a sem to nechcem pisat 😒 budem skusat. tebe ide ip?

mamartinka
14. jan 2011

@kaciatko81 Ano ide 😉

mamartinka
14. jan 2011

@kaciatko81 Poslala som ti i.p

sssilvy
15. jan 2011

ahojte..............tak už sú to 3 dni po KET a oplodnené vajíčka majú cc 6 dní, tak sa dúfam budú za chvíľu uhniezďovať. Teda mohlo by sa aspoň jedno 🙂 Cítim sa asi takto: v podbrušku ma pobolieva, bolí ma často hlava a chce sa mi spať 😔

mamartinka
15. jan 2011

@sssilvy Gratulujem a drzim palce nech to vide 😉 🙂

sssilvy
15. jan 2011

@mamartinka ............Ďakujem Martinka.............dúfam, že sa to podarí a aj tebe nech to toho 19.-teho dopadne dobre v ISCARE.

mamartinka
15. jan 2011

@sssilvy Dakujem aj ja 😉 🙂

mamartinka
15. jan 2011

@sssilvy A Lukasko je vlastne vas?Zlaty chlapcek.

sssilvy
15. jan 2011

@mamartinka .....áno je náš 🙂 Máme ho z prvého IVF........vtedy sa nám z 3 oocytov oplodnilo len jedno a to je Lukáško.

mamartinka
15. jan 2011

@sssilvy No tak aspon jedno uz mate 🙂 Ja uz by som aj za to 1 bola rada.Som akurat manzelovi hovorila nedavno ze budeme niekedy radi aj za jedno asi.Ale clovek nikdy nevie.

sssilvy
15. jan 2011

@mamartinka ......Neboj myslím, že aj tebe raz bude také malé robiť radosť 😉

mamartinka
15. jan 2011

Snad raz.Musime len dufat a verit. 😉

aduskatt
16. jan 2011

@mamartinka to co je za lekarku, ze nejako to skusim?☹

aduskatt
16. jan 2011

@sssilvy tak to znie slubne tou unavou🙂 drzim palciska

mamartinka
17. jan 2011

@aduskatt To som ja napisala ze to neako skusi.Ona mi len povedala ze mi to spravi ambulantne.A nasla som este 2 temy mojmu asi podbne,tak uvidim ci aj mne to tak bude chciet spravit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre