ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

zlatanka30
27. jan 2011

@majka21 tebe nechceli zacat stimulku s cystou?v ktorom car?

majka21
27. jan 2011

O.k. nemko, ja viem, aj ja by som bola len taká netrpezlivá. Držím ti palčeky, nech ti to vyjde a všetko dobre dopadne už konečne po tých sklamaniach. 😉
Vždy keď niečo najviac chceme, nevyjde to. Prečo je to tak?

Bolo to v iscare, bola velká na to, aby sa mohlo začať. Vyjadrili sa k tomu tak, že to nemá význam.

nemko
27. jan 2011

@majka21 dakujem a podobne, snad nam to tu uz tento rok vyjde vsetkym - kazda si zasluzime byt mamou 🙂

bibi24
27. jan 2011

@sakura Ano, od pondelka 😵 Aj ja verim, ze snad 😉

kaciatko81
27. jan 2011

@majka21 tak to verim, ze sa nechces unahlit. verim, ze sa rozhodnete spravne, a ze sa konecne dockas 😵
@zlatanka30 mne sa v iscare stalo to iste. cysta mala 4.5cm a dr povedal, ze nemozem stimulovat, vraj by mohla este narast. ze sa to jednoducho nesmie. preto vzdy koncom cyklu, resp.1-2dc sa chodi na sono.
@nemko tak to je neprijemne. si pamatam situaciu spred roka... dali sme ziadost, prehovorila som dr na este jedno iui, bolo z neho geu, medzitym dr odisiel z iscare... a presiel skoro rok a ta ziadost tam stale sedi... ale ubehlo to relativne rychlo a myslim, ze som taka nejaka vyrovnanejsia 🙂
@bibi24 🙂 tak ja ta nestihnem, ale snad sa coskoro pridam 😉

little_miracle
27. jan 2011

@bobi3 ...to je oslabená imunita následkom tehu - veľmi častý jav 😲 .........fazuľka si z teba cucká čo jej treba.......tak šup do postele liečiť sa, nech sa to nezhorší !!!
Ale môžeš brať homeopatiká - na hrdlo je vynikajúci Homeovox - ja ho beriem bežne, aj keď nie som tehu 😅

bibi24
27. jan 2011

@kaciatko81 Nooo, skoda, ze sme nesli spolu do toho. Ale keby sa podarilo, tak to nevadi, nie? Bude len mesiac rozdiel 😉 Hlavne, aby to uz vyslo. Modlim sa za to.

mili78
27. jan 2011

ahojte...takze prva injekcia je v brusku 😉 v pondelok idem na kontrolu...nebudete tam nahodou niektora? 😅

bibi24
27. jan 2011

@mili78 No ako injekcia? Ze to nic nebolo? 😉 Co to vlastne pichas?
Mozno ja budem, ale neviem isto. Idem v sobotu a mna sleduju castejsie, takze mozno kludne pojdem aj v pondelok. Dam vediet 😉

mili78
27. jan 2011

@bibi24 ...nie, nebolo to nic 🙂 picham Bravelle...tak mozno sa tam stretneme 🙂

diankas
27. jan 2011

baby (mozno je to stupidna otazka, ale...☹ ) neviete nahodou za ako dlho vedia povedat vysledok z odobratia krvy, ci ste, alebo nie ste tehotna?dakujem

bibi24
27. jan 2011

@diankas Zvyknu volat na druhy den, ale stalo sa mi uz aj to, ze volali este v ten isty den ako mi krv odobrali (okolo obeda).

aduskatt
27. jan 2011

@diankas test trva cca tri hodiny

diankas
27. jan 2011

@aduskatt jeeej dakujem, si zlata..🙂

diankas
27. jan 2011

@bibi24 dakujem dakujem dakujem 🙂

aduskatt
27. jan 2011

@diankas nemas za co.........len zalezi od toho, kolko testov robia a kolko casu maju ti zavolat 🙂

aduskatt
27. jan 2011

@diankas netrpezlivo ocakavas?🙂

diankas
27. jan 2011

@aduskatt jaj, no ja sa zatial dopredu informujem...este mam tyzden....uf...tak som zvedava...aj ked nemam z toho dobry pocit...tak sa necham prekvapit...

aduskatt
27. jan 2011

@diankas tak ti budem drzat palce🙂

diankas
27. jan 2011

dakujem krasne....🙂 napodobne...

aduskatt
27. jan 2011

@diankas no ja sa este nacakam

diankas
27. jan 2011

@aduskatt no to cakanie a neistota je teraz asi to najhorsie, ale tak musime dufat, ze sa nam to podari....🙂 zatial sa mozes tesit z tvojho prveho dietatka....🙂

aduskatt
27. jan 2011

@diankas to sa tesim🙂) a dufam, ze sa snad po rokoch dockam aj druheho🙂 len to nevyzera zatial velmi jednoducho, ale bojujeme

bobi3
28. jan 2011

@little_miracle asi áno, no dnes už som na tom lepšie, nasadila som si homeopatiká od Valoviča (možno poznáš) a zdá sa, že pomohli... dnes som ešte v robotke, no po obede pôjdem pekne šupky dupky do postieľky 😉 a ďakujem 😵

kaciatko81
28. jan 2011

@bibi24 jasne, ze nevadi a presne ako pises, hlavne, aby to uz vyslo...
@diankas ak ti beru krv v piatok, volaju este v ten den, ak ti ju beru v iny den, tak volaju az na druhy den. ale tiez sa mi stalo, ze mi volali este v ten den 😉 drzim palce 🙂

nemko
28. jan 2011

caute babule, neviete ci v Iscare robia bakteriologicke vysetrenie ejakulatu????

bibi24
28. jan 2011

@nemko Ahoj nemko, fuu, to netusim teda. Ale skus tam priamo zavolat. Bud sestrickam, alebo embryologom, hm? 😉

kaaaty
28. jan 2011

@jaya47 Ahoj ako pokracujete v Iscare?

adena13
28. jan 2011

ahojte,ani som si nevšimla túto tému.je mi veľmi blízka,nakoľko som chodila cca 7 rokov po umelých oplodneniach.odborníkov poznám hádam z celého slovenska no 2 roky som chodila aj do Iscare k Dr. Maršíkovi a bola som s ním veľmi spokojná.Veľmi milý a ohľaduplný človek..🙂

kaaaty
28. jan 2011

@aduskatt ahoj ako sa vám dari v Iscare? Pýtam sa lebo čítam že si dostala len hormonálnu liečbu a skúsate prirodzene. Aké lieky máš? Ja som tiež čakala niečo podobné ale dr povedala že prirodzene to nepojde...jemne mi už naznacila ivf ale že mohlo by sa skúsiť aj iui.. som z toho prekvapená... ale asi mam dosť na prd výsledky hp ked takýto postup...aspoň že bojovníkov mame v poriadku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre