• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

15. mája 2017 
@bibi24 ked tam pojdeme na test "prezivania" tak sa nato opytam, ked to budu robit tak stimulku odlozim, uz to chcem mat komplet a kazdy den najdem nieco nove :grinning: :grinning: :grinning:
28. jan 2011 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko A ved vy ste mali dobry spermio, ci nie? :confused: Sa mi zdalo, ze ano. A co je to prosim ta ten test prezivania, to pocujem prvykrat. Dik :wink:
28. jan 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...jedna otazocka na vas, ktore uz mate ivf za sebou....stimulacia trva cca 10 dni...odber je kedy? na ten 10 den? a vklad? :confused:
28. jan 2011 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty to mam aj ja na prd, dovodom toho, ze IVF sa posunulo je to, ze uz mam jedno dieta, tak lekar chce skusit hormony.zatial mam clostil a utrogestan
28. jan 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
poprosila by som vas o odpoved,
idem na druhe ICSI do ISCARE BA, ale zo zdravotných dôvodov manžela musime na určitu dobu odložiť. Žiadosť o umele oplodnenie už máme schválenú vo VŠZP od decembra 2010. Neviete koľko je platná žadosť?. Volala som do poisťovni ale presnou istotou mi nevedeli povedať, povedali mi že do 3 mesiacov, potom že do 6 mesiacov. Nevedela som sa dovolať celý týždeň pani ktorá schvaľuje žadosti. V roku 2010 bola platná za 1 rok. Za odpoveď ďakujem pekne,
29. jan 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iaia nám schvaľovali žiadosť VŠZP v novembri a platí 1 rok.
29. jan 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 ahoj...po stimulacii - teda posledny den stimulacie sa vecer o 22:00 podava posledna injekcia....nasledujuci den si uplne bez akejkolvek injekcie (taky ,,oddychovy den,,) a na dalsi den ides na odber - teda 36 hod. po poslednej injekcii...transfer sa robi cca o 2 dni po odbere....
29. jan 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iaia no nam povedali, ze platnost schvalenej ziadosti zavisi od poistovne, ale zvacsa asi vraj max. 1 rok... :unamused:
29. jan 2011 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diankas ... Dianka a ta stimulacia trva 10 dni?
29. jan 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, otazocka...neviete mi prosim povedat ako dlho po transfere musim pit tie hektolitre tekutin? lebo ja uz fakt nevladzem... :frowning2: dakujem
29. jan 2011 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 no ako komu....zalezi na vyvoji tvojich vajicok...niekto ma 10 dni, no napr. ja som mala az 12 dni...
29. jan 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diankas .... aha, lebo co mi dali rozpis, tak je na 10 dni...v pondelok bude 5.ty den stimulacie, to tam idem na kontrolu a asi mi aj povedia co dalej
29. jan 2011 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 a niekomu napr. ako mne, sa pocas tej stimulacie upravuje aj davka injekcii....takze stimulacia je viacmenej individualna...
29. jan 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 tak tak...tie kontroly sa robia kvoli tomu vyvoju a v pripade potreby nasledne aj upravy davok
29. jan 2011 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem krasne za odpovede,
@diankas ....aj ty teraz stimulujes?
@mili78 joooj ja uz to mam takmer vsetko ,,uspesne,, za sebou....som uz po, takze teraz cakam neskutocne 2 tyzdne na to, ci budem, alebo nebudem tehotna...ja som dnes 5 den po transfere...
29. jan 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diankas ...jaj sice ano, ved si to tu pisala :slight_smile: a aj si bola doma po transfere? a robili ti pred vkladom nejake geneticke vysetrenia?
29. jan 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@iaia len pridavam...mne schvalili ziadost v decembri a sestricka vravela ze do polky aprila treba vybrat lieky..
29. jan 2011 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 v den transferu som bola doma, ale na druhy den som uz isla do roboty.. :frowning2: ale ak mozes, ostan odpocivat doma co najdlhsie....lebo musis byt v pohode, bez stresu a nervov, odpocivat a nenamahat sa... :slight_smile: genetiku nam nerobili, ani nam o tom nikto nic nepovedal...len tu som sa o tom docitala...ak ti to hradi poistovna, je vraj dobre si to dat spravit...
29. jan 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt aj pri prvom otehotneni si mala problemy?
29. jan 2011 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty to som otehotnela uplne prirodzene, bez liekov, ale po 5 rokoch, uz sme boli na krv na HP a zrazu sa podarilo..nejaky zazrak:slight_smile:
29. jan 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diankas ahoj, poistovna genetiku nepreplaca, je to suma 880eur za 3 embrya, potom je ta suma za kazde embryo o nieco nizsia, cim je viac embryi, teda napr. 5-6 embryi za cca 1150 eur priblizne... Nam to ponukli, kedze mame obaja po 35ke, zacvakali sme to uz tri razy... ale nelutujem, to co mas v sebe, je takmer 100% zaruka, ze nema ziadne chyby... az na to, ze sa Ti to nemusi ujat... ale aspon nejdes na nahodu... momentalne som 8. den po ET, tak som plna ocakavania.
29. jan 2011 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diankas ... no ved to neviem, ci to poistovna hradi, alebo nie...lebo niekto tu spominal, ze to hradi a teraz vidim, ze tu Sneznicka pise, ze to poistovna nehradi
30. jan 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sneznicka ... ale niekto tu spominal, ze genetiku poistovna preplaca...tak ja teraz neviem...zajtra idem do centra tak sa spytam :slight_smile: apropo, drzim palce :wink:
30. jan 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 genetiku nehradi poistovna:frowning2:
30. jan 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aduskatt ...ale Bobi a Sakura spominali, ze za nu neplatili nic...tak ja neviem potom...ci to robia zadarmo len vtedy, ked su nato vazne dovody... :confused:
30. jan 2011 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mili78 Ahoj, no podla toho aku genetiku myslis. Podla mna ti baby hovorili o dvoch roznych. Jedna je geneticke vysetrenie partnerov, ktore sa robi pred samotnym ivf. Pokial je na to opodstatnie, tak sa preplaca. Druhe je predimplantacna genetika embryi - to sa vysetruju uz oplodnene embrya, ci su geneticky dobre kvality a vhodne na zavedenie. Toto poistovna nehradi.
Inak v pondelok tam idem aj ja. Tak sa mozno vidime :wink:
30. jan 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidim,ze sa bavite o genetike.my chodime do iscare ale do mt a tam nam urobili tiez genetiku.raz za mesiac tam chodi z ba docent ondrejcak,ktory robi genetiku.neplatili sme nic povedal,ze toto vysetrenie preplaca poistovna.a este genetilu nam navrhli oni automaticky ,so ma dost prekvapilo
30. jan 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@diankas Ahoj, a kazali ti pit vodu? Preco? Mala si nabeh na OHSS? Lebo pokial nie, tak tolko vody pit nemusis, zbytocne tym len zatazujes oblicky.
30. jan 2011 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok