ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

annaanna
8. apr 2008

jéééj petka, tak už ideš do toho? držím palčoky, nech sa to dobre vyvíja.

petkaerdal
8. apr 2008

dakujem....no ideme,od zajtra zacnem pichat....

cvirko
8. apr 2008

Linle - ďakujem pekne, trochu si ma povzbudila, bude mi to robiť Doc. Války, som trochu nervózna, keď som si to o ňom prečítala všeličo...dúfam, že mne sadne 😀 A ešte dúfam, že keď to tam doteraz nerobili, že nebudem pokusný králik 😝

linle
8. apr 2008

cvirko - neboj. Určite nie si prvá, ktorej tam budú robiť laparoskopiu. Moje info boli z minulého roka, zhruba pred rokom mi doktorka vravela, že majú v pláne robiť aj tieto výkony a to už odvtedy ubehlo dosť času.

Laparoskopia sa robí v narkóze, takže s Válkym budeš komunikovať asi až keď ti bude vravieť výsledky. Tak sa u neho na všetko pýtaj, on nie je veľmi zhovorčivý. Inak sa o všetko budú starať sestry a pri uspávaní hlavne anesteziologička a tá (ako som už spomínala) bola hrozne milá.

Mne Války robil IUI. Je pravda, že sme toho veľa nenakecali, ale ku mne sa správal v pohode.

cvirko
9. apr 2008

linle - ďakujem, ozvem sa keď budem mať potom 😉
Veľa zdaru 🙂

linle
9. apr 2008

cvirko držím palce, nech si v poriadku. Určite daj vedieť ako si dopadla.

alicag
9. apr 2008

Petkaerdal velmi ti držim palce a nech ti ide všetko hladko do uspešneho konca drž sa 🤐 🤐 🤐 🤐 😵 😵

petkaerdal
9. apr 2008

dakujeeeemmmm...dam vediet v pondelok,ci nieco rastie...pa

gabika24
9. apr 2008

peti, nové foto? pekné... to si kde? ako s tým pichaním? dúfam, že ok... a hlavne, že myslíš pozitívne, o chvíľu už budeš tehuľkovať... 😉
dobrú nôcku... 🙂

petkaerdal
10. apr 2008

ahojky Gabinka,dvojtehulka 😀 ,dneska mam super naladicku,krasne je vonku....
vsetko zatial ok,pichanie je ok,neboli....v pondelok az budem vediet,ci nieco rastie...
to som tu u nas na zamrznutom dunaji...skusala som,ci som sa nezabudla korculovat 😀

mirinda10
10. apr 2008

peti, drzim palceky nech mas peknu urodu

petkaerdal
10. apr 2008

dakujem... 😀

gabika24
10. apr 2008

ahojte.
peti, tak všetko ok, tu máš vyškerené tehu vírusy, tak chytaj 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
srdiečka bili obom bábätkám o106 😉

saxo
11. apr 2008

caute babenky, tu je uz teda par dni pekne mrtvo. co ste vsetky tehu? 😉 (ved bodaj by)
ja mam zas taky problem, ze mne uz cca 8 dni meska. no to by bol teda pekny paradox, ked netrpezlivo cakam na schvalenie ziadosti, co? 🙂 🙂 🙂

mirinda10
11. apr 2008

saxo, to je vzdy tak ked nepotrebujes mrchu tak pride a ked treba tak treba na madam cakat ☹

aj mne sa asi posunie mrcha mam 16DC a ovulka nikde takze moj krasny cyklus 28 dni tento mesiac nebude a ja som uz chcela za 2 tyzdne papkat estrofem na KET no vidis to je zivot ale dufam, ze pride

a nie si nahodou tak tehu ked tolko meska, merala si si BT ak je vysoko tak urob test mozno tam budu //
nikdy nevies

ulrika
11. apr 2008

sao, no aj ja práve nato mylím či to nebude s dvoma // to tak býva vždy ked to nečakáš 🙂 to by bolo super čo?

saxo
11. apr 2008

no praveze som si dnes kupila test, ale pockam do nedele - lebo skoda znicit test (uz som ich tolko pominala ze az 🙂 ) ja vraj nemam asi ovulaciu, lebo len sem tam mam nejake vajicko, takze by to bola dost velka nahoda, aj ked nikdy nevies. ale bolo by mi to strasne smiesne ked cakam na ivf, no nie? 😀 😀

saxo
11. apr 2008

a ta BT? to som nikdy nerobila, kolko ma asi byt? nad 37?

mirinda10
11. apr 2008

saxo, su aj pripady ked na IVF nic a potom prirodzene mozno je menej stresu nakolko uz cakas na IVF a si mozno kludnejsia ale rano si zmeraj BT a uvidis ak nie tak v nedelu urob test a hotovo zazraky sa deju kazdy den.... tak preco nie u teba

ulrika
11. apr 2008

presne tak zázraky sa dejú možno si tvoje telo oddýchlo a jedno ti dorástlo
a do nedele ti želám pevné nervy ja by som to nevydržala a kolko ti už mešká?

saxo
11. apr 2008

mirinda to mas pravdu. ved ked sme doteraz snazilkovali, tak nohy zadok podlozeny, nohy hore a tak.... a teraz ked mam ist na ivf tak ho mas vidiet, nic z toho uz nerobim a nemyslim vobec na to. aspon bude sranda, ze keby... 🙂

saxo
11. apr 2008

ulri, 8 dni.

saxo
11. apr 2008

inak si pamatam, ze som minuly rok bola na utz, lebo mi nechcela skoncit mrska a doktor, ved vy tu mate zabudnute velke vajicko. no teda! a este v den ked mi skoncila ms, tak na utz, ze vy ste v druhej polovici cyklu, lebo tu mate vela vajicok. tak si mam teraz vybrat. 😵

mirinda10
11. apr 2008

to vies niekto otehotnie pocas mrsky, niekto par dni po aj moja sesternica otehotnela na 8 den to je zivot

ulrika
11. apr 2008

no 8 dní to je už dost tak budeme držat palce a daj vediet

ulrika
13. apr 2008

ahojte! saxo ako sa máš? čakáme na dobrú správičku 🙂

saxo
14. apr 2008

babenky, zle cakate na dobru spravicku. hovori sa tomu plany poplach. v sobotu rano to prepuklo ☹ takze v schvalovani ziadosti na ivf sa stale pokracuje. kurnik sopa aj tak, lebo tento tyzden je uz 4-ty a malo by to byt schvalene a nikto sa mi neozyva. ta baba v kancli mi povedala, ze mi bude volat. ci jej mam verit, neviem. tak zatial sa drzte aspon vy. paaa

mirinda10
14. apr 2008

saxo, zavolaj tej babe do kanclu mozno zabudla stale tam niekoho ma to je moja rada, ked nieco chcem stale musim niekoho nahanat

saxo
14. apr 2008

mirinda, veru mas pravdu. ona je teraz isto na obede ked mi nedviha a musi sa silno napapat ked je tolka..

adinam
14. apr 2008

Ahoj saxo,neviem,či si už zistila niečo,ale mne hneď volali z recepcie,že mám schválenú žiadosť a na druhý deň mi to prišlo aj poštou z poisťovne/dovera/.To je moja skúsenosť. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre