ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mili78
11. feb 2011

@andysok ... no neopytala, ved mi len povedala, ze zajtra vklad o 9-tej a hned mi priala pekny den....ja sa bojim tam znovu volat 😀

@nemko .... no to je uzasne...dufam, ze zajtra nebude meskat :D

andysok
11. feb 2011

@mili78 ty si teda......ja som sa tiez bala a volala som muzovi nech zavola 🙂 a zavolal on chichichcichi

kaciatko81
11. feb 2011

@nemko nic sa nestane... ja som takto vybrala v oktobri a na ivf som zatial nebola. ziadost mi konci v marci. vraj ak nestihnem, tak sa to da preschvalit-lieky a zakroky su zvlast. nad cim rozmyslas?
@mili78 drzim palce na zajtra 😉

nemko
11. feb 2011

@kaciatko81 tak super 🙂 este si to buduci tyzden preverim v poistovni , ale dakujem

kaciatko81
11. feb 2011

@nemko nemas za co... chces to odlozit?

nemko
11. feb 2011

@kaciatko81 nie nechcem 😉 😉 😉

kaciatko81
11. feb 2011

@nemko a?

nemko
11. feb 2011
holly74
11. feb 2011

@mili78 Mili držím place na zajtra!!!!

mili78
11. feb 2011

dakujem vam babenky 😅

andysok
11. feb 2011

@mili78 tfuj tfuj tfuj 😉

eva76
11. feb 2011

@lowee
Ahoj, ano som v tom a uz taháme 31 týžden. Budeme mat chlapceka. Podarilo sa nam to na 4 krát. Strasne sa tesíme.

lowee
11. feb 2011

@eva76 GRATULUJEMMMMMMMMMM 🙂 🙂 🙂 TO JE RADOSTI .... CO ??? ZE SA PYTAM 🙂)) A AKU EMTODU STE MALI?

bibi24
11. feb 2011

@eva76 Evi, na 4. vklad, alebo 4. ivf? Vdaka 😉

mili78
11. feb 2011

@andysok ...chi 😀 dakujem

lowee
11. feb 2011

prosim vas kto tu , metodu ivm?zaujima ma ked sa to prvy krat nepodari po akom case -odstupu mozem ist na dalsie ekd udem mat zamrazene? dakujem ... 😖

lowee
11. feb 2011

@lowee este sa opytam kto ma pco s vas? liecite ho nejako mne doktor povedal , ze s tymto pco sanic neda robit a na internete je pisane ze by sa mal liecit ako to je ? prosim vas napiste ...

kaaaty
12. feb 2011

ahojte baby chcem sa vas popytat ....mam pco, zvyseny testosteron {este musim ist na IR}, a moje telo vytvara protilatky proti spermijam ☹ ...priatel je ok....Teraz uz mesiac beriem Diane 35 a Prednison...mame skusit IUI alebo ist rovno na IVF?....kolko trva schvalenie ziadosti na IVF? na IUI nepotrebujem mat schvalene ziadne papiere? Vopred dakujem za vase nazory 🙂

mili78
12. feb 2011

ahojte babenky...takze vlozili sme dve 8 bunkove embrijka...zvysne 3 zostali len na 2 bunkach 😢 este im vraj dame sancu do pondelku...fnug 😢 a na tie dve 8 bunkove mi embrilogicka povedala, ze je to tiez malo, ze uz mali byt aspon 2O bunkove ☹

simonini
12. feb 2011

@lowee povacsinou sa to lieci HAK, ale to prave vtedy, ak neplanujete babo.

kaaaty
12. feb 2011

@mili78 ahoj neboj budu ok az teraz sa predsa dostali do prostredia ktore je pre nich najlepsie 🙂 ...teraz len oddychu a hlavne mysli pozitivne...aby vedeli ze ich ocakavas 🙂 ...kto ti ich vkladal?

kaaaty
12. feb 2011

@lowee mne prave dr. dala hak Diane 35 beriem uz druhe balenie ale bez prestavky od 15.1. zacala som popri tom spinit tak povedala ze mam brat dve tabletky kym neprestane spinenie....vraj uz vajecniky vyzeraju lepsie...

mili78
12. feb 2011

@kaaaty ....no ved oddychujem...aj sa im prihovaram 🙂 dufam, ze im neublizila cesta vlakom domov...nas natriasalo 🙂.. vkladala mi ich mlada dr. Lattakova

andysok
12. feb 2011

@mili78 aj mne dávali dve 8bunkove a lala 😉 a po koľko dňoch alebo hodinách ti ich dávali dni po odbere?

mili78
12. feb 2011

@andysok ...Andy to vazne? to je uzasne, som rada, ze ti to tak krasne vyslo....ja som mala PK, takze mi ich davali na 4 den po OPU...len ma trapia tie slova embrilogicka co povedala, ze uz mali mat minimalne 20 buniek :(

andysok
12. feb 2011

@mili78 ja som veľa pila a oddychovala cez víkend tiež mi to tak dako v piatok robili a od pondelka do roboty ale všade so mnou bola fľaša vody a samozrejme utrogestan a vitamíny pre tehotne

mili78
12. feb 2011

@andysok ...Andy a tie vitaminy mozes aj ked este nevies ci si tehu? a ake to boli?

andysok
12. feb 2011

@mili78 jasneeee sú to bežne vitaminy calibrum pre prvý trimester take Modre balenie len smelo 😉

mili78
12. feb 2011

@andysok ... dik za tip...si zlata 😅

andysok
12. feb 2011

@mili78 pocuj kukam že po koľko to robili mne a odber pondelok vklad Štvrtok čiže ako ty ;)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre