ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

mili78
12. feb 2011

@andysok ...keby sme to mali rovnako, tak ja by som musela mat vklad v piatok...ale mala som ho dnes...kvoli pk 🙂

eva76
12. feb 2011

@lowee
ahoj,
mne odobrali vajíčka a manželovi spermie a urobili tzv. "koktejl" 😀 . 2 krát mi vkladali embrijka a 2 krát už z mrazených embrii, neviem ako sa tito metody volajú.

andysok
12. feb 2011

@mili78 tak potom nerozumiem čo teta vravela že by mali byt 20bunkaciky no nič nech je ako je tfuj tfuj tfuj ;)

eva76
12. feb 2011

@bibi24
na 4 vklad, dala (dali) sme si vložiť 2, aj sa ujali ale len jedno bolo OK, o druhé sme prišli cca 2 mesiaci.

mili78
12. feb 2011

@andysok ...veru moja...nech je to tfuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuj tfuuuuuuuuuuuuuj 🙂)

eva76
12. feb 2011

@kaaaty
schvalenie papierov v poisťovni trvá cca 1 mesiac

andysok
12. feb 2011

@mili78 😉

lowee
12. feb 2011

@simonini ale mi planujeme 🙂)

lowee
12. feb 2011

@kaaaty aha no ale mi planujeme babo pojdeme na icsi .. tak teraz nemooozem , mne powedal docent ze tosa viliecit neda... comu vlastne pomaha ta antikoncepcia?

lowee
12. feb 2011

@kaaaty podla mna vysia sanca je pri ivf

kaaaty
13. feb 2011

@lowee no to aj mi chceme babo a hak mi dali v centre....mam to kvoli vysokemu testosteronu....spociatku som s tym nebola moc vyrovnana ale tym ze cakam este na vysetrenie IR tak sme vyuzili cas a beriem ju...teraz dr. povedala ze vajecniky vyzeraju lepsie...takze by som mozno skusila aspon jedno iui a ak sa nepodari tak IVF kym budu vajecniky v pohode... dufam ze sa podari nam vsetkym 🙂

lowee
13. feb 2011

AHA A CO JE TO TO IR? JA TOMU NECHAPEM VOBEC.. NO MNE POWEDAL ,ZE SA TO UZ NEVILIECIII

kaciatko81
14. feb 2011

@kaaaty diane sa dava prave na znizenie hladiny tst 😉 kamoska to tiez tak brala, myslim 3 mesiace a potom dokonca otehu prirodzene. pokial nemas iny problem ako pco, tak by som iui urcite skusila, je tam sice nizsia uspesnost, ale je to aj menej narocne, ci uz fyzicky alebo financne. na iui nepotrebujes ziadne zmluvy cez poistovnu, akurat s manzelom musite podpisat myslim nejake papiere.
@lowee pco sa vyliecit neda, ale da sa prechodne zlepsit stav vajecnikov. ir je inzulinova rezistencia. kazda sme ina, takze na kazdu z nas pouzivaju ine postupy, nestresuj sa z toho, ze niekomu daju hak a tebe nie 😉

kaaaty
14. feb 2011

@kaciatko81 No chcem si podať žiadosť na IVF ak by bolo potrebne... ale predtým skúsiť IUI mám este problem s protilátkami...moje telo vytvara protilatky proti spermijám ale vraj to sa pri IUI tiez obíde...spermosky mame ok...
Vo stvrtok idem na IR a potom sa rozhodneme.... 🙂

kaciatko81
14. feb 2011

@kaaaty jasne, to mozes, tiez som to tak robila, akurat ze to ivf sa tak odsunulo, ze som ho skoro ani nestihla 😕 protilatky tiez iui obides. urcite by som to skusila. priechodnost vajickovodov ti robili?

mili78
14. feb 2011

dobre ranko babenky...tak a je dokonané...zvysne 3 embryjka nezabojovali...jedno sa zdegenerovalo a zvysne dve zostali 6 bunkove...takze ziadne mrazačiky sa nekonaju 😢 😢 😢

andysok
14. feb 2011

@mili78 nevadíííí ani nam neostali ziadne....len tie dve v brusku, ktore maju 23 tyzdnou..... uvidis mam tusaka, zahniezdia sa 🙂

mili78
14. feb 2011

@andysok ...Andy tak som prosila Boha, aby aspon jedno embryjko zabojovalo a nic :(( len mi sucho oznamili, ze žial nič...čiže ak sa moje fazuľky v brušku neposnažia, tak už žiadna iná šanca nebude...cele to bolo potom zbytocne ☹ ☹

andysok
14. feb 2011

@mili78 ale ma nehnevaj ak to budes takto brat tak dostanes 🙂 nie je teraz doelzite ze nezabojovali .....dolezite je pozitivne mysliet, teraz vela necitat o priznakoch aby si si nieco nevsugerovala a byt vesela a pit, vodičku a jest tie vitaminiky..... 😉 dohodnuté? 😉

mili78
14. feb 2011

@andysok...budem sa snazit...drahy uz dostal na papieriku ake vitaminy ma kupit 🙂) inak vcera som sa pozabudla a dvihla som vedro s vodou...dufam, ze to malinke fazulky prezili 😒

kaciatko81
14. feb 2011

@mili78 neboj sa, oni su este v brusku velmi dobre chranene. ja viem, ze je to ine, ale po mojom poslednom a pozitivnom iui sme hned isli na 300km cestu a o dva dni na to som bola na bobovej drahe a v pohode 😉 drzim palce.

mili78
14. feb 2011

@kaciatko81 ...dakujem Kaciatko 🙂 to mi aj drahy vravi, ze oni su tam chranene...neviem ako som sa mohla tak pozabudnut, ked stale na ne myslim...a ty uz teda mas dietatko?

kaciatko81
14. feb 2011

@mili78 nie, mala som geu

mili78
14. feb 2011

@kaciatko81 ... jaj...prepac 😒

simonini
14. feb 2011

Ahojte koceny 😀DD, tak zajtra sa chystam na moj 1. odber 😉 , dufam , ze budem mat vela vela perliciek . Chcem sa spytat ako ste sa citili po narkoze?

mili78
14. feb 2011

@simonini ...drzim palce Simonini 🙂 ja osobne som s narkozou problem nemala, uz o 20 minut som bola na nohach...ale jedna pani co lezala so mnou na izbe to znasala dost zle...to je individualne

simonini
14. feb 2011

@mili78 ved uvidim 🙂, sa tesim lebo mam pocit, ze mam v podbrusku dva nafuknute sacky s kamienkami 😀 😀

mili78
14. feb 2011

@simonini ... a nepovedali ti kolko vajok tam asi vidia ked si bola na utz?

simonini
14. feb 2011

na pravom mam 14 a na lavom neviem 🙂

mili78
14. feb 2011

@simonini ...tak to mas krasnu urodicku...moc drzim palceky, aby ich odobrali co najviac 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre