ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

yeliel
20. feb 2011

ahojte baby..potrebujem poradit,,namiesto utrogestanu uzivam CRINONE je tu niekto kto si to dava? mam taky problem,ze ked si ho vlozim a potom idem o par hodin na wc tak potom ked sa utriem,tak su tam take kusocky zhluky toho gelu na papiery ale su normlane cierne,pritom ten krem v aplikatore je biely 😝 tak ja nevim co to ma znamenat...ci je to ok alebo nie? 😕

yeliel
20. feb 2011

@kikus77 ahoj moja..pozeram,ze si sa rozhodla..uz mas aj prenesenu ziadot? to si kedy stihla? podla mna si spravila dobre...vidis ako som dopadla ja ☹

nemko
20. feb 2011

@yeliel uz to mas za sebou ?

yeliel
20. feb 2011

@nemko hej moja mam,,mame jedine embryjko zo 7vajok..vsetci ma nahovarali,ze netreba icsi,pol hodinu ma presviedcal doktor a pol hodinu embryolok tak som suhlasila,,2nam napichli z toho je jedno embryjko a tych 5 vajok co nechali na prirodzeny vyber tak sa neoplodnilo ani jedno ☹

nemko
20. feb 2011

@yeliel to mi je luto, ale musis verit, ze to jedno zabojuje

yeliel
20. feb 2011

@nemko tak ja mu verim,,,ale som na nich neserakana..este embryologicka dala taku hlasku,ze nabuduce budu mudrejsi 😠 je to uz moje 3IVF,uz nevladzem stale na buduce ☹

nemko
20. feb 2011

@yeliel verim Ti, ja som ich tam mala tiez dost preto som sa vratila do Iscare a o par dni zacinam stimulku na 3 ivf, dufam, ze konecne posledne...a uvidis, bude to bojovnik a ani ty uz nebudes ivf potrebovat 😉

yeliel
20. feb 2011

@nemko uz je to tak ale nepacil sa mi pristup,doktor stale rozpraval,o tom,ze ani niesom jeho pacientka,ved ja nemozem zato,ze sa Durechova dolamala,potom mal bol problem z liekmi nahanala som si injekcije sama na poistovni aj na nete,nebol ani ochotny poziadat o doschvalenie gonalu ,pritom na poistovni povedali,ze staci zdovodni,ze ho treba viac.
Vravela som im dokola,ze pri predoslom IVF som mala icsi ale oni stale,ze nieje dovod .Ja som im verila,ved su odbornici,ale je mi z toho smutno ☹
A navyse pri ET som mala publikum..asi 3baby nevim ci to budu doktorky a osttrovatelia co mi tam priniesli postel si sadli na nu a tiez sa na mna kukali,,no uplne super pocit a suktomie 😝 Kedze som tam isla uplne na nervy nemala som ani silu protestovat ,ze nech vsetci niekam vypadnu 😠
Sory baby ale musela som sa vykecat 😅
Pozityvum bolo to ze po OPU mi nebolo zle a zobudila som sa az na izbe a bola som celkom v pohode. 🙂

nemko
20. feb 2011

@yeliel no ja by som im dala, publikom by som vyrazila aj zavretymi dverami to akoze IVF co je divadlo? mne sa zhnusilo vsetko po poslednom telefonate s dureskou a zistila som, ze je taka ako ju tu baby opisovali len ja som bola hlupa krava co ju obhajovala a verila jej.

yeliel
20. feb 2011

@nemko s nou som mala len uvodny pohovor tak neviem posudit,vtedy bola velmi mila ..

nemko
20. feb 2011

@yeliel ja som k nej chodila do Iscare, nemali sme problem len teraz ked som mala ist na IVF v Antolskej a jej sa stalo co sa stalo tak som jej volala a jej spravanie bolo viac nez hrozne - presne take arogantne ako ho tu opisuju baby.

silvinnka
20. feb 2011

ahojte,ak nevadi pridam sa k Vam....ja by som mala zacat zajtra stimulovat,zalezi co mi povie docent,moc sa tesiiiim,ale mam aj trosku zmiesane pocity....ale verim ,ze teraz do 4tice to vyjde 😀

diankas
20. feb 2011

@ladybaby ahoj, ja som mala tiez okrem ineho aj merional - u mna v pohode, ziadne neziaduce ucinky...najskor som mala 3 ampulky denne a ked videl, ze pomaly rastu vajka, tak mi zvysil davku na 4 ampulky denne....neboj sa nic...ta stimulacia je oproti tomu zvysku iba malina...🙂 myslim, ze viac ako vacsina znasaju tie injekcie v pohode (ine je to potom s vedlajsimi ucinkami), kedze kazda ma naordinovane lieky presne na mieru...🙂

diankas
20. feb 2011

@yeliel ja som tiez mala crinone, na zaciatku v pohode, ale po par dnoch to zo mna uz zacalo vytekat - dost neprijemne...to ze to mas inej ako bielej farby, moze byt mozno spinenie-krvacanie po ET....ale radsej by som ti odporucila min. zavolat do iscare...vsetko co sa ti deje a nezda, konzultuj s nimi...dr. mi povedala, ze preto, lebo inde nemaju skusenosti s tymito zalezitostami okolo umeleho oplodnenia a celej tej hormonalnej liecbe.... 😉

yeliel
20. feb 2011

@diankas dakuejm za radu 🙂 mne sa nezda,ze to bude krvacanie,to nieje ako ked spinim..to je normalne taka ta zelatina a je nechutnej ciernej farby 😝 😕

nemko
20. feb 2011

baby vsetkym vam drzim palce 🙂

zomata
21. feb 2011

ahojte dievcata
mozte mi prosi vas niektora napisat ako brat estrofem ked sa ide na KET? omylom som zahodila protokol a pamatam si toto, len sa chcem uistit
1 -4 den menstruacie 1 tabletka rano a vecer
5 -10 den - 1 rano, 1 obed, 1 vecer
10- a viac - 2 rano, 2 obed, 2 vecer
15 den kontrola u doktora
a este jedna vec: valky tam bude v aprili? ci vobec mam zacat,

dakujem vam pekne a drzim palce vsetkym

bibi24
21. feb 2011

@zomata No, ja by som to neriskovala a radsej by som zavolala do centra, nech ti vytlacia protokol este raz. Pretoze to moze mat kazdy trocha inak. Ja som napr. mala iny protokol pri 1. a iny pri 2. KET.

lowee
21. feb 2011

HALOOO JE TU TEDA NIEKDO CO CHODI NA ICSI .........?????? PROSIM POTREBUEJM NIECO PORADIT

amigaa22
21. feb 2011

@matahacik ahoj, ja som si to davala pichat priamo v centre a ked som bola mimo BA tak mi dali ziadanku na pohotovost, kde mi to pichli bez problemov. tak drzim palce. maly bude mat o chvilu 2 mesiace, tak neviem, ci je uz velky 🙂 mne sa zda stale malicky a velmi zrantelny, aj ked podla hmotnosti je to uz riadny chlap, vazi 5 kg. a chuti mu papat, veeeela. kludne sa ozvi ak budes potrebovat info.

yeliel
21. feb 2011

@lowee ahoj v com potrebujes poradit? 😉

silvinnka
21. feb 2011

huraaaaaaaaaaaa,schvalene od zajtra stimulujem 😉

lowee
21. feb 2011

@yeliel no ja by som chcela vediet cenu toho celeho 1pokusu LE PRAVDIVU , VIEM AJ TO ZE KAZDY MA INDIVIDUALNE LIEKY,,, ALE TAK PREDSA KAZDY DOKTOR TVRDI INU CENU NECHAPEM

yeliel
21. feb 2011

@lowee ale ICSI je len manimulacna technika a tam sa to rata od poctu napichnutych vajicok.
je to urcite aj v cenniku Car ,predpokladam,ze sa to da najst na nete alebo priamo v centre ti to vysvetlia a takisto sa to rozni podla toho ake injekcije si budes pichat a kolko ich budes potrebovat,niekto toho potrebuje viac a niekto menej.
Cena potom zavisi aj od toho ci si davas mrazit embryjka alebo nie.
Dalej od predzenej kultivacie ak sa prenu rozhodnes,,
Urcite vsetko najdes v cenniku a ak tomu nenrozumies,tak v Car sa ti v tom urcite pomozu zorientovat 😉

lowee
21. feb 2011

@yeliel no nadarmo si najdem ked nevem co presne bude ?)) ale dakujem ti ,preto hLDAM NIEKOHO KTO UZ BOL PRIBLIZNE CENUU VIES.... AKO POJDEM DO TOHO AJ KEBY CO ,ALE CENA MA MOC ZAUJIMA 🙂

nemko
21. feb 2011

@lowee poslala som ti IP

nemko
21. feb 2011

kocky kto ide stimulovat ? okrem silvinnky🙂 budeme "trpiet" spolu 😀

lowee
21. feb 2011

@nemko ANO 🙂 DAKUJEM

nemko
21. feb 2011

@lowee nemas zaco 🙂

lowee
21. feb 2011

@nemko 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre