• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

12. októbra 2017 
no dobre sa to cita aj tie priznaky su ako tehu takze drzim palce ja musim este cakat co uz ale ide to celkom rychlo takze len vydrzat
17. apr 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
držím vám všetkým palčeky, aj sebe :grinning: :grinning: :grinning: ,po soft stimulácii som mala dve vajká, aj sa oplodnili a včera mi ich vložili. to čakanie bude hroznéééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2008 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikad vieme co to je neboj ale zvladnes hlavne musis verit to je rada mojho dokiho ked som sa pytala co mam preto robit aby som bola tehu tak len verit tomu takze, trochu trpezlivosti, davaj na seba pozor a za par dni uz budes mat // alebo krv - pozitivny test, drz sa
17. apr 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky :slight_smile:
Mikad, len sa nestresuj, fakt to nepomaha, treba sa niecim zamestnat a nemysliet na to :slight_smile:
Mirinda, ja vydrzim :slight_smile:
17. apr 2008 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeeem, snažím sa na to nemyslieť, ale ved to vieš, že to nejde. ale tento rok je tehu rok, som si povedala :dizzy_face:
17. apr 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze to nejde, ale nejak to tentokrat islo u mna, tak uvidim, na ukludnenie pomaha magnezium dost, ja uzivam Magne B6 dve tbl denne - rano a vecer jednu. Dost mi to pomaha na klud a treba sa fakt niecim zamestnat :slight_smile:
17. apr 2008 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zatial pijem iba mineralku magnezium ale asi si kupim tabletky nemoze to uskodit iba pomoct
17. apr 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, nemoze, dokonca som niekde citala, ze tehulky by mali papat 1000 mg magnezia denne, co su tie dve tbl Magne B6 denne :slight_smile: a fakt som kludnejsia :slight_smile:
17. apr 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte všetky
Pointka velmi velmi ti držim prsty aj tebe mikad. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ja teraz čakam a čakam kym mi spravia geneticke testy ale aspon moja štit.žlaza sa dala dokopy huraaa :slight_smile:
petkaerdal ako sa maš?ako pokračuješ?
17. apr 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Alicka,mna caka odber v nedelu...folikov bolo dost na sone vidiet,tak uvidime kolko bude vajok a embryi...
som rada,ze mas tu stitnu uz v poriadku..
17. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petra, drzim palce na nedelu, konecne uz vydolujte dost folikov aby bolo na kopu surodencov :slight_smile:
17. apr 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
mikad držím palce na pozitívny výsledok.
pointka, zajtra čakáme pozitívnu správičku, peti, v nedeľu to bude poriadna úrodička vajok a samozrejme následne kvalitných embryí. a potom šup dve do bruška a huráááá dvojičky :slight_smile:

dobrú nôcku babenky...
17. apr 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....pointka,drzim palceky... :grinning:
18. apr 2008 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko žienky, pointka čakáme na dobrú správičku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
pointka, tak šup sem tú dobrú správičku - ale nás naťahuješ... :wink:
18. apr 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zial nie dobru, je to negativne, ale doki sa nieco nezda a chce bud. piatok opakovat test, ma obavu, ze je to mimomaternicove :frowning2:
18. apr 2008 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka, písala som ti do raketáčiek
18. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka,to je skoda :frowning2: :frowning2: :frowning2: ale dufam, ze to nebude mimomaternicove, tak teraz nech rychlo pride mrska a pod sup na KET alebo pojdes na hysteroskopiu ked sa ta sliznica uz umudrila
18. apr 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne :slight_smile: uz som v pohode, teda tvarim sa tak :slight_smile:
18. apr 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pointka :frowning2: , o to viac to s tebou preživam,že aj ja čakam na výsledok. Prajem vela sil do dalsieho boja :dizzy_face:
18. apr 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikad, klud, nestresuj :slight_smile:
ja som toto mala neplanovane :slight_smile:
18. apr 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, snažím, babulky chcem sa opýtať, či ste si robili doma tehu test a ktorý deň od ET
18. apr 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikad, neodporucaju test skor ako po 10 dnoch, ale ja by som sa na test vobec nespoliehala, podla toho co vsetko viem ake su nespolahlive, uz si v zivote nespravim.
18. apr 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik pointka, ale ja to nevydržííííííííím a po 10 dnoch robim. :stuck_out_tongue_closed_eyes: vobec nemam pevnu volu
18. apr 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ani ja, urob si kludne :slight_smile:
18. apr 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikad ja som si teraz robila test tuším 10deň. a vyšiel mi pozitívny - a bola to pravda. no lepšie je,keď počkáš až po tom 10 dni. ináč sú naozaj nespoľahlivé - môj doky povedal, že by ich zakázal - taký bol sklamaný kvôli tým, ktorým ukázal pozitívny a neboli tehu a tažko to niesli.
uvidíš, ak chceš, urob, ja som nevydržala... ale aj pri negatívnom môžeš byť tehu...
18. apr 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tak asi tažko povedať ktorý typ testu, ja jeden suším doma v skrinke, takže ma budú palit prsty :sweat_smile:
18. apr 2008 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte čo to tu čítam :frowning2: pointka to mi je lúto ja som myslela že je to už hotová vec ved už ti strašne dlho mešká mrška no toto to mi nejde do hlavy :unamused:
18. apr 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ulrika, no ani mne to cele nejde do hlavy a tak som o tom bola presvedcena, ako este nikdy :frowning2:
19. apr 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hlavu hore moja my sme bojovníčky :wink: budeme bojovat dalej raz sa to podarí :slight_smile:
20. apr 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok