ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
23. feb 2011

@bibi24 drzim palce

holly74
23. feb 2011

@bibi24 Bibi!!! akurát sem idem napísať že zajtra na teba myslím..a čo to čítam!!! Dúfajme že predsa len ešte tá krv vyjde pozit. ......moc Ti to prajem a držím palce.

lowee
23. feb 2011

@bibi24 zajtrasa vsetko na dobre obrati , ani si si nemala robit test ... len ta to znepokojujee

bibi24
23. feb 2011

Baby, vy ste vzdy take mile, dakujem vam. Ved bodaj by ste mali pravdu...

diankas
23. feb 2011

@bibi24 och je mi to velmi luto....ale hadam uz na 3x sa to uz podari...drzim palce... 😉

diankas
23. feb 2011

ahojte baby, kedze nam nevyslo nase prve ivf a ani druhy pokus iba na tabletkach a po mojom takmer nervovom zruteni sa, sme to doma uzavreli....babo tak skoro nebude....tak prajem zo srdca aspon vam vsetkym, nech sa vam konecne zadari a nech ste stastne...

mili78
24. feb 2011

@diankas ....Dianka dakujeme....mna caka verdikt v pondelok....ak to nevyjde, tiez to na cas uzavrieme....je to velka zataz na psychiku...drz sa moja 🙂

sakura
24. feb 2011

@holly74
tak tak 🙂 36 týždeň.. Straaašne rýchlo to letí 😅 😅

@mili78
no aj mne dr povedala že ho budem pichať celé tehu ale nejako sa mi to potom popravilo... Ale tie injekcie som už brala ako každodennú rutinu... som si na ne zvykla... Takže neboj...

@bibi24
držím na dnes palčeky.. Nech je krvička pozitívna.

mili78
24. feb 2011

@sakura .... a kde si si ich pichala? v nemocni mi to pichali do ramena...ale na letaku je, ze do brucha...som z toho jelen...do ramena si to neviem sama pichnut

sakura
24. feb 2011

@mili78
mne ich v nemocnici pichli raz do brucha, potom do ramena - asi ako sa im chcelo. Ale mna to menej bolelo do brucha... Na ramene sa mi zvykla niekedy urobit modrina a vyzerala som ako keby ma muž bil 😠 Do bruška to bolo v pohode - ani nebolelo a ani žiadna modrina 🙂

mili78
24. feb 2011

@sakura ... no ved aj ja mam uz samé modriny na ramenach...este mi povedali, ze aj do stehna sa to moze....tak ale ked si si to aj ty pichala do brucha, aj v letaku je to tak napisane, tak si to zacnem do brucha pichat 🙂

sakura
24. feb 2011

@mili78
to máš dobré že je teraz zima.. Ja som pichala v lete a fakt som vyzerala úžasne 😝
Ale ako fakt, najlepšie sa to pichá do brucha a ani to nebolí 🙂

kaciatko81
24. feb 2011

@mili78 tak to si ma prekvapila tou hematologickou, pokial viem, tak u nas na hematologiu posielaju az ked sa nieco stane 🙄 ja picham fraxiparin do brucha a celkom v pohode, akurat mam pocit, ze mi ta ihla ide velmi tazko cez kozu, asi som mala predka nejakeho hrocha 😀 inak baby, pichala som si prvy cetrotide, aj vas to tak stipe??? 😅

mili78
24. feb 2011

@sakura ... super, dik za tip 🙂

@kaciatko81 .. no ved to mi prave hematologicka povedala...ze gynekologovia posielaju pacientky na hematologiu az ked sa nieco stane...

kaciatko81
24. feb 2011

@mili78 len bohuzial ty ako pacientka s tym nic neurobis 😔 ja som mala velke stastie, ze ma tam poslali "uz" po prvom geu, aj ked pomohlo mi asi to, ze som po operacii mala bolesti v lytku, inak neviem. a fraxik do bruska, neboj 😉

mili78
24. feb 2011

@kaciatko81 ... ved prave...ale vystartovala po mne tak, ako keby som ja zato mohla, ze ma tam nik neposlal....tak ale ak sa v pondelok nepotvrdi tehotenstvo ja ten fraxik vysadim... ich mozem okaslat

sakura
24. feb 2011

@kaciatko81
aj ja som pichala Cetrotide a trošilinku štipkal....

@mili78
niet za čo 😉

andysok
24. feb 2011

@mili78 vysad jasne ja som ho tiez po negativnej krvy vysadila......ale to dufam nie je tvoj pripad......inak pri druhom et mi nik fraxiparin nenaordinoval.....zaujimave...... skor je to prevencia asi....okrem toho hnes ako som po prvom et zacala pichat musela som pocas tych 14 dni chodit kazdy treti den k hemo na odber pre kontrolu....

mili78
24. feb 2011

@andysok ... Andy strasne sa bojim pondelku :( nic necitim, ziadne priznaky...co tu citam, tak baby citili nejake pichanie aspon sem tam...fnug ☹ ... ja by som ten fraxik pichala aj celych 9 mesiacov, len keby som bola tehu 😒 ... ale inak ta hematologicka mi vravela, ze gynekologovia ho moc neuznavaju, ze ma mozno od neho budu aj odhovarat

andysok
24. feb 2011

@mili78 pravdu povedia ja som nemala fraxiparin ale clexan, je to nieco podobne a kasli na priznaky, cim sa budes viac pozorovat tym horsie....ja som po et modreho kona uplne opustila aby som moc necitala, vela pila a chodila do roboty aby som nepremyslala.........nepozoruj sa necitaj je to strasne individualne......obdivujem ta ze si si nedala test ja som si ho dala uz 5 den prvy 😀

holly74
24. feb 2011

@mili78 Mili, nesmieš sa báť, všetko bude dobre...drž sa 🙂

mili78
24. feb 2011

@andysok ... aj ja som chcela chodit do prace, ale prisiel mi do toho ten hyperstimulak a lekar ma nechce pustit, ze nech vydrzim do toho pondelku doma :( test mam kupeny, kukam na neho, ale nemam odvahu spravit ho

@holly74 ... snazim sa, ale nedari sa mi 🙂

andysok
24. feb 2011

@mili78 a co budete robit cez vikend?trebalo by niekam vybehnut.....ozi.......nemala si ziadne farebne vytoky?

kaciatko81
24. feb 2011

@sakura mna to dost stipalo a aj to ostalo okolo take cervene...
@mili78 neboj, dobre bude, verim tomu a priznaky nemusis mat ziadne.
@andysok kazde 3 dni? mne vcera hematologicka povedala, ze sa mam ozvat az po teste a potom myslim kazde 3-4 tyzdne kontrola

andysok
24. feb 2011

@kaciatko81 no hej, len mne obe embrijka odisli este pocas tych 14b dni......a presne som vedela kedy odislo prve a kedy druhe, vtedy mi aj hematologicka povedala ze v krvy videla ze som tehotna...resp tam sa este neda povedat ze tehotna, ale ze sa uhniezdili......ale len na chvilku.....vkladali sa malo bunkove ked tak spatne o tom uvazujem....

mili78
24. feb 2011

@andysok .... cez vikend? neviem...som PN, bojim sa niekam chodit...vytoky???? to som teda nemala 😒 aj to je jeden z priznakov, ze sa embrijka uchytili? no super ☹

@kaciatko81 .... jaj uz nech je pondelok, lebo sa fakt zblaznim :(

kaciatko81
24. feb 2011

@andysok to ma mrzi 😔 a tie kontroly kazde 3 dni ti nakazali este pred tym? cize dalsi krat si uz nepichala? myslis, ze sa neudrzali kvoli injekciam? a na zaklade coho ti ho dali? prepac, ze sa tolko vypytujem 😅

andysok
24. feb 2011

@mili78 nieee praveze to nie je priznak, vtedy to odchadza z telaaaaa 😉 a ja ako som vyssie pisala som prvy krat presne vedela kedy sa pustilo prve a kedy druhe... 😉

mili78
24. feb 2011

@andysok ....Andy to vazne? ja som nemala vobec ziadny vytok 🙂) a myslis, ze ten Fraxik nemoze embrijkam ublizit? :(

andysok
24. feb 2011

@mili78 nerob stresi bo ti pridem jednu preventivnu dať 😀 😀 😀 kliiidecek , vypni kona , vypni rozum, a usmievaj sa platííííííííííí? 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre