ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andysok
24. feb 2011

@mili78 urcite neublizi......je to na riedenie krvy.......je aspon lepsi prietok krvy.....to je tiez preventivka , prave naopak neuskodi, len pomoze

mili78
24. feb 2011

@andysok .... ked vas vypnem tak sa budem nudit...nebudem citat nic, len vas...slubujem 😀

mili78
24. feb 2011

@andysok ...lebo hematologicka vravela, ze gynekologovia nan maju taky nazor, ze moze sposobit potrat...ale ze to je blbost...tak vravela

andysok
24. feb 2011

@kaciatko81 injekcie su len dobra vec....neudrzali sa preto ze neboli kvalitne , ....a dalsi krat som nepichala preto lebo som menila dr., a nepovedala som jej ze prvy krat som to mala....ja som vedela ze nepotrebujem pichat, bolo to preventivne.......ze ak by sa nahodou uchytili......aby koli dakj zrazenine som o to neprisla.......

andysok
24. feb 2011

@mili78 mna gynekologicka poslala k hematoligicke.......a hlavne , injekcie sa vacsinou predpisuju po skorom potrate.......

lowee
24. feb 2011

halo bibi24 od rana mam zapaty net a cakam , co a ako? dufam ,ze cakma na dobru spravu velmi ti drzim palce
mili78 aj tebeeeee ftuj ftuj tfuj aby to uz bolo...................

kaciatko81
24. feb 2011

@mili78 ja ho mam od hematologicky a nikto z gynekologov sa nebranil, ked videl tu spravu, neboj
@andysok dakujem, som sa zlakla. stale sa bojim, ze nieco robim zle alebo, ze mozem robit viac 😅

andysok
24. feb 2011

@kaciatko81 vsetko je ako ma byt nebooooooj, kolko bunkove emrijka ste vkladali

sakura
24. feb 2011

@kaciatko81
ano, ano. aj ja som to mala červené... Neboj, to sa stratí.. Ale mám pocit že ja som to mala len asi prvé dve injekcie takto a potom to už ani neštípalo a ani sa mi neurobil červený flak 😉
A iné picháš čo?

@mili78
klud 🙂 A ozaj ti andysok poradila dobre 🙂 . Niekde vybehni na week vypni konika a hotovo 😉

bibi24
24. feb 2011

@andysok Andy, kolko bunkove ti embryja vkladali, ked sa neuchytili? A ako si vedela, ze prave vtedy odisli?

@mili78 Ja si myslim, ze to s tym vytokom je blbost. Ak sa embryja neuchytia, tak sa rozpadnu a vstrebu v maternici...nic z teba nevytecie. Jedine Utros 😀
Aj tak si myslim, ze najcastejsou pricinou, preco sa embryjka neuchytia je, ze su slabe, nekvalitne....

kaciatko81
24. feb 2011

@andysok ja zatial len stimulujem, uvidime ako to dopadne. vcera dr vravela, ze mam nejaku tekutinu stale v maternici, a ze ak nezmizne, tak bude az ket, ale zatial stale verim a dufam. aspon sa snazim...
@sakura gonal 150j

andysok
24. feb 2011

@bibi24 vsetko je individualne, 😉 netreba sa nad tym zamyyyyyslat 😉 slnko svieti, ide jar, embryjka mate v brusku.....

bibi24
24. feb 2011

@kaciatko81 Este tebe som chcela, ze mne takto reagoval ten Orgalutran. Po pichnuti ma to zacalo stipat - ako ked ustipne osa, mala som to cervene a mierne opuchnute. Preslo to do pol hodinky. Ale reagovala som na to zakazdym, celych 8 dni co som to pichala.

sakura
24. feb 2011

@kaciatko81
aj ja som tak pichala 🙂 Gonal a potom Cetrotide. A mala som ešte aj Menopur ale ten som nakoniec nepotrebovala....

andysok
24. feb 2011

@bibi24 aj ja som mala takuto reakciu

bibi24
24. feb 2011

@andysok No, ja uz nemam moja. A pytam sa len pre zaujimavost...tak ak mozes, napis mi 😉

Inak baby, dnes ma tam tak vytrapili pri odbere krvi. Z jednej ruky mi nic nechcelo tiect, tak sa mi vrtala v zile, skoro mi zle ostalo. Tak, ze musi pichnut znova, ale len na zapasti som mala dobru zilu. A tam to boli ako hovado. Ale boli mila sestricka, stale sa ma pytala, ze ci som ok a ze ci to velmi neboli. No, boli to este teraz poriadne, ale co mam robit 😒 A inak, este bola taka zlata, ze povedala, ze uz dnes mi zavola vysledok 🙂 Ale tak, co ked uz ho viem ☹

lowee
24. feb 2011

@bibi24 HALO PISEM TI A NIC::... NEPISES.... KEDY TI DAJU VEDIET O KTOREJ? JA SOM ZVEDAVA VELMI ....A NEZUFAJ,,,,, JA TEH TESTOM NEVERIM VYSLO MI,ZE S OM V TOM A DOKTOR POVEDAL ,ZE TESTY SU KLAMNE,,,,, TAK ZE SOM MALA PO NALADE ...VER ,ZE TI SI OPACNY PRIPAD

bibi24
24. feb 2011

@lowee Ved som ti odpisala 🙂

lowee
24. feb 2011

@bibi24 TERAZ MI DOSLO.... OK ... 🙂

kaciatko81
24. feb 2011

@bibi24 presne, ako keby ma nieco stiplo. ktora sestricka tam bola? mne uz tiez vcera hladali zily, z toho fraxiku mam modriny, tak to bolo tesne, ale nastastie sa podarilo... a neboj, ono kym nemas krv nic nie je iste. ja som mala krv pozitivnu a testy nie 😒

kaciatko81
24. feb 2011

@sakura kolko si mala vajicok?

mili78
24. feb 2011

@lowee ... ja musim vydrzat este do pondelku 🙂

@sakura .... som PN, bojim sa niekde behat...co ak pride kontrola? 🙂

@bibi24 .. Bibus no veru, utros ide zo mna, riadne :D ....a kedy ti maju volat? aj si im vravela, ze si si robila test? som od rana na teba myslela...moja zlata 🙂 inak aj mne ked mi robili predoperacne musela pichnut do zily na zapasti a tiez ma to bolelo ako fras, este tyzden po....ja uz mam take ruky dopichane, v nemocnici infuzky kazdy den, vcera u hematologicky, v pondelok zase...ach jaj

sakura
24. feb 2011

@kaciatko81
mala som 12 vajok a z toho sa mi 8 oplodnilo 🙂

lowee
24. feb 2011

@mili78 VED JA VIEM ,, JAVIEM O TETE AJ BIBI MYSLIM NA VAS..... 😵

sakura
24. feb 2011

@mili78
jaj tak...

mili78
24. feb 2011

@lowee ... si zlata, dakujem 😉

lowee
24. feb 2011

@mili78 neni zaco, drzim vsetkym palce aby im ti vyslo ,lebo viem ,ze druhy maju deti jak hadou a nestaraju sa o ne,,, a my co by sme chceli sa musime stresovat a mysliet nato podari sa nam to? nepodari jaha a cakat .... to cakanie ma zabijaaa normalne,,....... 😒

bibi24
24. feb 2011

@mili78 juj, to mas tiez riadne dopichane veru...ja som mala takto pocas stimulky, ked mi furt brali krv kazdy den po sebe...ale da sa to prezit 😉
@kaciatko81 ved ja viem, ze sa to stava, ale nejak neverim, ze mne.... 😖 furt si davat nejake nadeje a potom nic z toho...vsak si este pamatam, co som prezivala pred vianocami - najprv nie com tehu, potom som, potom nie som. No, dakujem pekne.
Sestricky tam boli 2 - ta starsia kratkovlasa, ale krv mi brala taka asi 40 rocna blondinka (zvlnene vlasy po plecia) - velmi mila. A este mi nezabudla sa pochvalit, ze nestihaju, lebo ze jedna kolegynka je tehotna. Akoze, tu informaciu som naozaj potrebovala. Som jej aj povedala, ze to sa teda niekto ma 😀

bibi24
24. feb 2011

@mili78 Jaj, este si sa pytala...zabudam. Povedala, ze zavolaju dnes, neviem kedy. Asi preto, ze videla na mne aka som nestastna. A pytali sa ma, ci som robila test, tak som neklamala. A samozrejme ma zvozili 😀

mili78
24. feb 2011

@lowee .... snad sa aj na nas stastie raz usmeje 🙂 a dockame sa 🙂

@bibi24 ... a kedy ti maju volat? kolko hodin na to potrebuju?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre