ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

petuska123
26. feb 2011

ahojte baba v iscare v BA robia aj cez vikendy??chcem si tam zavolat lebo ja chodim do iscare v MT a tam vikendy nerobia

simonini
26. feb 2011

@petuska123 ano Petka, viem ze v sobotu pracuju. Kludne im tam zavolaj a objednaj sa.

simonini
26. feb 2011

Ahojte dievcata, chcela by som sa s Vami poradit, ci pri Ket-e je nutna liekova priprava od 2. dna cyklu? ak ano, tak nam to vychadza az na april ☹

petuska123
26. feb 2011

@simonini ja sa tam objednat nechcem chcem sa len spytat ci mam utros vysadit ked spinim sem tam a test mam negat.aspon vcera bol

simonini
26. feb 2011

@petuska123 tak to im musis zavolat . Len neviem, ci uz tam budu lebo je vela hodin.

andysok
26. feb 2011

@petuska123 ahoj robyt robia, ale na recepci ti nedvihnu a Utros kludne dober ten ti neublizi

lowee
26. feb 2011

@simonini jaj to znamena ze teraz ked mi dojde teraz ziadost tak mozem ist a ak nebudem mrazit , ked budem chcet ist na dalsie znova ziadost? nemusim znovu podstupuvat histeroskopiu a take ze?

andysok
26. feb 2011

@andysok bozeeeeeeeeeeee ze robyt....to kde som bola myslou.....oooooooooooooooo robit samozrejme .....amen tman sodoma komora 😎

simonini
26. feb 2011

@andysok ahoj andy a vy sa ako mate?

simonini
26. feb 2011

@lowee neviem ti poradit, ale ak ides na ifv, ak mas co mrazit, tak radsej nech zamrazia. Preco by si nemala mrazit embryjka? Ved to mas super, lebo nepodsupujes celu tu hormonalnu peripetiu, daju ti lieky a ked bude endometrium vysoke v case ovu, tak ti iba vlozia drobcov.

andysok
26. feb 2011

@simonini ahoj dakujem za opytanie, dnes som prvy krat vonku po 2 tyzdnoch , bola som dost chora, ale chvala bohu uz je dobre......som u manzela v praci na chvilku a potom maly obed, daka navsteva a sup domov, aj tak lahnem ako kabela urcite...lebo uz teraz sa tu na stolicke vrtim ako mrla 🙂 vonku je nadherne tak mi to nedalo ist von. Akeho ma hafana? ja som tiez mala od jak živa havina, najprv welskeho špringršpaniela potom baseta... 😀 a určite si v živote ešte havinka zaobstaram 🙂 kam chodiš venčiť? v dnešnej dobe toho veľa nie je v ramci BA teda ak neratam Kolibu

simonini
26. feb 2011

@andysok pekne , tak to cloveku uz aj svitori ked je doma, tak dlho. Ja som pred OPU praccu obmedzila, ale od pondelka idem naplno, kym sa da lebo ma klientky zozeru 🙂. No ja mam Cavaliera farba ruby, taky maly cecek 🙂. Tym ze byvam na Dolnych Honoch, tak chodim casto k Malemu Dunaju, Zelezna Studienka, klasika Koliba. Ked je cas, tak sadneme do auta a labzujeme po Slovensku. Ja sa akurat chystam, ze pojdem von ... ale este dovaram a upratujem . Ti maly musia pekne rosambo robit v brusku 😀 😀

andysok
26. feb 2011

@simonini tomu ver.....vrtia so 100 - 200 🙂 🙂 aj ja som byavala na Dolnych ale pred 25 rokmi 😀 a chvilku som tam aj robila, ale to je uz daaaaaaaaaaaaaaaavno 🙂 tak si uzi slniečkoooo idem aj ja už toho mojho trošku pophnať.....lebo liklienti neklienti je : 13:00 😉 paaaaa

petuska123
26. feb 2011

@andysok len ci ten utros mi nespomaluje mrchu.a tym padam preto mam len to spinenie

lowee
26. feb 2011

@simonini ano dakujem a ty tiez chodis predpokladam koli pokus mas za sebou?

simonini
26. feb 2011

@lowee este ani jeden, mala som ist na ET ale kvoli OHSS cakam na KET. Ale kdeze mi prisli dnicky o 7 dni skor a mna DR. nevidela ako to teraz vyzera, tak si mi to vychadza niekedy zaciatkom aprila.

lowee
26. feb 2011

@simonini no a mne by to malo vist takto 7 teraz dojst ziadost 10 menzes takze neviem kedy odber sa robi po menzese a tak ze?

bibi24
27. feb 2011

@simonini To ti neprisli o 7 dni skor. Cyklus ivf je cely ovplyvneny hormonmi, takze sa neriad tym, ako to mavas pri normalnych cykloch. A po ohss musis mat mesiac pauzu, nesla by si hned na KET. Mesiac cakas, potom pride ms a az potom zacinas 😉

simonini
28. feb 2011

@bibi24 to som nevedela, Dr. mi povedala, ze pockame na menstruaciu a ze potom mi da lieky. Jedno co mi vadi, je to ze sa vsetko taha ☹. Som bola taka nabudena a vkuse sa nieco komplikuje. Som sa podla toho zariadila aj dovolenkovo 😀 😀 😀 a teraz mi to nejak nevychadza.

andysok
28. feb 2011

@simonini ty cakas len na schvalenie poistovne? ale ved tam ti vedia zavolat aj z ISC preverit to, malo by to byt uz schvalene, pamatam si ze aj u nas sme sa tak rozpravali ze ak dovtedy nepride z poistovne odobrenie zavola sa tam, ale mne vzdy ta baba z pokladne ci s tej kencelarie ze ale ved to bude urcite odsuhlasene, .......

simonini
28. feb 2011

@andysok andy nie, to uz mame 🙂. Ale v podstate som na januárový cyklus cakala 10 dni..... zacala som tabletkami na utlmenie vajecnikov, tak som ich poslusne papala a cakala kedy pride ms, jasne ze mne musela meskat 7 dni ( nikdy, ale nikdy mi nemeskala ms aj ked som mala anovulacne cykly), potom som zacala pichat injekcie vsetko bolo ok, az po OPU, Ohss odklad ET a cakanie na ms (ktora mi 1.x v zivote prisla skor o 7 dni 🙄 ), som si myslela, ze to vo februari vyjde. Takto sa mi to vlastne predlzi . Jednoducho povedane, nepocitala som , ze sa to moze az takto oddialit. My sme povodne chceli ist uz v Novembri lenze, tam som ostala chora. V decembri mi DR. povedala, ze to su dovolenky, tak ze januar a je z toho april....... tak toto

andysok
28. feb 2011

@simonini noooooo aj mne sa to takto tahalo, tiez ze choroba, potom cysta a bla bla bla.... 😒

lowee
28. feb 2011

cawte neska mi volali ,ze mam schvalenu ziadost 🙂))))) 😀 sa tesim zajtra idem na konzultaciu do iscare a o nejaki tyzden zacinam.... aj sa tesim aj sa bojim mam take ,zmiesane pocuty ale pevne verim ,ze bude svetko ok 🙂
a s kazdou co som si doteraz úisala ma dvojicky to uz co je ?????:🙂)) aj ta moja sestranica nic nic nic teraz dvojicky🙂)
nevadi nebranimsa len uz ench su 🙂 pozitiv 🙂 ako sa mate vy c o dalej?simonini? mili78 bibi24 andysok si uziva tehotenstvo uz coskoro tu budu ma svete .... 😵

lowee
28. feb 2011

a teraz mi powedzte ako to pojde dalej som zvedava ... nasadia mi aj lieky este pred menstruaciou?
a potom ked mi skonci urobia odber tak to je ze ? diky 🙂

petuska123
28. feb 2011

@lowee ahoj a ako dlho trvalo kym ti ju schvalili??a ajku mas poistovnu??

lowee
28. feb 2011

@petuska123 presne 3 tyzdne a mam vs.zdr.

petuska123
28. feb 2011

@lowee no a teraz ta co caka???

petuska123
28. feb 2011

@lowee a povedali ti kolko budes doplacat??plus aj lieky??

andysok
28. feb 2011

@lowee bejbe ty ako? 😉

tina1303
28. feb 2011

Ahojte baby. mam taku dilemu. mam ist na horm. stimulaciu v druhy den cyklu. lenze mne vychadza ze menzes dostanem v sobotu . to znamena ze v nedelu by som vlastne mala zacat so stimulkov. hovorili mi, ze mam prist den vopred. t.j v piatok. a ked dostanem, tak si to mam sama pichnut prvu davku? ja som 250km od BA, takze sa mi tam neda chodit ako na klavir.dakujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre