ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
18. mar 2011

@ladybaby som 14. deň po KET, keď teda rátam za 1. deň deň vkladu... 3 krabice utrošu nevydržia, nechápem ako to rátajú, ja som si minule tiež musela ísť dať predpísať, ale stačí tam zavolať a sestričky Ti prichystajú recept, ktorý si len vyzdvihneš na recepcii 😉

ladybaby
18. mar 2011

@holly74 dik, drz sa!

nemko
18. mar 2011

@holly74 nie sme manzelia 🙂

nemko
18. mar 2011

mna sa vcera Valky pytal kolko mam Utrosu, ale ja som mala este z decemb.IUI tak som doteraz uzivala to a ked miniem pojdem ku svojmu gynekol. aj on to moze napisat, nechce sa mi trepat do Iscare

@holly74 drzim palce, uvidis niekedy je aj neg test a krv pozitivna aj ked viem, ze lahko sa to hovori
viem si predstavit seba ked bude na 12 den test neg tak budem uz cela onicom, ale uz aj volam do Brna a aspon konzultaciu lebo dalsie ivf uz tento rok urcite nechcem, toto je najhorsie zo vsetkych 3
@ladybaby drzim palce 😉

holly74
18. mar 2011

@nemko aj tak dobre nie? my s tým mojim tiež nie sme 🙂

nemko
18. mar 2011

no idem ja znova do postielky 🙂 este stastie, ze vonku tak krasne prsi aspon to cloveka netaha von aj ked je pravda, ze ani by som to nezvladla, ale aspon pekne oddychujem a priatel si dnes zobral dovcu a stara sa o mna - ranajky az do postele , len s obedom je to horsie - nevie varit 😀 😀 😀 ale dnes vydrzime a zajtra sa uz musim vzchopit 😉
este sem dnes nakuknem kukucky moje co ste popisali 🙂

nemko
18. mar 2011

@holly74 jooooj nemenila by som, ja papier ku stastiu nepotrebujem 😉 a je nam dobre holly - sme slobodne a stastne 🙂

holly74
18. mar 2011

Už volali, zlatí jak sa poponáhľali...A je to negatívne...to je zlé zlé zlé ☹

ladybaby
18. mar 2011

@holly74 je mi to nesmierne luto....vyplac sa..... ☹

holly74
18. mar 2011

@ladybaby vieš že mi to ani veľmi nejde?

ladybaby
18. mar 2011

@holly74 hm....raz to vyjde!!!!!! asi ta PK ma nieco do seba...Kedy mas ist dokymu? Si doma / v robote? Ja co sem chodim mozno posledny 1-2 mesiace, este som tu nezazila ani jednu tehulinu...

mili78
18. mar 2011

@holly74 ...viem si predstavit co teraz citis moja...asi to co ja pred par tyzdnami....drz sa, nesmieme to vzdat, musime ist dalej 😔

zomata
18. mar 2011

ahojte
citam vas pravidelne lebo sa tiez chystam na KET
@nemko drzim palcuchy 😉
viete mi povedat, je bude docent v aprili v centre? nema nahodou nejaku dovolenku? dakujem

holly74
18. mar 2011

@ladybaby som doma, som totiž na PN, kvôli inej veci. K dokymu pôjdem ked vyzdraviem, do ďalšieho pokusu ma ešte čakajú min. 2 mrchy, takže času dosť...
@mili78 Mili, díky, si zlatá...ako sa inak máš?

nemko
18. mar 2011

@holly74 je mi to luto aj ked viem, ze v takomto pripade uz je to otrepana fraza a nepomoze ti.
ale verim holly, ze o par dni smutok a beznadej prejde a Teba nakopne nova chut bojovat !!!!
drz sa 😒

nemko
18. mar 2011

@zomata dakujem 😉 no dufam, ze z troch blastocyst aspon jedna zabojuje 😉

holly74
18. mar 2011

@nemko Díki...raz sa to hádam podarí...

nemko
18. mar 2011

taketo foto mi vcera dali

mili78
18. mar 2011

@holly74 ...a tak co ti poviem...stale myslim na tie dve fazulky, ktore odomna odisli ☹ ale bojujem dalej...zacala som si robit vysetrenia a uz nepojdem bezhlavo do dalsieho ivf, pokym nebudem mat porobene vsetky mozne vysetrenia

nemko
18. mar 2011

@mili78 drzim palce, aj ja som do tretieho ivf isla uz s komplet vysetreniami a som pohorsena, ze my si to vsetko musime vybavit, obehat, zhanat info a pritom je toto vec centra, ktore dostava od nas a za nas z poistovne nenormalne prachy.

Inak vcerajsia moja skusenost, prisla som do iscare na recepcii hned, ze mam ist do kancelarie vsetko vyplatit.Mala som tam byt na 9:30 a 8:12 som volala v akom je vsetko stadiu, ze uz vas cakame tak sme sa este ponahlali prisli sme na 9 :00 a nechali ma cakat do 11 :40!!!! O tom, ako som sa citila a ze som musela ist 4 krat cikat a znova sa nadajat vodou vam ani pisat nemusim.
Vraj maju laparoskopie, no neviem ci im ju priviezli 8:59 ked som tam uz bola, ale transfer trva max 5 min a cakala som od 9:00 do 11.40 !!! Takze co sa tohto tyka nemam slov, rozculila som sa tam, skoncil transfer obliekla som sa pichli mi pregnyl a sla som.Sestricka, ze doc.mi da prepustaciu spravu, ze 5 min cakala som dalsich 10 a nic tak som isla domov a ked som prisla domov podotykam po hodine mi volala sestricka kde som, ze ma tu spravu tak som jej povedala, ze od 9 am toho akurat tak plne zuby.
Tot moj zazitok z ET 🙂

holly74
18. mar 2011

@nemko Tak to fakt že no comment. A pritom to čakanie tam pred ET je fakt na nervy aj bez toho...

majka21
18. mar 2011

@nemko, no tak čo sa týka prepúšťacej správy, ja som tam naposledy čakala vyše trištvrte hodiny, kým mi ju dali, že docent na mňa zabudol, a mala som tam popísané také bludy, že to by muselo byť turboembrio, aby na tretí deň malo 6 a 8 buniek. Oznámené embryológom mi bolo, že idú vkladať jedno 4 a jedno 3-bunkové, čo je reálne na ten tretí deň. Kočke, ktorá bola so mnou na izbe, tá mala KET a jej vkladali 6 a 8 bunkové, ale čo už. Stalo sa.

nemko
18. mar 2011

@holly74 ved som sa tam rozculila, ale potom som si povedala kluuuuud moja ved viac sem nejdes a nebudes si kazit naladu pred takym dolezitym aktom 😀 😀 preto som sa aj zobrala a odisla , ved co peniaze uz dostali tak co sa budu pretvarovat a hrat to na slusnost 🙂

nemko
18. mar 2011

@majka21 ale na 3 den ma mat 6 - 8 buniek to je pravda 😉 oni tam maju v tom total gulas a som rada, ze uz sa nemusim rozhodovat pre dalsie IVF na Slovensku resp.v Bratislave lebo by som nevybrala
inak baby nic im nesedi ani datum a cas na sone moj partner povedal, ze to asi maju natlacene pod sonom a len to rozdavaju 😀 😀 si robil srandicky 😀

majka21
18. mar 2011

@nemko,... ale nie do 48 hod. Ja som mala pondelok odber a v stredu ráno vklad, asi tak tretí deň, ale snažím sa na to celé zabudnúť a spúšťam boj nanovo v inom centre. 🙂

majka21
18. mar 2011

... to bolo trocha kruté,ako som tam druhý raz dopadla, ale nebudem to tu rozoberať, snažím sa na to zabudnúť, lebo ešte dnes mi znejú v ušiach tie slová, čo mi oni povedali.

nemko
18. mar 2011

@majka21 poslem Ti IP

lowee
18. mar 2011

tak neska som mala dober vajicok 🙂) mala som 5🙂 nedelu nam powedia kolkosa oplodnilo nakolko som mala inu metodu ako ine 🙂)) 😉

ladybaby
18. mar 2011

@lowee no vidis, lowee, mas to za sebou🙂 super, a tak si sa bala.... nech sa len pekne oplodnuju.... 🙂

mili78
18. mar 2011

@nemko ....Nemko presne zdielam tvoj nazor...je dost smutne, ze zarabaju na ludskom nestasti, ale budiž...ale keby mali aspon tolko slusnosti a povedali pacientkam o moznostiach vysetreni...ja fakt keby som si vsetko nebola vybavila sama, tak nic nemam...ked som sa pytala sestricky, ze ci sa neskuma, preco ivf nevyslo, preco sa embryjko neuchytilo, tak len kyvla hlavou, ze nie....ty si mala aj genetiku? ja mam take info, ze pokym sme mali dobry spermio, tak nam nikto nebude genetiku robit...nevies mi poradit?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre