ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

kvak63
23. apr 2008

ahoj annaanna, ja viem ale mozno sa mi KET vydari. Potom by som nemusela nad nicim uvazovat len si to uzivat. Neviem mozno potom zmenim nazor..............to je este daleko

mirinda10
23. apr 2008

kvak hlavu hore stale mas malo rokov a bola by skoda nevyuzit kazdu prilezitost ako otehotniet takze nesmies sa vzdavat co mame potom poved my co mame viac ako 38 ja stale verim a bojujem to dieta za to stoji

kvak63
23. apr 2008

vďaka za podporu 😔 . Teraz sa aj trochu hanbim 😅

ulrika
23. apr 2008

ahojte ja som neštastná dnes som volala do iscaru a mám zlé výsledky zo zrážanlivosti vraj teraz musím íst na hematologiu kde mi odoberú pol litra krvi a bude sa vyš, dalej moc tomu nerozumiem ale že keby som tehotná tak sa to musí včas zachytit injekciami nestretli ste sa stýmto niekto?

mirinda10
23. apr 2008

ulrika, ber to z pozitivnej strany, ze ti na to prisli teraz a budu to riesit daju nejake lieky a budu to mat pod kontrolou, musim im verit takze nebud nestastna ale skor stastna, nakolko musis byt fit ked chces byt tehu no nie

ulrika
23. apr 2008

ved hej ale ešte sa bojím čo mi tam zistia aby to nebolo niečo vážnejšie a to mám ešte len jedno vyš zasebou a hned zlé dúfam že ostatné budú dobré 😉
a ty kedy už ideš nato?

karkulka522
23. apr 2008

ahojte baby. mirinda-mali sme len 6 vajičok a 2 sa vyvijali dobre a tie mi vlozili, no bez uspechu.bola som z toho zmorena no ked si tu citam-dali ste mi sil do dalsieho boja

ulrika
23. apr 2008

ahoj karkulka ty chodíš do iscaru?

karkulka522
23. apr 2008

ulrika,nao chodim k dr.Durechovej

ulrika
23. apr 2008

durechová je najlepšia na celom iscare
tak vela štastia

karkulka522
23. apr 2008

dakujem,chcem ju poprosit aby mi predpisala puregon aby som mala co najviac vajok a aby bolo aj na zmrazenie

ulrika
23. apr 2008

ona spraví pre teba všetko uvidíš je fakt dobrá
kedy ideš ?

annaanna
23. apr 2008

ahojte, ulrika ja mám takýto problém. nie je to ktastrofa, akurát si musíš pri užívaní hormonov pichať inj na riedenie krvi. neboj. kde ideš na hematologiu? ja v ba

mirinda10
23. apr 2008

karkulka ja som si pichala gonal a mala som 16nast vajok za 8 dni som mala odber bola to rychlovka
to som presvedcena, ze jeden neuspech ta neodradi ani mne sa to nepodarilo na prvy krat a ideme dalej hlavne to nevzdavat, hned zavolaj dokine a zacnite nieco podnikat budeme ti drzat palce

ulrika
24. apr 2008

ja ešte neviem kde pojdem na hematologiu durechová ma poslala na antolskú ale kým mi prišli výsledky tak som začala chodit do heliosu tak mu to tam chcem zobrat ukázat čo povie možno mi to spravia aj tam
aj tebe zobrali pol litra krvi? mne povedali že aj keby som tehotná tak musím pichat ved uvidím čo zistia vlastne na tej hematologii a ty si niečo nato brala?

annaanna
24. apr 2008

ulrika... pol l krvi nie, dve tri ampulky a dajú na rozbor.
ano, aj keby si bola tehotná musíš si pichať injekcie, ale pozor, neužívaj warfarín - embryotoxický!!!
ja som mala trombozu z hormonov, brala som lieky a počas stimulácie som si pichala injekcie.

karkulka522
24. apr 2008

ahojte, mirinda to je super mat 16 vajok,uvidim co mi odporuci.mali by sme k nej ist az v juni-este musime dosetrit.v maji nas este caka prerabka detskej izby(v rod.dome) a potom na to vhupsneme

ulrika
24. apr 2008

anna ved ja neviem mne len volala durechová a ona mi tak povedala ja vôbec neviem nič bližšie budem múdrejšia až ked mi to na hematologii vysvetlia 🙂

scarlette
25. apr 2008

ahojte dievcata, chcem sa spytat kolko simam pripravit financii na IVF? pojdem cez poistovnu ale zatial co som citala, tak sa plati stimulacia aneviem co vsetko este.
Dakujem

lara75
25. apr 2008

ahoj scarlette, kukni túto tému 15.4. o 10:00, tam som o tom písala. Ak nie si samoplatca (nad 3 IVF, alebo nad 39 rokov) tak platíš doplatok za lieky, monitorovanie (UZV a krv) a nadštandard (kde patrí aj ICSI, zmrazenie embryi, genetika i) Cenník dostaneš v Iscare na recepcii.

scarlette
25. apr 2008

lara dakujem, idem sa tam preklikat 🙂 pojdem prvy krat cez poistovnu, mam zial na to diagnozu a po operacii su moje sance na prirodzene otehotnenie minimalne ak vobec nejake su, a to mam len 27 ☹

lara75
25. apr 2008

hore hlavu scarlette 😵 nikdo ti nezaručí, že sa to podarí raz - dva, ale treba skúsiť všetko. Uvidíš bude to nakoniec dobre 🙂

scarlette
25. apr 2008

lara ja som dnes pozitivne naladena, nakolko teraz podstupujem hormonalnu liecbu tak sa tesim ked skonci mozeme ist s muzom do caru,
inak citam v tvojom pase ze ta caka krvicka tak drzim palce 😉

ulrika
25. apr 2008

lara ozaj ved ty ideš na krv !!!!! a čo už aj nejaký testík bol? dúfam že to vyzerá dobre držím palce konečne by to tu niekto mohol oživit 🙂

lara75
25. apr 2008

ahoj ulrika, obávam sa, že nebude to dobrá správa, ale nechám sa ešte prekvapiť (test na 9. deň negat) 🙂

ulrika
25. apr 2008

ale neboj ešte to len príde kolko ti vložili?

mirinda10
25. apr 2008

lara 9den je skoro niekedy sa vajka zahniezduju az na 7-8 den a niekedy aj neskor, vydrz do pondelka
drzime palceky ja viem, ze to cakanie je hrozne poznam to

zuzankaro
25. apr 2008

ahojte, tak už som aj ja čakateľka na IVF, včera sme podali žiadosť. Isceráčky, neviete či v ISCAR nemávajú počas júla a augusta voľno? Akurát by mi vychádzalo postúpiť IVF cez letné msiace. Ja mám Dr. Maršíka.
Ďakujem 😉

ulrika
25. apr 2008

ahoj zuzanka ano mávajú volno ale vždy ich niekto zastupuje takže v pohode nemusíš sa bát 🙂
ale ešte nevieš kolko budeš čakat na žiadost niekedy to trvá dost dlho 😖

zuzankaro
25. apr 2008

dakujem ulrika, dufam ze ten 1 mesiac bude minimum. Zostava len cakat ... 🙄
Potom ta stimulacia ako dlho trva?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre