ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

lowee
19. mar 2011

@mili78 dakujem 😀

lowee
19. mar 2011

@ladybaby veru tak dlhe 2tyzdne 🙂)

tina1303
19. mar 2011

ahojte mojky, uz je siedmy den co stymulujem. vcera som bola na kontrole. Dr. pozeral na lavu stranu, tam povedal, ze vyborne a ked pozrel na pravo, tak tam sa mi zacala hyperka. Nijak sa k tomu nevyjadril, a ja neviem na com som. Je to normalne tak skoro? beriem bravelle a od vcera tie co zabranuju prasknutiu folikulov, neviem ako sa volaju. Jaaaj, ked citam tie negativne spravicky od vas, tak pravdupovediac tomu ani neverim ze to vyjde. pride mi to ako pasova vyroba za strasne prachy. Mam pocit, ze len potrebuju zarobit a vobec ich nezaujima, ako budu uspesny. ☹

mili78
19. mar 2011

@tina1303 ...Tinka pokym necitis nejake velke bolesti, nafuknute brusko, zle dychanie, tak by som sa na tvojom mieste hyperstimulakom netrapila...aj ja som mala bravelle a tiez som ho schytala....drzim ti palce, aby ti to dobre dopadlo...raz sa to predsa musi prelomit ta smola 🙂

eevulikk
19. mar 2011

@tina1303 ničoho sa neboj. ohss sa väčšinou rozbehne keď vyberú vajka. treba len veľa, veľa piť a ak máš príznaky kontaktovať centrum a oni vedia ako konať. 🙂 tiež som si najskôr pripadala ako kus, ale akonáhle mi vybrali vajka tieto pocity pominuli. každej sa venujú individuálne a chce to riadnu trpezlivosť. držím palce 🙂

nemko
19. mar 2011

ahojte baby, dnes nie som schopna pisat len vam napisem tolko ze stale odpadavam a je mi strasn.

tina1303
19. mar 2011

milli, eevulikk, dakujem za podporu. ste hrozne zlate a mozno sa aj stretavame v cakarni a nevieme o sebe. to je sranda. 😉 Vsetko by som to znasala uplne v pohode len ma ubyja ta cesta. je to 400km tak a spet a pridem domou uplne svorc a to este mame s muzom restiku, ktoru prevadzkujeme sami. a vzdy mi vychadz kontrola na piatok, kedmame aj diskoteky, takze do rana este obluhujem.
Aj ja vam babky drzim palceky vsetkym, aby nam to vyslo. boh predsa nesmie dopustit aby sme sa takto trapili, nie?
Nemko, drz sa hlavne . drzim palce aby to dobre dopadlo a aby si uz nemala tie bolesti. ja viem co to je, uz len koli tomu, ze ja mavam bolestivu mrchu, az taku , ze som chodievala na pohotovost.

ladybaby
19. mar 2011

@nemko zavolaj Valkymu....!

ladybaby
19. mar 2011

@eevulikk ako sa ti vodi dnes? je to lepsie? Ja ok, jedine to brucho sa este ovela viac zvacsilo... chcela by som ist v pondelok do roboty, ale do nicoho sa nezmestim.... neviem, ci mam v po rano zbehnut do Iscaru...

nemko
19. mar 2011

@ladybaby nie nebudem mu volat, vydrzim

ladybaby
19. mar 2011

@nemko ved ked odpadavas a je ti tak velmi zle, tak radsej zavolaj....ja nic...jedine obrovske brusisko...

nemko
19. mar 2011

@ladybaby ked mi bude velmi zle pojdem do nemocnice, ale ja to vydrzim, musim

nemko
19. mar 2011

@tina1303 dakujem, musim vydrzat, 3kusy asi robia svoje

eevulikk
19. mar 2011

@ladybaby ahojček. dnes celkom ok, len ma strašne pichá v pravom boku a to mi sťažuje dýchanie, ale nemám tlak v bruchu a to je riadna úľava tvz. nepukám 🙂 . v pondelok idem do centra tak uvidím. možno mi zoberú aj krvičku a budem vedieť na čom som. ak je pozitívna na desiaty deň je to trošku viditeľné.

@nemko radšej zavolaj. ja som tiež hneď volala a je dobré keď ti poradia. nenechávaj sa v tých bolestiach- tiež som bola v štádiu keď ma nosili na wc a odpadala som. volaj

nemko
19. mar 2011

@eevulikk mna nic neboli len mam nizky tlak a ked sa postavim idem k zemi, ale pekne jem vsetko, pijem, spim len ten tlak
a baby fakt mu volat nebudem 😉 ked bude zle pojdem na pohotovost

ladybaby
19. mar 2011

@eevulikk drzim ti palcuchy na pondelok 🙂 ! ty uz mas dnes tyzden za sebou... 🙂

eevulikk
19. mar 2011

@nemko myslela som, že máš aj iné príznaky, tak to potom ok veď každá poznáme svoje telo najlepšie.
@ladybaby ani som si neuvedomila, že to už je týždeň. keď som tam ležala tak som myslela, že ani týždeň nevydržím a to som zatiaľ nešpekulovala s kupovaním testu, ale to asi kôli tým problémom.

ladybaby
19. mar 2011

@eevulikk urcite kvoli tym problemom.....tp ta zabavilo....ja doma ratam, ze stale len 4dni presli, strasne sa mi to vlecie...naozaj su to asi najdlhsie 2tyzdne....jeden den to vidim pozitivne, dalsi opacne.... atd

lowee
19. mar 2011

halo je tu niekdo teraz plis? co mal icsi alebo tak? co by mi nieco poradil ak ano ip prosim ,,,

lowee
19. mar 2011

@lowee halo??????????????????????????????? ☹

nemko
20. mar 2011

caute kocky, moj stav zmeneny len v tom, ze od vcera mam pri posteli kybel a zvraciam ako blazon ☹ tlak uz mam lepsi, ale nevydrzim byt na nohach, rano pojdem k lekarovi asi.
peknu nedelu vam zelam

silvinnka
20. mar 2011

ahoj babulky...huraaaaaaaa,konecne mi skoncila mrcha ,prva od OPU a od piatka papam veeeela liekov na pripravu maternice na KET...(prednison,anopiryn,euthyrox,estrofem,femibion) pripadam si ako zavislak,hadam sa moj organizmus nezblazni 😖

lowee
20. mar 2011

chcem sa vaas nieco opytat odpowedzte ktora ste tu prosim , ked uz su vajicka uchytene zo spermiou moze sa stat ze zlyhaju? ked mi volai ze sa plodnilo a moze sa stat ze by sa nekonal transfer alebo uz je ok ked je oplodnene?
😉

silvinnka
20. mar 2011

@lowee ahoj,ak by sa nekonal ET,tak sa mrazia....,ale aj po ET sa moze stat,ze sa prestanu delit ☹,ja mam jedneho mrazacika,verim,ze bude silny a zabojuje 🙂

holly74
20. mar 2011

@lowee Ano, Lowee, môže sa to stať, že sa prestanú deliť, dôjdu len do 2-, 4- bunkového štádia a prestanú sa deliť...

nemko
20. mar 2011

baby prosim va mam ist podla vas na pohotovost ked zvraciam?alebo volat Valkymu? mate na neho cislo?

holly74
20. mar 2011

@silvinnka Držím palce na ten ketík ..prečo ti dali aj prednison, anopyrin a pod.? ja som brala iba estrofem, emb. sa ani raz neujali, tak neviem či nemám na nejakú blbú imunitnú reakciu na ne, alebo čo...

holly74
20. mar 2011

@nemko nemko , Válkymu volaj..ja som išla na pohotovosť a oni mi kázali pekne volať docentovi, lebo nevedeli čo so mnou... číslo v IP

silvinnka
20. mar 2011

@holly74 docent chce mat istotu aby som opat nepotratila,ale mus isa mimi uhniezdit.... prednison aby sa predislo potratu,aby som si nevytvorila protilatky proti miminu,anopiryn,aby som pred vkladom mala pekne prekrvenu maternicu a mimi sa poriadne zahniezdila a estrofam aby mi rastla sliznica maternice....ja som uplne o.k,aj vsetky testy boli na 1dnicky,ani z genetiky nezistili co sposobuje moje potraty,preto sa s genetikom a embryolog. dohodli na takejto priprave....citim,ze teraz to bude o.k 😉

nemko
20. mar 2011

holly dakujem, volala som, moje problemy nie su z ohss a rano mam za nim prist.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre