ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

holly74
20. mar 2011

@silvinnka aha, takže máš za sebou takéto zlé veci...tak nech to už teraz určo všetko dobre vyjde 😉

holly74
20. mar 2011

@nemko naozaj nemáš za čo, len nech ti pomôžu...

silvinnka
20. mar 2011

@holly74 dakujem... musi to vyjst ,na 4x to bude tutovecka 🙂) veriiiiiiiiiiiiiiiiiiim

majka21
20. mar 2011

@nemko, čo sa to s tebou deje? Mooooooooooccc ti držím palce, aby všetko dobre dopadlo. Som rada, že si sa odhodlala zavolať docentovi. 😉

lowee
20. mar 2011

@silvinnka aj ja mam len ejdneho preto sa pytam utork idem na prenos a ty kedy alebo uz si bola?

lowee
20. mar 2011

@holly74 a to znamena ze nieje sanca na otehotnenie_? a to kedy uvidia ked sobotu ho oplodnovalia dneska nedelu mi volai ze utork mam prenos?

ladybaby
20. mar 2011

@nemko drz sa! vydrz to nejak do zajtra a snad potom uz bude lepsie...

lowee
20. mar 2011

a este sa opytam vajicka sa prenasaju ked su kolko bunkove alebo to je ejdno? napr neska mi volai ze ho mam oplodnene , a ked zajtra sa naho pozeru mozu powedat ,ze nebude prenos? lebo enska powedala embryologicka ze utorok mam prenos ....? dpowedzte púrosim hociktoraa

lowee
20. mar 2011

@lowee nieje tu nidko kto by mi prosim odpowedal co vie ? 😒 😒

mili78
20. mar 2011

Nemko drzim palce!!! 😅

@lowee ...oni ti vlozia aj 2-bunkove, samozrejme ale, je tam minimalna sanca...cim viac buniek ma, tym lepsie...to, ze sa vajicko oplodni je len stotinka uspechu...embryo sa musi delit...ja som mala 5 embryjok, vytesena som bola...ale co z toho, ked len dve sa delili a zvysne tri sa pri 4. bunkach prestali delit :( ani mi ich nechceli zmrazit, aj ked som ich o to prosila, vraj to nemalo cenu

nemko
20. mar 2011

baby dakujem, tlak sa mi dostal do normalu konecne aj ked som slabsia, ale je to ovela lepsie.zajtra teda pojdem za docentom, do nemocnice nechcem ist, nechcem tam lezat.uz som dokonca aj nieco jedla a pekne to aj vo mne ostalo tak som zvedava na zajtra.
moc vam vsetkym dakujem 🙂

mili78
20. mar 2011

@nemko ... Nemko tak nečuduj sa, že ti je zle, predsa len maš tam 3 bojovníkov...verim, ze ti uz bude len a len lepsie 😅

lowee
20. mar 2011

@mili78 diky ... aj ja som mala 5 jedno zle 2nedozreli este nic moc a dve dozreli a tie dve , tak st ych sa len jedno oplodnilo ,ona ma neska o tom informovala a powedala ,ze prenos je utorok a o bunkach nic nepowedala ,myslis ze sa jej mam zajtra opytat? a povie mi?

nemko
20. mar 2011

@mili78 no dufam, ze bojuju 😀 nasi mi to tiez doma hovoria, ze najskor si dam vlozit 3 kusy a potom placem ako trpim 😉

nemko
20. mar 2011

@majka21 mamina ma donutila, uz sme isli do hadky tak som ju ukludnila, dost ma trapi ako sa na mna musia pozerat tak som teda zavolala aj ked mi nepomohol, ale aspon je doma klud 😉

nemko
20. mar 2011

@silvinnka drzim palciskaaaaaa 🙂 🙂

mili78
20. mar 2011

@lowee ...urcite ti to povie, kludne si zavolaj ak nevydrzis do utorka 🙂

@nemko ...este ze nie sme v Amerike, ty by si si tusim aj 8 dala vlozit 😀

nemko
20. mar 2011

@mili78 tak u nas doma maju vsetci sok z toho , ale nie je zarucene, ze sa ujmu 🙂 a aj z 2 vlozenych mozu byt 3 🙂 a mozno sa neujme ani jedno 😉

lowee
20. mar 2011

@mili78 no neska som celu noc enspala ked mi mali volat stale som bola hore take napatie .. jaha a tak som rada ze aspon ejdno s tych dvoch co boli oki.... dufajme ze to bude oki"

mili78
20. mar 2011

@nemko .... Nemko mas pravdu, aj moj drahy kakal bobky ked som mu povedala, ze som dala vlozit dve...som mu vravela nech sa neboji, ze este nikde nic...no a veru, nikde nic ☹ ale dufam,ze to nebude tvoj pripad

@lowee ...drzim palceky, aby zabojovalo a mohol v utorok prebehnut vklad 🙂

lowee
20. mar 2011

@mili78dakujem ti pekneee 😅

nemko
20. mar 2011

@mili78 uvidime, ale ked si spomeniem, ze by mi malo byt tak zle ako vcera a dnes tak staci ked sa ujme jedno - ja by som ich ani nedonosila

mili78
20. mar 2011

@nemko ... snad ti to vsetko dobre dopadne 🙂 uvidis co ti zajtra docent povie

nemko
20. mar 2011

@mili78 ved jasne, uvidime 😉 uz mi je lepsie, ale tlak mi skace tak dufam, ze cestu do iscare vydrzim

majka21
20. mar 2011

@nemko, žiadne možno sa neujme ani jedno, jedno sa určite uchytí, verím tomu a možno aj dve 😉 , no to tretie už nemusí, lebo to by bolo asi 9 mesiacov dosť velké trápenie, keď ešte nikde nič a takto ti je zle.
Bude dobre, uvidíš. 🙂

ladybaby
20. mar 2011

@nemko a ty mas taky extremne nizky tlak aj normalne? Alebo to iba teraz?

nemko
20. mar 2011

@ladybaby iba teraz ja som nikdy s tlakom problem nemala vzdy ukazkovy este aj po odbere mi sestricka povedala, ze tlak ako z knizky

nemko
20. mar 2011

@majka21 staci jedno uplne ja to takto 9 mes nevydrzim

ladybaby
21. mar 2011

@nemko @eevulik ahojte cakatelky, ako ste dnes dopadli?

lowee
21. mar 2011

ahojte , ja mam zajtra vklad toho mojhop jeneho embrya , no nepowedali mi kolko je bunkove ani tomu jakosi nerozumieim ake by malo aspon byt .... dufam,ze mi ho zavedu a bude svetko poriadku🙂 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre