ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
23. mar 2011

@zomata ja som si dala vlozit 3 😀 pytala som sa embryologicky - je to cisto nahoda, niekdy sa im pri 3 ujmu 2 niekedy 1 a niekedy nic ( co bude asi moj pripad) a taktiez je to pri 2 niekedy su 2 , niekedy sa stanu z nich aj 3 a niekdy 1 alebo nic, ja by som volila 2 lebo ako to tak sledujem Iscare sa v poslednom case bohvieakous uspesnostou pysit nemoze - aspon podla toho co tu citam.

bibi24
23. mar 2011

@nemko Sprav aj treti test a zahada bude vyriesena 😉 Ale ja skor verim Mamatestu tiez 😉

nemko
23. mar 2011

@kaaaty dakujem len neverim lebo clearblue bol neg z toho isteho mocu a teraz som si robila dalsi mamatest, je poz aj ked nie uz tak moc ako rano (chapem to tak, ze tym, ze stale pijem kvoli ohss a cikam, hcg uz nemoze byt take ako rano) a baby okrem strasneho ohss nemam ziadny iny priznak (bolest prs nic )takze na zajtra som pripravena na horsiu verziu vysledku, ale co uz , co ta nezabije to ta posilni 🙂

nemko
23. mar 2011

no keby ste ma teraz videli, lezim na posteli a sledujem tie testy 😀 ja si uz pripadam vadna 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zomata
23. mar 2011

jaaj pri prvom by som za dvojky bola velmi rada - teraz sa len bojim ze by pri dalsich dvoch detoch zora musela ist trochu na vedlajsiu kolaj a to by som naozaj nechcela, no ved hodim rec aj s docentom, dakujem za odpoved

a ja som pri tehu necitila vobec nic, ale vobec, az do prvych kopancov som ani nevedela ze som tehu 🙂

kaaaty
23. mar 2011

@nemko verim ze zajtra sem napises dobru spravu....rano ides na krv a kedy budes vediet vysledok? Hlavne mysli pozitivne....

bibi24
23. mar 2011

@nemko podla mna to tam je!!! 😉 Prevazuju pozitivne testy, tak sa nestrachuj 😀

maly_vrabcak
23. mar 2011

Moc vás zdravím, děvčata. Mám na vás prosbu, a to zda byste mi napsaly váš názor na moji situaci.

Je mi 21 let a od ledna se snažíme o miminko. První měsíc to neklaplo, protože 9.2. jsem dostala mrchu (až do 13.2.). Pak jsem šla na gyndu 4.3. a když mě prohlížela na křesle, říkala, že mám prosáklou dělohu, že podle toho bych těhotná mohla být. Na ultrazvuku ale nic neviděla. Vzala mi tedy i krev a 8.3. mi oznámila negativní výsledek na krev. Tak jsem čekala na mrchu 9.3. a nic. Někdy jsem měla zpoždění den nebo dva. Ale dnes to je 13 dní a mrcha nikde. K tomu mám bolesti břicha, které nestojí za řeč. Začala jsem plašit i s testy, ale jsou negativní. GS Mamatest a Intima test. HA neberu už 2 roky. Zaráží mě ta prosáklá děloha, že na krevní testy mohlo být brzy. Jinak prosáklá děloha bývá i před mrchou, ale skoro 3 týdny před ní? To je divné. Děkuji za vaše názory a postřehy. Vrabčák
Omlouvám se, že vás otravuji tady, ale jistě pro mě a mou netrpělivost, co se vlastně děje, budete mít pochopení.

nemko
23. mar 2011

@kaaaty krv asi budem vediet asi popoludni lebo ked bude poz musim pichat fraxiparin kvoli ohss, udajne

@bibi24 dakujem, dufam

bibi24
23. mar 2011

@nemko A ja mam celkom blizku kamosku, ktora sice otehotnela prirodzene a vobec nic nic necitila. Aj po pozitivnom teste a krvi uznala, ze je v tom 😀
A na sebe mozem potvrdit, ze priznaky nic neznamenaju, ja som zakazdym citila nieco ine.....

nemko
23. mar 2011

@bibi24 ja ti neviem, ked mna ta Lattakova tak poz navnadila, ze asi to tam je ked mam ohss , tak som sa tesila, ja uz sa bojim aj tesit potom ked som sklamana zase sa blbo citim, ze uz robim unahlene zavery a tak.Je to na psychiku strasne, ale dufam, ze zajtra sa zahada vyriesi, s ne vysledkom nic nespravim a poz vysledok tiez este nie je vyhra - vyhra bude az budeme mat deti alebo dieta doma.

bibi24
23. mar 2011

@maly_vrabcak Ahoj, ked mas negativnu krv a negativne testy, tak pravdepodobne tehotna nie si. Niekedy byva sliznica maternice vyssia ako obycajne, tehotenstvo to ale byt nemusi. Pripradne si mala neskor ovulaciu a tak mas predlzeny cyklus. Ak sa ti uz nechce cakat, kedy ms dorazi sama, chod si dat pichnut vyvolavacku. Ak si tehotna nic sa nestane, pretoze to je progesteron (Agolutin), ktory telo tak ci tak v tehotenstve produkuje.

bibi24
23. mar 2011

@nemko Ja ta uplne chapem moja. Tak si povedz, ze bude ako bude, vysledok nezmenis, tak len pockat jeden den 😉 Ale drzat palce mozem, ze? 🙂 A aj tak si o tom myslim svoje 😉

nemko
23. mar 2011

@bibi24 vydrzim a ahned ako sa zajtra vratim vam napisem a potom ked mi zavolaju vam tiez hned napisem 🙂 tak ja budem teda troooooosinku dufat, ze je to tam 😉

ladybaby
23. mar 2011

Baby a to aj ja mam OHSS ked mam od ET stale velikanske brucho? - 8.den. Inak nic ine mi nie je, len brucho ako v 4-5tom mesiaci. Kedy mi opadne? dik

holly74
23. mar 2011

Ahojte!
@nemko neboj, bude to pozitívne, z 3 blatuliek musí byť 🙂
@bibi24 vitaj naspäť, ako sa máš?
Inak nevieme niečo o kačiatku?

bibi24
23. mar 2011

@ladybaby Mozno az 9 mesiacov nie 😀

nemko
23. mar 2011

@holly74 dakujem

bibi24
23. mar 2011

@holly74 Ahoj 🙂 celkom v pohode (ked odmyslim, ze nemam babo, tak je to ok)...momentalne nic neriesim. Bola som aj u jednej cinskej liecitelky, berieme aj s mm take kvapky, ale ci im verim? Neviem, len skusam.
Bola som aj u Valkyho, dala som si spravit imunologiu a AMH. Ostatne neodporucal, vraj to v nasom pripade vyznam nema, kedze neriesia prioritne mna, ale problem ma mm. Ale mozno si skusim este aj hematologiu vybavit.
No a dohodli sme sa, ze skusime jeden soft s Clostylom a uvidime ako nan reagujem. Mam ho uz doma, ale kedy zacnem brat, netusim. Uvidim, ako sa budem citit.
A ty ako, ako dalsi postup?

tak skusme @kaciatko81 privolat 😀 😉

ladybaby
23. mar 2011

@bibi24 no bodaj by si mala pravdu, to cakanie je na celom IVF najtazsie, stale sa sledujem.....ved ty urcite dobre vies....

nemko
23. mar 2011

baby tu su moje testy , zleny robeny vcera, stredny robeny z uplne prveho ranneho mocu a posledny robeny asi pred hodinkou ( ale stale chodim cikat kedze sa musim nalievat dzusom) tak ten uz je troska menej intenzivny
viem , kvalita fotky hroza, ale nejde mi to lepsie 😀

bibi24
23. mar 2011

@nemko No, podla mna je to uplne jasne. Vcerajsi slabsi, dnesny silnejsi ako ma byt. A ten treti slabsi, pretoze uz to nie je ranny moc a pretoze je riadne zriedeny. Super!!!! 🙂

nemko
23. mar 2011

@bibi24 tak teda trosicku verim 🙂
a tot moje brusisko 😀 😀 😀 😀 😀

zomata
23. mar 2011

dobre, jak moje v 5 mesiaci 😀 ale ked OHSS pominie brusko klesne

holly74
23. mar 2011

@bibi24 pevne verím , že @kaciatko81 sa vytešuje z pozitívneho testíku 🙂
Ja mám 2. IVF schválené, ale predtým by som chcela poriešiť nejaké vyšetrenia, aby sa zistilo prečo sa mi prckovia neujali, teda asi to bude tiež imunológia, AMH...uvidíme, čo mi navrhnú. Dúfam že mi Dr. už nebude hovoriť, že je to normálne, že ani z 11 emb. nič, lebo ja si to teda nemyslím že to tak je..v niečom chyba musí byť. Aj ja som inak nedávno bola u jednej čínskej liečiteľky, kt. mi vravela, že mám problém s obličkami a preto neotehotniem, kým sa toto nevyrieši...no a mala pravdu, neotehotnela som... ☹

ladybaby
23. mar 2011

@nemko no budu to trojcata 😀 zartujem..... 😀 riadne bruchoooo.... ja verim, ze tentokrat to uz vyjde...!!!!

nemko
23. mar 2011

@ladybaby ty nemas az take ? 😀 😀 😀 😀 😀 to je strasne ako vyzeram, viem 😀 😀 😀

ladybaby
23. mar 2011

@nemko ja mam len na dvojcata.... 😀 a stale si ho chodim pozerat do zrkadla 😀

nemko
23. mar 2011

@ladybaby 😀 😀 😀 😀

bibi24
23. mar 2011

@holly74 aj mne povedala, ze mam problem s oblickami a okrem toho vraj este stitka a maternica. Zaver - rozhadzane hormony. Divila sa, ze mi nic nie je a ze preco teda tam som. Tak vravim, ze kvoli manzelovi 😀 A ked som jej povedala o ivf, tak vraj, ze tie zle vysledky mozem mat este z toho. ale mam pocit, ze o oblickach hovoria kazdemu, aspon co som citala 😠
A ake vysetrenie mas uz za sebou? A vsetkych tych 11 embryi bolo ok, pekne sa delili? Len sa neuchytili?

@nemko, kokos riadne brusisko 😀 Ja som mala ale velmi podobne...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre