• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

22. januára 2017 
@bibi24 Áno, asi to hovoria každému, lebo v číns. medicíne močová a pohl. sústava spolu súvisia..ale je fakt že ja chodím veľmi často cikať, už roky rokúce to tak mám a som aj zimomrivá...
Vyšetrenia mám len tie asi základné, kt. sa robia pred IVF - horm. profil, genetika + prefuk, kde zistili tú nepriechodnosť vajcov. Embryjká sa delili, niektoré síce zastali vo fáze 2-5 buniek, ale tie čo mi vkladali mali vždy toľko buniek koľko v daný deň mali mať... Ale aké mali známky to neviem, to mi nepovedali, ani som sa nepýtala, ale teraz dodatočne sa aj na to opýtam .
23. mar 2011 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 som jak slonica :grinning:
23. mar 2011 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata
Pri 2 vložených embryách sa zvyšuje šanca....tak mi to aspon blo v Iscare povedané......Aj ked v Martine (neviem presne názov kliniky) vkladajú len jedno embryo. A kvalitovo embryo, ktoré ti už vkladajú nemôže byť zlé, leb prešlo náročným "výberom"
@nemko
Držím ti veľmi palce.
23. mar 2011 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sasetka dakujem moc

baby fakt a zo srdca vam vsetkym velmi pekne dakujem za podporu a velmi kazdej prajem aby nam to uz konecne vyslo :wink:
23. mar 2011 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule :slight_smile:
Tak my to už máme za sebou :slight_smile: Malá Ella sa narodila 18 marca o 14 hod s mierami 3800 g a 51 cm :slight_smile:
Musím vás prečítať čo máte nového len musím počkať pokial malá zaspí :slight_smile:
23. mar 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nemko
jeeej super.. Gratulujeeeeem :slight_smile: Strašne ale strašne sa tešííííím, juuuj :slight_smile: Tak krásne tehulkovanie prajem :slight_smile:
23. mar 2011 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura ....gratulujeeeem Sakurka a zelam tebe aj malinkej vela vela zdravicka :sweat_smile:
23. mar 2011 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura gratulujeme vitaj Ellka na svete :slight_smile:
23. mar 2011 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura gratulujem, prajem vsetko dobre!....nech ste zdrave, spokojne a Ella v noci dobre spi.... :slight_smile:
23. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura jeeej zlatko som na Teba myslela, no dakujem.Gratulujem k malej a prajem vela zdravicka a stasticka s vytuzenym pokladikom.
23. mar 2011 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby , nedalo mi to a bola som v obchode pre test :grinning: ale mi sibe co :grinning: :grinning: :grinning:
skusila som teraz mamatest 10 a rapi ten zeleny no a vysledok je nasledovny - na mamateste ciarka silnejsia ako na rapikovi takze asi bol predsa len clearblue spolahlivy a neklamal a rapik je len duchacik :grinning: no takto na rapiku by ta ciarka realne aj zodpovedala, ale takych testov ja mam doma uz milion takze uz som vyliecena z dilemy :unamused: :angry:
a aby nestacilo mam zapalene mocove cesty tak fajn dari sa mi :angry: :angry: :angry:
23. mar 2011 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby testla som a ideme na IVF....
23. mar 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko rapid je shit uz netestuj lebo ti fakt sibne

a je tu niektora co na to ide v aprili? :wink:
23. mar 2011 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura Blahoželám! Pôrod prebehol ok? Prajem maličkej krásny a šťastný život! :slight_smile:
23. mar 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sakura Uzasne! Gratulujem a prajem hlavne vela zdravicka, stasticka a spokojnosti...!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. mar 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja uz sa teda na testovanie vykaslem a nebudem vas otravovat mojimi sprostostami :grinning: :grinning: :grinning:
tak baby este ze vas mam lebo inak by i siblo uz fakt :slight_smile:
uz nech je tak ako ma byt a hotovo - testom a nervami to cele nezmenim :wink:
23. mar 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata ja idem v aprili len na konzultaciu a potom uvidime co a kedy...
23. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko no uz si aj mna navnadila :slight_smile: , ale mne vysiel uplne cisty, jedna cara... fnuk....
23. mar 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tu som len mam toho vela :slight_smile:
@sakura gratulujem a malinkej Elle, zelam ten najkrajsi zivot :dizzy_face:
@nemko do zajtra uz vydrz, budes presne vediet na co si :wink:
@ladybaby si 8 den od et? podla mna este skoro na testy :wink:
@mili78 @holly74 @bibi24 ahojte :grinning:
23. mar 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 a ty ako? vydrzim uz ked prezijem :slight_smile:
23. mar 2011 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Co ty riesis prosim ta? :grinning: :grinning: Vsak na kazdom mas druhu palicku, myslis, ze nestaci? Ci cakas, ze ti vybehne aj tretia? :grinning: :wink:

@sakura ... Gratulujem a prajem malej Elle krasny, spokojny a stastny zivot s ludmi, ktori ju miluju :dizzy_face: inak, super meno, aj nasa raz bude Ela (ak bude) :wink:
23. mar 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby mozno je skoro, nezufaj :wink: psychika je dolezita takze hlavu hore :wink:
23. mar 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: uz su aj na raposovi pekne 2 :grinning: baby mna strasne boli mocovy mechur asi mam zapal alebo mi pri punkii nieco zaniesli :frowning2:
23. mar 2011 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 Kačiatko,ale ty nás držíš v napätí.... :slight_smile: Ja si teda dovolím tipnúť, že krv bola pozitívna..... :sunglasses:....či ...?
23. mar 2011 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 akoooo??? nenapinaj nas lebo mne od tolkeho napätia uz streli brucho, ved si videla foto ako vyzeram :grinning:
23. mar 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko berieš aj prednison, alebo niečo na oslabenie imunity? lebo v takom prípade môžeš infekciu takúto chytiť raz-dva. Tak šup do tepla a žiadne behanie po vonku a zháňanie ďalších testov :wink:
23. mar 2011 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Ja ked som brala Prednison som mala taketo problemy. Nie hrozne, ale chodila som furt curat a trocha ma rezalo pri moceni. Tak som pila litre urologickeho caju a jedla aj vitaminy s obsahom brusnic. Troska zaberalo.
Mozno to mas aj z toho vecneho curania....
A ja si myslim, ze sa tak trosicka pomalicky mozes ukludnit a tesit sa :slight_smile:

@kaciatko81 :grinning: :wink:
23. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 nie nic neberiem uz budem doma pijem brusnicovy napoj snad pomoze
23. mar 2011 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko myslim, ze prezit urcite prezijes :wink: a neboj, brucho nestreli, ked ta to potesi, ja vyzeram stale velmi podobne :grinning: :dizzy_face: pri punkcii ti nic nezaniesli, s mechurom sa pri nej vobec "nehybe" :wink:
baby, ak sa nenahnevate, ja sem teraz moc nepisem, cmuchalov je bohuzial dost :pensive: ale asi chapete :dizzy_face:
23. mar 2011 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 ...ahooooj :grinning:
23. mar 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok