ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

andysok
23. mar 2011

@kaciatko81 dobre robis ja som po ET nepachla na kona asi 3 mesiace.......kym nebolo 100% a hlavne aby som zbytocne necitala blbosti a moc nepremyslala a nepozorovala sa...tak sa drrrrrz 😉

nemko
23. mar 2011

baby zajtra si dam znova punkciu vody lebo takto sa neda zit, to je strasneeeeee ☹ ☹ ☹ takyto ohss som potrebovala aby som prestala vymyslat s ivfkami

holly74
23. mar 2011

@kaciatko81 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ladybaby
23. mar 2011

@nemko aj ty hlavu hore! a to som si povedala, ze vobec nebudem testovat... no co uz...zajtra skusim znova ale uz rano..

nemko
23. mar 2011

@ladybaby aj ja udem este rano testit nez pojdem do iscare

ladybaby
23. mar 2011

@nemko ale ty uz zajtra budes vediet na com si🙂, to cakanie ma zabiija... to je katastroofa...

nemko
23. mar 2011

@ladybaby no dufam, ze to budem vediet 🙂

lowee
23. mar 2011

@bibi24 ahoj bibi aj ja idem homeopatovi ktory lieci na bilinnej baze teraz uz ale cakma na krv o 13 dni hh.. atak akosa mas inak?

lowee
23. mar 2011

@sakura gratulujem........ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lowee
23. mar 2011

@nemko nemko pocuj ma uza ni netestuj je to jasne nevahaj ai sekundu ... a vies preco ta boli ? urcite su tam dvojcatka 🙂))))!) uvidis a zajtra mi to tu potvrdis drzim place 😉

majka21
23. mar 2011

@sakura, jéééj, gratulujem. Ty to už máš za sebou a ja sa vrhám do ďalšieho pokusu, dúfam, už úspešného! 🙂 Super správička, teším sa s vami.
@nemko, držím silno palčeky,ale nezávidím ti! 🙂 Opatruj sa a daj vedieť 😵

sasetka
23. mar 2011

........ to 2-týždnové čakanie na výsledok po IVF je stráášne dlhé, mne sa to vlieklo neskutočne dlho 😢

ladybaby
23. mar 2011

@sasetka kolky si den? 🙂 suhlasim s tebou, to je najhorsie na celej IVF procedure...

nemko
24. mar 2011

caute zienky, uz som doma poobede bude vysledok ranny test pozitivny.rano mi bolo neskutocne zle od zaludka tak cakam, dali mi fraxiparin.

holly74
24. mar 2011

@nemko Zlatko, ty si teda riadne vytrpíš...ale krvička určite potvrdí tie //, alebo koľko čiarok si to vlastne už mala 😀 Držkaj sa a nech nepríjemné veci čoskoro prejdú , nech sa môžeš už len tešiť...

mili78
24. mar 2011

@nemko ...uzi si este tu bolest, pockaj pri porode, ked pojdu 3 kusky 😀 😀 😀

nemko
24. mar 2011

@holly74 mam 6 poz testov tak snad to je pravda 🙂 dakujem

nemko
24. mar 2011

@mili78 to bude cisarsky to zvladnem, sa mi tie narkozy zapacili 😀 😀 😀

mili78
24. mar 2011

@nemko ...inac aj mne sa to zaspavanie paci...nie sme nejake uchylne? 😀

marrad
24. mar 2011

@mili78 pridavam sa aj sa som spokojna ked ma idu uspat 😉

nemko
24. mar 2011

@marrad
@mili78
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ladybaby
24. mar 2011

Nemko, super!, 🙂 tak sa drz! vidis, tak nakoniec sa ti aj narkoza paci.... aj mne,moc🙂

ladybaby
24. mar 2011

Baby, ranajsi test negativny, 9-ty den, fnuk fnuk 😢

zomata
24. mar 2011

@nemko 😉 a pri porode sa do narkozy nedavajte .. ja som bola sekciou so spinalkou...njakrajsi moment ked dieta zaplace a 1x sa nadychne vam unikne a ked vam ho teple a krvave daju k tvari 😵 😵 😵 urcite treba zazit ak sa da

nemko
24. mar 2011

boze uz nech mi zavolaju, uz som netrpezlivaaaaaaaaa

nemko
24. mar 2011

@ladybaby ani duch? nozno je skoro, aky mas test?

petuska123
24. mar 2011

@nemko aj myyyyyyyy

majka21
24. mar 2011

@nemko, potichúčky gratulujem a teším sa s tebou. Ja vždy vravím, že do tretice všetko dobré a pomaly aj tieto nepríjemnosti ustúpia. Opatruj sa a oddychuj. 😵 😵 😵

mili78
24. mar 2011

@marrad
@nemko ...baby to je urcite nejaka diagnoza...to uz co je, ked sa nam narkoza paci? 😀 hahah

@ladybaby ... mooooja 😖 ale este je tam nadej

silvinnka
24. mar 2011

nemko@ achooooooooooooj,pridavam sa ku gratulaciam 😀 a drzim paste,dnes si mala len krv alebo Ti spravili aj sono?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre