• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
@majka21 majusik dakujem, uvidime popoludni ci sa budeme tesit :wink:
24. mar 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silvinnka aj sono aj krv aj fraxiparin :slight_smile: a dakujem len este nie je dovod sa tesit :wink:
24. mar 2011 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ale urcite je !!!do tretice to bude ukazkove tehu :slight_smile:)
24. mar 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som dakovala embryologicke, ze dobre mi ich kultivovala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: baby, ale moj zaludok je na tom horsie ako ohss :unamused: :unamused: :unamused: pijem caj na zaludok, ale akosi nezabera :unamused:
24. mar 2011 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko hello, mam RapiClear, taky umely, bol v ruzovej krabicke, rano 6.55 som urobila test, az po 10 minutach ukazal kontrolnu ciarku a teraz po 5tich hodinach kukam, ze vidim trosinku kde by mala byt druha, ale to tak velmi musim pozerat a natacat a otacat:slight_smile:, ale duch to neni... aj ked by som ho chcela vidiet :grinning: Takze nic.... Zajtra rano dam posledny rapi clear v zelenej krabicke. Brucho, nohy, chrbat, vsetko boli - mrcha ma dojst... :cry:
Ale tebe nech to len vyjde,uz mozno o hodinu budu volat:slight_smile:, vies tie trojcata... to urcite zavolaju skor :grinning: !!!
24. mar 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby ale este pockaj, mozno sa palicka ukaze neskor, ziadny smutok.ja som v mojom pripade pripravena uz na vsetko aj na neg krv aj na viacplodovu tehotnost :grinning: :grinning: :grinning: ja som otupena z toho ohss :grinning: :grinning:
24. mar 2011 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze baby keby boli trojicky ja skapem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja sa modlim aby boli max 2 ked to teda bude pozitivne :grinning:
24. mar 2011 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moje testy, ten spodny je z dnesneho dna a ranneho mocu
24. mar 2011 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby ladybaby ešte vydrž, ešte nič nie je stratené, tak skoro sa ešte nemusí druhá / ukázať...
@nemko aj ja chcem aby mi ich takto kultivovali.....na ktorú embryolog. sa mám obrátiť? :confused:
24. mar 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko :grinning: :grinning: jeeeeeeeej :wink: gratulujem.. verim, ze tentokrat to vsetko super dopadne :wink: uzi si tehulkovanie.. a mne na zaludok pomahalo jest :grinning: ale do hodiny mi bolo zas zle...
24. mar 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zojec presne to sa mi stalo ked som prisla z car som sa najedla a uz znova ma pocit, ze budem objimat kyblik
a dakujeeeeeeem, popoludni budem vediet vysledok krvi :wink:
24. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 no ved uvidim.... ale ved vies ako to je:slight_smile:, no uvidim... ale dakujem moc za podporu... :wink:
24. mar 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 na Emmku - tej vdacim za veeeeeeeeeelku podporu :slight_smile:
24. mar 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ja u teba na tie trojicky :grinning: a u mna... no uvidime, tolko kukam ten test, ze uz pomaly aj ducha vidim,myslim, ze o hodinu tam uz bude jasny duch - aspon ja ho budem vidiet :grinning:
ja len dufam, ze tebe to vyjde, nechcem ti ani blahozelat zatial, lebo ja bojim.... ale verim, ze to bude to dobre, do 13tej sa podla mna ozvu....
24. mar 2011 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby stale mi vola priatel ci nevolali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: on chce asi skolabovat v praci ked poviem, ze to vyzera na 3 :grinning: :grinning: :grinning: uz mam aj tel vybity musim dobit :grinning: :grinning:

@ladybaby hlavne ziadny smutok, ja to poznam podla seba ked som nasla neg testy nalada bola uplne v riti a psychika je dolezita, musis verit a stale mysliet, ze este je skoro na testik :wink: aj ked toto cakanie ubija najviac :unamused:
24. mar 2011 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ahoj, jeeeej super testy su pozitivne tak to podvrdenie z krvicky je viac ako iste...gratulujem....
takže trojičky :grinning:
O kolkej h ti majú volať?
24. mar 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko joooj dnes ti budu volat hcG ? :wink:
24. mar 2011 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty dakujem, ze poobede tak musim cakat :slight_smile: no dufam, ze max 2
24. mar 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok anoooo :slight_smile:
24. mar 2011 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko no tak to som zvedava ake bude.......... :wink: aj mne takto volali cca medzi 11-12
24. mar 2011 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok no na vysku hcg sme nedockavci vsetci :slight_smile: aj vy a moja rodina ani nehovorim :slight_smile: :grinning:
24. mar 2011 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ale im to trva!!!!!!
24. mar 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ci reku, jedno, ci dve, ci tri, .........joooj krv je po 14 dnoch ano? ja si pamatam ze som mala vyse 1400....a boli z thodo dve babuliatka :wink:
24. mar 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok ja mam ohss tak krv som mala dnes, takto presne pred tyzdnom mi tam putovali a presne o tomto case :slight_smile:
24. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no trvaaaa, ale mozno je to neg tak sa neponahlaju
24. mar 2011 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ahaaaaaaaaaaaaa no tak to budu ine hodnoty........... :wink: myslim na vas :slight_smile:
24. mar 2011 o 11:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok vdaka
24. mar 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Nemko, zavolaj im ty :grinning: , ved uz su na teba zvyknuti :grinning: ... Zartujem....Ze cela rodina nevie vydrzat...
24. mar 2011 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby ja si pockam :slight_smile:
24. mar 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2011 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok