ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

nemko
24. mar 2011

@majka21 majusik dakujem, uvidime popoludni ci sa budeme tesit 😉

nemko
24. mar 2011

@silvinnka aj sono aj krv aj fraxiparin 🙂 a dakujem len este nie je dovod sa tesit 😉

silvinnka
24. mar 2011

@nemko ale urcite je !!!do tretice to bude ukazkove tehu 🙂)

nemko
24. mar 2011

som dakovala embryologicke, ze dobre mi ich kultivovala 😀 😀 😀 😀 baby, ale moj zaludok je na tom horsie ako ohss 😒 😒 😒 pijem caj na zaludok, ale akosi nezabera 😒

ladybaby
24. mar 2011

@nemko hello, mam RapiClear, taky umely, bol v ruzovej krabicke, rano 6.55 som urobila test, az po 10 minutach ukazal kontrolnu ciarku a teraz po 5tich hodinach kukam, ze vidim trosinku kde by mala byt druha, ale to tak velmi musim pozerat a natacat a otacat🙂, ale duch to neni... aj ked by som ho chcela vidiet 😀 Takze nic.... Zajtra rano dam posledny rapi clear v zelenej krabicke. Brucho, nohy, chrbat, vsetko boli - mrcha ma dojst... 😢
Ale tebe nech to len vyjde,uz mozno o hodinu budu volat🙂, vies tie trojcata... to urcite zavolaju skor 😀 !!!

nemko
24. mar 2011

@ladybaby ale este pockaj, mozno sa palicka ukaze neskor, ziadny smutok.ja som v mojom pripade pripravena uz na vsetko aj na neg krv aj na viacplodovu tehotnost 😀 😀 😀 ja som otupena z toho ohss 😀 😀

nemko
24. mar 2011

boze baby keby boli trojicky ja skapem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa modlim aby boli max 2 ked to teda bude pozitivne 😀

nemko
24. mar 2011

moje testy, ten spodny je z dnesneho dna a ranneho mocu

holly74
24. mar 2011

@ladybaby ladybaby ešte vydrž, ešte nič nie je stratené, tak skoro sa ešte nemusí druhá / ukázať...
@nemko aj ja chcem aby mi ich takto kultivovali.....na ktorú embryolog. sa mám obrátiť? 😕

zojec
24. mar 2011

@nemko 😀 😀 jeeeeeeeej 😉 gratulujem.. verim, ze tentokrat to vsetko super dopadne 😉 uzi si tehulkovanie.. a mne na zaludok pomahalo jest 😀 ale do hodiny mi bolo zas zle...

nemko
24. mar 2011

@zojec presne to sa mi stalo ked som prisla z car som sa najedla a uz znova ma pocit, ze budem objimat kyblik
a dakujeeeeeeem, popoludni budem vediet vysledok krvi 😉

ladybaby
24. mar 2011

@holly74 no ved uvidim.... ale ved vies ako to je🙂, no uvidim... ale dakujem moc za podporu... 😉

nemko
24. mar 2011

@holly74 na Emmku - tej vdacim za veeeeeeeeeelku podporu 🙂

ladybaby
24. mar 2011

@nemko ja u teba na tie trojicky 😀 a u mna... no uvidime, tolko kukam ten test, ze uz pomaly aj ducha vidim,myslim, ze o hodinu tam uz bude jasny duch - aspon ja ho budem vidiet 😀
ja len dufam, ze tebe to vyjde, nechcem ti ani blahozelat zatial, lebo ja bojim.... ale verim, ze to bude to dobre, do 13tej sa podla mna ozvu....

nemko
24. mar 2011

@ladybaby stale mi vola priatel ci nevolali 😀 😀 😀 😀 😀 on chce asi skolabovat v praci ked poviem, ze to vyzera na 3 😀 😀 😀 uz mam aj tel vybity musim dobit 😀 😀

@ladybaby hlavne ziadny smutok, ja to poznam podla seba ked som nasla neg testy nalada bola uplne v riti a psychika je dolezita, musis verit a stale mysliet, ze este je skoro na testik 😉 aj ked toto cakanie ubija najviac 😒

kaaaty
24. mar 2011

@nemko ahoj, jeeeej super testy su pozitivne tak to podvrdenie z krvicky je viac ako iste...gratulujem....
takže trojičky 😀
O kolkej h ti majú volať?

andysok
24. mar 2011

@nemko joooj dnes ti budu volat hcG ? 😉

nemko
24. mar 2011

@kaaaty dakujem, ze poobede tak musim cakat 🙂 no dufam, ze max 2

nemko
24. mar 2011

@andysok anoooo 🙂

andysok
24. mar 2011

@nemko no tak to som zvedava ake bude.......... 😉 aj mne takto volali cca medzi 11-12

nemko
24. mar 2011

@andysok no na vysku hcg sme nedockavci vsetci 🙂 aj vy a moja rodina ani nehovorim 🙂 😀

petuska123
24. mar 2011

@nemko ale im to trva!!!!!!

andysok
24. mar 2011

@nemko ci reku, jedno, ci dve, ci tri, .........joooj krv je po 14 dnoch ano? ja si pamatam ze som mala vyse 1400....a boli z thodo dve babuliatka 😉

nemko
24. mar 2011

@andysok ja mam ohss tak krv som mala dnes, takto presne pred tyzdnom mi tam putovali a presne o tomto case 🙂

nemko
24. mar 2011

@petuska123 no trvaaaa, ale mozno je to neg tak sa neponahlaju

andysok
24. mar 2011

@nemko ahaaaaaaaaaaaaa no tak to budu ine hodnoty........... 😉 myslim na vas 🙂

nemko
24. mar 2011

@andysok vdaka

ladybaby
24. mar 2011

@nemko Nemko, zavolaj im ty 😀 , ved uz su na teba zvyknuti 😀 ... Zartujem....Ze cela rodina nevie vydrzat...

nemko
24. mar 2011

@ladybaby ja si pockam 🙂

ladybaby
24. mar 2011

@nemko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre