• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

17. júla 2017 
@nemko bude dobre... a priatel nech vydrzi....ved vsetci cakame :wink: ...chudacik.... ja mu verim.. a ty si poriadne nabi mobil!
Ja idem rychlo moje testy pozahadzovat, idem von s kosom, lebo po 2 dnoch ma prist moj mm, ten by mi dal, ze naco testujem... ze uz nam raz ukazal test inak ... a ze tolko hormonov mam v sebe, ze ten test urcite ani nevie co ma ukazat... atd...
24. mar 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko hypnotizujes ten mobil????ja by som uz nevydrzala a volala by som tam :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja vydrzim aspon do druhej
24. mar 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko no ako som vravela, po 6tich hodinach je tam duch....
24. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
24. mar 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem moc.A Su tam tie trojicky?Co priatel nato.Budu pekne Vianoce 2011 vsak.
24. mar 2011 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko srdecne blahozelam, moja :slight_smile: , vidis, konecne!!!!! uzi si to.....!!!! tesim sa s tebou... a davaj si na seba pozor a uz netestuj!!!!! :grinning:
24. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka zatial sa neda urcit kolko, ale vyzera to na 1
dakujem moc
24. mar 2011 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee a podla hcg kolko ich sa ujaloooooooooo
24. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby dakujem
@nemko gratulujem! kolko mas hcg?
@nemko šalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalav :grinning:
@nemko gratulujem tesime sa s tebou!!! mm sa potesil???
24. mar 2011 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Moc gratulujem, určite si prešťastnáááá!! Super, teším sa...a konečne začala byť aj táto diskusia plodná!!! Tak krásne tehulkovanie, krásne zdravé bábetká a príď nám sem dávať o vás správy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko aj ked jedno bude ale hlavne ze uz je a ze sa ujalo.Moc drzim palce nech uz je len lepsie a zaroven prajem bezproblemove tehulkovanie a aby ste boli zdravy hlavne.
24. mar 2011 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mamartinka dakujem z celeho srdca
@holly74 dakujem taktiez
@petuska123 dakujem
vsetci su happy a dufam, ze to dotiahneme do konca

baby este raz vam vsetkym dakujem a velmi si to vazim, naozaj
24. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko kolko bunkove ti vlastne vkladali
24. mar 2011 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko super gratulujem tak teraz už prajem krásne tehotenstvo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty dakujem
@andysok blastocysty
24. mar 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko s napatim som ocakavala vysledok a pripajam sa ku gratulantom... vsetko dobre... :grinning: :dizzy_face:
24. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@reklamka dakujem srdecne :slight_smile:
24. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko :wink: tak drz sa dalsich 8 mesiacov
24. mar 2011 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zomata dakujem, dufam, ze to doklepeme :slight_smile:
24. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ...aj ja sa pridavam ku gratulantom :sweat_smile: nech ti to cele dobre dopadne :wink:
24. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Z celeho srdca Ti Nemko gratulujem...a o to viac, ze to bolo take vytrapene a dlho ocakavane. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Si pre mna nadejou a prikladom, ze aj treti pokus moze byt uspesny :wink:
A este velmi drzim palceky, nech vsetko prebieha uz len hladko a bezproblemovo. Krasne tehulkovanie a zdrave babatko na konci :slight_smile:
24. mar 2011 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule dakujeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm
24. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko, supeeeer, som velmi rada, že ti to vyšlo. Už si si to zaslúžila. :slight_smile: GRATULUJEM! :dizzy_face:
24. mar 2011 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko gratulujem ti normalne mi az slzy padaju .. ako si cakala a podarilos a to velmi som rda ,,,,,, ze si stastnaaa tak sa drz a budu to hadam dvojicky :slight_smile:))
24. mar 2011 o 17:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prosim vas ako sa prejavuje uhniezdovanie embrya da sa to citit_?
24. mar 2011 o 17:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemko, pripájam sa ku skupinovej gratulácii, a nech všetko "dopadne" zdravo a bez komplikácií. :grinning: :grinning: :grinning:

Ja mám tiež zajtra termín na odber, po stimulke s B+M+O. Lieky sa dali v pohode zvládnuť, až včera na ten pregnyl- troška sa mi točila hlava :unamused:

Určite sa zajtra s niektorou z Vás stretnem, tak nech sa nám to podarí dotiahnuť až do "čiarkového konca" :grinning:

24. mar 2011 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok