ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

mayka
20. sep 2006

Ahojte,
rada by som sa dozvedela o skusenostiach s CAR ISCARE v Bratislave. Vzhladom, ze sa mi nedari otehotniet uz 3 roky ma lekar chce poslat do tohto centra na umele oplodnenie.
Prosim o info o lekeroch a celkovom dojme v tomto centre. Myslim, ze to pomoze nielen mne ale aj ostatnym. Vdaka

ladybaby
24. mar 2011

@nemko bude dobre... a priatel nech vydrzi....ved vsetci cakame 😉 ...chudacik.... ja mu verim.. a ty si poriadne nabi mobil!
Ja idem rychlo moje testy pozahadzovat, idem von s kosom, lebo po 2 dnoch ma prist moj mm, ten by mi dal, ze naco testujem... ze uz nam raz ukazal test inak ... a ze tolko hormonov mam v sebe, ze ten test urcite ani nevie co ma ukazat... atd...

petuska123
24. mar 2011

@nemko hypnotizujes ten mobil????ja by som uz nevydrzala a volala by som tam 😀 😝

nemko
24. mar 2011

@petuska123 ja vydrzim aspon do druhej

ladybaby
24. mar 2011

@nemko no ako som vravela, po 6tich hodinach je tam duch....

nemko
24. mar 2011

som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

mamartinka
24. mar 2011

@nemko Gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem moc.A Su tam tie trojicky?Co priatel nato.Budu pekne Vianoce 2011 vsak.

ladybaby
24. mar 2011

@nemko srdecne blahozelam, moja 🙂 , vidis, konecne!!!!! uzi si to.....!!!! tesim sa s tebou... a davaj si na seba pozor a uz netestuj!!!!! 😀

nemko
24. mar 2011

@mamartinka zatial sa neda urcit kolko, ale vyzera to na 1
dakujem moc

andysok
24. mar 2011

@nemko paraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaada gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeee a podla hcg kolko ich sa ujaloooooooooo

nemko
24. mar 2011

@ladybaby dakujem

kaciatko81
24. mar 2011

@nemko gratulujem! kolko mas hcg?

andysok
24. mar 2011

@nemko šalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalašalalala šalalalav 😀

petuska123
24. mar 2011

@nemko gratulujem tesime sa s tebou!!! mm sa potesil???

holly74
24. mar 2011

@nemko Moc gratulujem, určite si prešťastnáááá!! Super, teším sa...a konečne začala byť aj táto diskusia plodná!!! Tak krásne tehulkovanie, krásne zdravé bábetká a príď nám sem dávať o vás správy 🙂 🙂 🙂

mamartinka
24. mar 2011

@nemko aj ked jedno bude ale hlavne ze uz je a ze sa ujalo.Moc drzim palce nech uz je len lepsie a zaroven prajem bezproblemove tehulkovanie a aby ste boli zdravy hlavne.

nemko
24. mar 2011

@mamartinka dakujem z celeho srdca
@holly74 dakujem taktiez
@petuska123 dakujem
vsetci su happy a dufam, ze to dotiahneme do konca

baby este raz vam vsetkym dakujem a velmi si to vazim, naozaj

andysok
24. mar 2011

@nemko kolko bunkove ti vlastne vkladali

kaaaty
24. mar 2011

@nemko super gratulujem tak teraz už prajem krásne tehotenstvo 🙂 🙂 🙂

nemko
24. mar 2011

@kaaaty dakujem
@andysok blastocysty

reklamka
24. mar 2011

@nemko s napatim som ocakavala vysledok a pripajam sa ku gratulantom... vsetko dobre... 😀 😵

nemko
24. mar 2011

@reklamka dakujem srdecne 🙂

zomata
24. mar 2011

@nemko 😉 tak drz sa dalsich 8 mesiacov

nemko
24. mar 2011

@zomata dakujem, dufam, ze to doklepeme 🙂

mili78
24. mar 2011

@nemko ...aj ja sa pridavam ku gratulantom 😅 nech ti to cele dobre dopadne 😉

bibi24
24. mar 2011

@nemko Z celeho srdca Ti Nemko gratulujem...a o to viac, ze to bolo take vytrapene a dlho ocakavane. 😵 😵 😵 😵 😵 Si pre mna nadejou a prikladom, ze aj treti pokus moze byt uspesny 😉
A este velmi drzim palceky, nech vsetko prebieha uz len hladko a bezproblemovo. Krasne tehulkovanie a zdrave babatko na konci 🙂

nemko
24. mar 2011

babule dakujeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

majka21
24. mar 2011

@nemko, supeeeer, som velmi rada, že ti to vyšlo. Už si si to zaslúžila. 🙂 GRATULUJEM! 😵

lowee
24. mar 2011

@nemko gratulujem ti normalne mi az slzy padaju .. ako si cakala a podarilos a to velmi som rda ,,,,,, ze si stastnaaa tak sa drz a budu to hadam dvojicky 🙂))

lowee
24. mar 2011

prosim vas ako sa prejavuje uhniezdovanie embrya da sa to citit_?

deni_h
24. mar 2011

nemko, pripájam sa ku skupinovej gratulácii, a nech všetko "dopadne" zdravo a bez komplikácií. 😀 😀 😀

Ja mám tiež zajtra termín na odber, po stimulke s B+M+O. Lieky sa dali v pohode zvládnuť, až včera na ten pregnyl- troška sa mi točila hlava 😒

Určite sa zajtra s niektorou z Vás stretnem, tak nech sa nám to podarí dotiahnuť až do "čiarkového konca" 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre