• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

24. marca 2017 
@lowee hovorí sa, že môžeš trošku krvácať, ked embryo naruší pri uhniezďovaní sliznicu maternice, ale nie je to pravidlo
24. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 aha no diky za radu :! :slight_smile:
24. mar 2011 o 19:48  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko srdecne ti gratulujem a prajem, aby ste boli vsetci zdravucki a aby vsetko prebiehalo bez problemov... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. mar 2011 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko blahoželáááám aj ja som (aj keď z iného caru.-) ) napäto sledovala ako dopadneš. a je to super :grinning:
24. mar 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky..zdravim vsetky ktore boli so mnou 5.3. na OPU a 8.3 na transfere v Iscari , dufam ze Vam to vyslo, moc som na Vas tento tyzden ked sme si mali davat robit odbery myslela...
bohuzial mne to nevyslo ..ale budeme bojovat o 4mesiace znovu..
a vsetkym ostatnym holkam , ktore stimuluju, alebo vobec zacinaju s IUI , IVF tiez moc drzim paste a mam velku radost z nemka:slight_smile:)
24. mar 2011 o 21:58  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ahojte, este raz vam dakujem.neviete si predstavit ako mi je zle ja uz normalne placem od nevolnosti, moj zaludok sa zblaznil.celu noc som hore uplne celu noc a toto iste bolo aj minulu noc len teraz to bolo este horsie.
vsetkym vam drzim palce.
25. mar 2011 o 07:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko Joj moja, to ma tak mrzi...A to je z OHSS alebo z tehotenstva? A nic nezabera na zaludok? Ziadne tabletky, zazvor? Co na to v iscare?
Vydrz vydrz, mysli na to, preco sa to deje, to ti mozno pomoze :wink:
25. mar 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 vcera mi povedali, ze je to jedno s druhym len je to fakt hrozne.pijem caj na zaludok od tekanne, ale nic moc, som znicena nemozem spat stale ma naduva, boze uz nech to skonci.aspon, ze to dychanie je uz super.
25. mar 2011 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko myslim, ze mozes torecan cipky
25. mar 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaciatko81 to stiahli z trhu
25. mar 2011 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko minuly tyzden este boli normalne v lekarni... minimalne by som sa skusila spytat, ci nie je nieco proti... drzim palce
25. mar 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko davaj bacha na tekane precitaj si ci mozes v tehu, ja som si od tekane kupila na chripku a tam nedoporucovali v tehu
25. mar 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko A nieco zazvorove? Sprav si caj s cerstveho zazvoru napriklad. :wink:
25. mar 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok ja toho nepijem vela lebo snazim sa to menit , ale ako vidim je to horsie a horsie a asi sa moze kupovala som ho v lekarni a povedala som, ze o co ide :wink:
25. mar 2011 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 skusim len musim zavolat nasim aby mi ho kupili lebo j nevladzem ani prejst byt a uz som vo wc a ked otvorim chladnicku tak koniec a to uz som ju skoro celu vyhadzala
25. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bibi24 so zazvorom vraj treba opatrne, male mnozstva-prekrvuje :wink:
25. mar 2011 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte!
@matahacik To je mi ľúto...zostali vám nejaké mrazáčiky?
@kaciatko81 A tebe sa ako vodí s tým OHSS? Už prešiel?
25. mar 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja nic nove, brucho velke, na teste slaby duch po 2hodinach. Ked sa prudsie postavim z postele, tak ma strasne pichne dole v podbrusku, prip. vcera ma vajecnik tak zabolel, ako keby sa odtrhol; nemate s tym skusenosti?dik
25. mar 2011 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby ktorý deň po ET si?
25. mar 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 10ty den.....test bol uplne cisty rano, jedine po tych 2hodinach slabulinka duchova ciarka - na to sa neda spoliehat... cize negativny
25. mar 2011 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby Ale ked ti brucho doteraz nesplaslo, to je dobré znamenie :wink:
25. mar 2011 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboli ste niekto v Iscari na glukozovom teste? v pondelok rano tam idem, ze kolko to asi trva.......pred tehu mi tpo robili v Ruzinove, ale uz to robia aj v ISC
25. mar 2011 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 neviem, bolesti na mrchu mam.... dnes mam 26ty den, a ja cca dostavam 26-28den. .... jedine co mi zostava je iba cakat....
25. mar 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby áno, ja viem... :unamused:
25. mar 2011 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@holly74 bohuzial sme mrazaciky nemali, boli len tri vajka, a len dve sa podarilo ISCI oplodnit,(z toho to jedno sa po par hodinach prestalo delit) takze bolo len jedno jedine 8bunk.embryjko
25. mar 2011 o 14:52  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25. mar 2011 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@matahacik ahoj prosim ta ak tu budes napises mi ip mala yb som zaujem opytat sa ta nieco dakujem
25. mar 2011 o 16:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby neviem ktora mate tv Doma ale kazdu nedelu o 20.00 chodia seriali pekne o umelych oplodneniach.Teraz v nedelu o 20.00 ide na tv Doma Nedeľný večer na Doma začne filmom Súkromné pasce: Ukradnutá spermia už tradične o 20,00h.
Tridsaťročná Kristína sa snaží otehotnieť s priateľom Markom, zatiaľ však bez úspechu. Procedúry umelého oplodnenia zničia vzťah, ale Kristínina túžba po dieťati je silnejšia ako okolnosti.
25. mar 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, 11ty den jedna ciarka, brucho je uz mensie :frowning2:
26. mar 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby to je mi luto, ale este stale to nie je 14 den tak hlavu hore

ja mam zase strach aby sa to vo mne udrzalo a ci hcg rastie, boze to je strasne, najprv sa clovek boji aby to vyslo, ked to vyjde boji sa znova a stale dokola
26. mar 2011 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok