• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

ISCARE Bratislava - skúsenosti s lekármi.

5. decembra 2017 
@nemko ja ti verim, stale bude nieco na co budes cakat a coho sa budes bat.... ci nebudes spinit, potom ci sa dobre vyvija, preco viac nekope... preco toto a tamto.... citis sa uz aspon lepsie? Kedy mas ist Valkymu?
26. mar 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ladybaby aj ja som po vklade 4den tusim no tiez ma bolia odst hlavne ked idem ako keby tam mam noze a za kazdym krokom trh trh boli .... neviem co to je --
26. mar 2011 o 15:20  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee no ja som po vklade mala nafuknute brucho, ine problemy som nemala.....neviem co to mozes mat....
26. mar 2011 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som skusala test a je tam silnejsia ko bola tak uz som kludnejsia :wink:
strasne vam drzim palce aby sme boli tehule spolu :wink:
26. mar 2011 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko no a uspesne mozes zalozit temu " december 2011" :wink:
26. mar 2011 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok nie, budem sem chodit sporadicky lebo cim viac citm tym viac mi sibe
26. mar 2011 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko muuuuuuuuuuudro hovoris :wink:
26. mar 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok no uz to musim aj zrealizovat lebo nechcem sa zbytocne stresovat, nerobi nam to dobre :wink:
26. mar 2011 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko už nech ťa tu nevidíme :wink: až o dva mesiaicky.....ja som to tak urobila......ale az o tri ked bolo za mnou aj najrizikovejsie obdobicko :slight_smile: drzte sa rodinka :slight_smile:
26. mar 2011 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už viem výsledok. sme negatívny. baby všetkým vám strašne moc držím palce, aby vám to vyšlo. veď z nás budú tie najlepšie mamini aké len môžu byť. už teraz sme schopné pre tých prckov urobiť aj nemožné, tak čo potom keď tu budú :slight_smile:
26. mar 2011 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko veľmi gratulujem :grinning: , teším sa s tebou. na ten boľavý žalúdok skús piť repík. mne pomôže vždy.
26. mar 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eevulikk dakujem, pojdem v pondelok ku gynekologovi snad mi nieco poradi, este mam tento tyzden kontrolu v iscare kvoli ohss, ale tam mi povedali, ze to musim pretrpiet tak musim nejako vydrzat, uvidime.hlavne aby sme to dobojovali :slight_smile:
a je mi luto, ze je vysledok neg, ale treba bojovat, ja som cakala viac ako 5 rokov :slight_smile:
26. mar 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ty ides v pondelok do iscaru?ja tam budem od rana asi na tri hodiny, lebo idem na glukozovy test
26. mar 2011 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ja viem, že treba bojovať, ale sama vieš najlepšie aká je to bolesť prvé dni. myslím pozitívne a zvlásť teraz keď sa ti to podarilo - to je úžasne, ani nevieš akú silu mi dávaš. utešujem sa aj s tým, že máme 4 mraziačikov, ale na to sa potrebujem dať psychicky do kopy.
26. mar 2011 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eevulikk ja to poznam a viem, ze akekolvek slova utechy su teraz aj tak na p.d
26. mar 2011 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andysok nie, ku svojmu gyn do iscare pojdem vo stvrtok
26. mar 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je to normlane ze mam bolesti tam dole maternica alebo vajecniky? nie ze boli ale naor jak dam krok tak pich pich ..som4den po vklade? :zipper_mouth:
26. mar 2011 o 19:00  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky, ako sa mate ?
28. mar 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ahij nemko po kolko dnoch ti ukazali dve palicky na teste?
28. mar 2011 o 12:44  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee ja som mala PK a prvy fakt poz bol tusim presne tyzden po ET rano skor ako som isla na krv popoludni mi uz len volali, ze aj krv je pozitivna
28. mar 2011 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko aha ja so si robila uz enksa nevydrzim som 6 den po et a nic negativny jaj uz nemam na nic naladu
28. mar 2011 o 12:55  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee ja to poznam,mne to potvrdili z krvi a bojim sa aby sa nestalo nieco zle - tiez nic moc pocit
28. mar 2011 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko ale rti uz si v tom nebojsa icoho vies co by to bolo keby mas strach napr 3mesiace v kuse strasne . ja uz zas by som bola rada keby som bola v tom super pocit.... ale ty si mala pozitivne testy skor ako si isla na krv si testovala co? no prave aj ja neska 6 den a nic ? myslis ze to je este skoro alebo uz je to iste ? a testovala si rano ranny moc ? lebo ja nieeee
28. mar 2011 o 13:01  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee aj ranny aj pocas dna
28. mar 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko takze tak dakujem ...a kedy ides do iscaru co uz ked i v tom co dalej? uz len ultrazvuk a tak?

takze ti si zacala tyzden od vkladu a to bol ten test na obrazku najslabsi ze?
28. mar 2011 o 13:05  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko nemko a este nieco kolko sa ujalo vlastne cakas 1?2?3? neviem ...
28. mar 2011 o 13:06  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee tyzden od vkladu je ten posledny kde ich je tak vela tusim prva foto, do iscare neviem kedy pojdem, mozno v piatok mozno buduci tyzden lebo konrolne hcg mi spravi aj moj gynekolog - uvidime zavolam si tam a dohodnem sa
tak drzim palce
28. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lowee este neviem kolko sa ujalo to bolo skoro podla hcg
28. mar 2011 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko dakujem aj ja tebe moc drzim ....
28. mar 2011 o 13:07  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nemko urcite su tam dvojicky:slight_smile:
28. mar 2011 o 13:08  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok